آخرین: ترودو به شهادت بر ما و دانشجویی-برنامه داوطلبانه


محتوای مقاله

اتاوا — آخرین تحولات در تاریخ 30 ژوئیه سال 2020 به عنوان نخست وزیر جاستین ترودو تنظیم شده است برای شهادت به مجلس عوام کمیته مالی مورد دولت خود را سقط مقابله با ما موسسه خیریه برای اجرای یک دانشجو-برنامه داوطلبانه. (تمامی زمان ها شرق.)

11:15 صبح

رهبر محافظه کار اندرو Scheer می گوید او می خواهد نخست وزیر جاستین ترودو برای پاک آمده در مورد وقایع اطراف خود را از تصمیم دولت برای جایزه ما خیریه یک معامله برای اجرای یک دانشجو-برنامه داوطلبانه.

محافظه کار رهبر می گوید او انتظار ترودو به توضیح دهد که چرا یک برنامه تبلیغ به عنوان داشتن یک $912 میلیون بودجه بود به صرف هزینه بسیار کمتر و به همین دلیل هیچ سازمان دیگری می تواند اجرای این تلاش است.

صحبت کردن در رجاینا او گذاشته گاهشمار حوادث که منجر به لیبرال ها’ توزیع ما کمر از یک برنامه با هدف ارائه کمک های مالی به دانش آموزان که کار در تابستان خشک شده و با توجه به همه گیر.

او می افزاید: وجود دارد سوالات پاسخ داده نشده در مورد اینکه آیا هر کسی که در دفتر نخست وزیر صحبت با ما را به این سازمان مسیر داخل.

ترودو است که مجموعه ای از به شهادت, بعد از ظهر امروز در مجلس عوام کمیته مالی برای یک ساعت اگر چه احزاب مخالف می خواهید او را به صحبت می کنند به صورت سه.

شیر می گوید او امیدوار است ترودو را فراهم می کند پاسخ مستقیم و صحبت کردن نقاط به اجرا ساعت در ظاهر خود را, و که او باقی می ماند برای سه ساعت است.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید ژوئیه 30 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de