از دست رفته تابستان: اسکاتلند اخلاقی گردشگری شرکت های ترس برای بقا

توسط سارا Shearman

لندن, مارس 20 (Thomson Reuters Foundation) – برای بیش از 50 سال یک دستی عمل گردونه کشتی در روستایی در اسکاتلند است و حمل و نقل مسافر بین سرزمین اصلی و ایسل آاف سکی یکی از آخرین کشتی از نوع خود در جهان است.

در مورد 35,000 گردشگران را MV Glenachulish بین آوریل و اکتبر هر سال برخی از لکه های عقاب و یا مهر و موم در مسیر منظره بیش از کایل رئا تنگه به معروف زیبایی نقطه.

اما در این سال این کشتی ساخته شده در سال 1969 بعید است به بادبان با توجه به کروناویروس مستند محدودیت افزایش نگرانی از آینده کشتی که تبدیل به یک جامعه بهره شرکت در سال 2007 و اطراف آن کسب و کار است.

“به عنوان یک جامعه کوچک است که از لحاظ اقتصادی شکننده در حال حاضر این است که یک ضربه عمده ای برای ما” گفت: Jo, Crawford, اجرا می شود که این کشتی به عنوان یک سرمایه گذاری اجتماعی یک کسب و کار با هدف انجام خوب از Glenelg ایجاد کرد 190 مایل (305 متر) شمال غرب ادینبورگ. ” عظیم دست کشیدن بر روی اثر برای کسب و کار محلی و ارائه دهندگان محل اقامت, تعطیلات, خانه, مغازه, کافه در روستا – همه از این کسب و کار واقعا وابسته به بازدید کنندگان که می آیند به استفاده از کشتی.”

جداسازی ارتفاعات اسکاتلند و جزایر به معنی منطقه شده است نسبتا محافظت از coronavirus اما از آن است که احساس کامل نیروی اقتصادی headwinds.

بدون بیمارستان بزرگ در دسترس آسان و پیری جمعیت مردم محلی عصبی در مورد خارجی ها از آمدن به این منطقه را در مورد آنها گسترش ویروس – حتی اگر معیشت خود بستگی گردشگری.

روستای Glenelg کامل-زمان جمعیت حدود 200 و اطراف آن منطقه است خانه را به حدود 1000 نفر در کل.

“ما وابسته به مردم در آینده, اما از آن است که بیش از حد به زودی (برای ما) ایمنی – ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما یک خدمه سال آینده” کرافورد گفت: تامسون رویترز بنیاد اضافه کردن زمان محدودیت ها برداشته آن را ممکن است خیلی دیر به بادبان این سال است.

ذخایر نقدی

منطقه شمالی عرض جغرافیایی و آب و هوا به معنی گردشگری محدود به هفت ماه نجومی که غالبأ در ماه مارس – ماه بریتانیا مستند اقدامات معرفی شدند.

در اوج فصل گردشگری این شش کشتی ماشین باعث می شود حدود 30 گذرگاه در روز و استخدام 14 کارگران که فشار و کشش این کشتی در سراسر جریان از این تنگه به یک غول گردونه جایی که آن را تبدیل به سفر به عقب دوباره.

اما در این سال این کشتی باقی مانده است از منوی view در نزدیکی کشتی سازی که در آن نگهداری می شود در طول ماه های زمستان.

در یک سال خوب کسب و کار باعث می شود به اندازه کافی پول برای کمک هزینه سفر برای مردم محلی و پوشش هزینه های تعمیر و نگهداری بیش از زمستان است.

اما با گردشگران در نزد آن تبدیل شده است به کمک های مالی و وام به جزر و مد آن در طول این سال و حتی قبل از این مستند آغاز شده و تبدیل به crowdfunding به افزایش بیش از 10 ، 000 پوند برای تعمیرات.

“اکثر فصلی کسب و کار لازم نیست که خیلی در بانک. برای یک کسب و کار کوچک مانند ما با هیچ راهی برای درآمد زایی در طول زمستان آن را واقعا دشوار است,” او گفت:.

مخمصه است احساس اجتماعی شرکت در بخش گردشگری در سطح جهان ساخته شده است که در آن ماموریت خود را برای حمایت از جوامع محلی از طریق کسب و کار پایدار.

گردشگری باعث می شود تا حدود 5 درصد از اسکاتلند تولید ناخالص داخلی با بیش از 15.5 میلیون نفر شب گردشگر در سال 2018 صرف 5.1 میلیارد پوند (6 میلیارد دلار) با توجه به دولت داده است.

همچنین این خانه به یک رشد اجتماعی سازمانی اقتصاد با حدود 6000 شرکت های اجتماعی به کارگیری 88,300 مردم است.

یک پنجم از این کسب و کار خوشه ای در ارتفاعات و جزایر منطقه ای که دریافت حدود 9.3 میلیون نفر شب گردشگر در سال 2018 با توجه به گردشگری بدن.

“ثروت نسل نیست در (شرکت های اجتماعی’) دستور بنابراین به عنوان یک نتیجه آنها ممکن است ساخته شده است تا ذخایر نقدی و باعث می شود که آنها را آسیب پذیر” گفت: David Bryan توپی مدیریت در سازمانی اجتماعی, آکادمی یک برنامه آموزشی.

در حالی که سازمان های خیریه شده اند قادر حمایت از تأمین کنندگان مالی در طول این مدت بسیاری از شرکت های اجتماعی کاهش یافته است از طریق ترک گفت.

“آن دسته از سازمان هایی که گرفته اند یک مشاغل رویکرد تلاش برای تولید خود را از جریان درآمد فروش محصولات و خدمات تناقض آنها بیشتر در معرض وضعیت,” او گفت:.

جامعه

اما آن است که نه فقط محلی شرکت های اجتماعی به طور مستقیم مربوط به گردشگری است که در حال مبارزه در منطقه است.

“حتی صنایع و شما نمی ممکن است فکر می کنم به عنوان گردشگری صنایع معمولا کردم لینک کلیک کنید برای گردشگری” گفت: Bryan.

حدود 200 متر در جنوب Glenelg, در آغاز از ارتفاعات غربی نهفته ابن زیبا بندر شهر محبوب گردشگران برای آن غذاهای دریایی و گذرگاه به جزایر همسایه.

با جمعیت 8,500 که سه برابر در ماه های تابستان آن خواهد بود “فوق العاده به چالش کشیدن برای این منطقه با بسیاری از این فصل از دست داد گفت:” نیل Matheson که رئیس آتلانتیس اوقات فراغت محلی اجتماعی سازمانی مرکز ورزشی.

“گردشگری عظیم است برای ما. این مرکز برای جامعه محلی اما ما با تکیه بر بازدید کنندگان پول از طریق آمدن تابستان هنگامی که بسیاری از ما مردم هستند” گفت: Matheson که او نیز اجرا می شود یک فروشگاه و فروشگاه مبلمان در شهر.

داشتن بسته شده در مارس 23 و furloughed 52 از آن 55 کارکنان Matheson گفت: مرکز ورزشی که مقداری از هر گونه سود آن را می سازد به کسب و کار را باید به طور کامل تجدید نظر چگونه آن را عمل اگر آن را بازگشایی اجتماعی فاصله اقدامات در محل.

“همه چیز ما شده بود بر سر آن با این ویروس از آنجا که ما در حال تلاش برای ایجاد یک جامعه فضایی که در آن گروه هم گفت:” Matheson.

“ما نیاز به شروع به رفتن به ابتدا و دوباره شروع به ذهن مجسم ساخت یک نام تجاری کسب و کار جدید,” او گفت:.

در سمت بالا برای کسانی که کسب و کار قادر به آب و بحران سال بعد می تواند به اثبات می شود یک سپر با گردشگری داخلی انتظار می رود برای بهبود “اولین و سریع ترین است.”

“(سفر) است به احتمال زیاد به ماشین دنیا آمد و در اسکاتلند 74% از سفر با ماشین شخصی” گفت: John Lennon, مدیر Moffat مرکز گردشگری در دانشگاه گلاسکو کالدونیای.

“مردم فکر کردن و صحبت کردن در تعطیلات و فضاهای گسترده است که ما یک مقدار زیادی از در اسکاتلند است.” ($1 = 0.8167 پوند) (گزارش شده توسط سارا Shearman //news.trust.org)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de