تنهایی از راه دور نویسنده

آیا نویسندگان بنویسید که در آن آنها می دانید ؟ “که من تعجب: چگونه دور از محل آنها به نام “صفحه اصلی” آیا نویسندگان تمایل به تنظیم خود کار می کند ؟ معروف گفت: از اختلاف ریشه می رود “نوشتن آنچه شما می دانید.” اما آیا نویسندگان معمولا “بنویسید که در آن آنها می دانند که” مانند Zadie اسمیت ؟ برای پاسخ به این سوال ما در زمان یک نگاه [فهرست] بهترین 100 کتاب نوشته شده از سال 1900. ما پس از آن محاسبه شده در هر فاصله ممکن بین کتاب تنظیم و نویسنده اقامت برای پیدا کردن کوچکترین مقدار برای هر کتاب است. این به ما گفت اگر حداقل بخشی از کتاب خود را بر اساس یک محل آشنا به نویسنده است.”
ارسال شده توسط storybored (1 نظر تعداد) 1 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من نمی دانم. جک لندن, The Call of the Wild, Yukon, کانادا, فاصله 0 کیلومتر. که بسیار بزرگ مکان به نام “خانه است.”

یا Stephen King, ایستاده, Boulder, CO, فاصله 0 کیلومتر. اما بولدر در این کتاب شرح داده است که پس از هولوکاست تنظیم است که بدون ارتباط به محل واقعی.

یا دوباره آین راند Atlas Shruggedنیویورک فاصله 0 کیلومتر. آیا واقعیت اطلاع هر یک از برامدگی لبه طبقات سنگ به نوشتن در مورد نیویورک و یا نژاد بشر به طور کلی ؟

من این جالب است چون جک لندن اولین نامی که به ذهن آمد در مورد “نوشتن آنچه شما می دانید.” اما آشنایی با محل فراتر از گرفتن نام خیابان سمت راست باید معنی شناخت تاریخ و فرهنگ یک محل. تیم قدرت, در آخرین تماس, Las Vegas, فاصله ؟ مایل قطاری از حس و احساس می کنید این شهر برای همه است که قدرت زندگی در کالیفرنیا است.
ارسال شده توسط SPrintF در 12:59 PM در فوریه 28

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im