بسیاری از نوبت از T. J. بارنز ” سفر پس از Georgia Tech

پس از پایین نگه داشتن شغل به عنوان یک پاک کننده فرش و ظرف واشر در معنای دیگر به پایان, T. J. بارنز احتمالا بهتر بود قادر به تحمل سقوط از XFL از بسیاری از کارکنان خود را.

این دومین لیگ حرفه ای فوتبال در دو سال که سابق گرجستان فناوری دفاعی در مقابله حال بازی در آن موفق به آن را از طریق افتتاحیه آن فصل است. هنوز, او دارای خاطرات خوب مانند پر جمعیت او با نیویورک نگهبان و این واقعیت است که حقوق بودند سازگار بر خلاف تجربه خود را با اتحاد فوتبال آمریکایی.

داشتن شده است فروتن در رویای خود بازی در NFL – هدف خود را برای بازی در XFL که به حالت تعلیق عملیات در ماه مارس در پی بیماری همه گیر کوروناویروس و پرونده برای ورشکستگی در اوایل این هفته – بارنز را پذیرفته است جدیدترین انحراف در زندگی خود را با ظاهری فضل.

 “من می دانم که داشتن یک نگرش مثبت باعث می شود همه چیز بهتر” بارنز گفت: AJC. “در مقابل. حال چرا من؟”

در 29 بارنز شده است از تکنولوژی پس از بازی نهایی خود را برای فصل زرد کت در سال 2012. او برای او شناخته شده بود بسیار زیاد از اندازه او towered در 6-پا-6 و وزن به خوبی در بیش از 300 پوند – و رفتار ملایم.

“شخصیت حکیم او را به عنوان خوب به عنوان طلا” گفت: سابق تکنولوژی دستیار مربی اندی McCollum بارنز موقعیت مربی.

بارنز اتحاد خود را ادامه داد pursuit NFL حرفه ای از طریق تکیه سال های طولانی پس از بیشتر از سابق خود تکنولوژی هم تیمی تا به حال نقل مکان به ثبات بیشتر مشاغل.

“من انجام نشده است و یا چیزی شبیه به آن” بارنز گفت. “من فقط مطمئن شوید من خودم آماده برای فصل بعد.”

یک مسیر پیچ در پیچ

از آن شده است کاملا یک مسیر به خصوص سه سال گذشته است. و در حالی که این بیماری همه گیر به پرتاب تمام جنبه های فوتبال حرفه ای به دریای عدم قطعیت بارنز ادامه خواهد داد به فشار رو به جلو است.

“T. J. یک جنگنده مرد گفت:” سابق تکنولوژی دفاعی lineman KeShun فریمن دیگر سابق Yellow Jacket به بازی در XFL. “او قطعا کسی نگاه می کنم تا.”

بارنز زندگی شده است یک سری از نوبت پس از آزادی توسط Kansas City Chiefs در ماه ژوئن 2017. پس از بازی از پنج بازی در سال 2016 فصل برای روسای بارنز گفت: او معتقد بود که او تحت تاثیر قرار دادن مربیان و در موقعیت جدیدی قرارداد.

زمانی که او به نام برای دیدار با عضو دفتر جبهه او فکر کردم آن ممکن است مجبور به انجام یک معامله جدید است. او فکر پرداخت خانه خود و درمان خود را به یک ماشین لوکس. در عوض به وی گفته بود که اجازه رفتن.

این حرکت خیلی غیر منتظره است که بارنز گفت: هنگامی که او رفت و برای تشکر از دستیار مربی بریت رید او شروع به گفتن بارنز در مورد برنامه های خود را برای بارنز در آن روز offseason تمرین.

انتشار دلسرد بارنز و فرستاده او را در یک مسیر که در آن او تلاش برای به دست آوردن کشش.

بیش از یک سال و نیم او مشغول به کار در یک واحد ذخیره سازی تا به حال به صورت مختصر تلاش در لامپ کم مصرف ظروف شسته در یک فلفل قرمز و یک راننده برای بارگذاری می خورد. او سعی کرد به مربیگری. او از آغاز این کار در Chick-fil-A, اما اجازه دهید که او شکست خورده و امتحان (که او گفت: او گفته بود که یک معامله بزرگ نیست). او تمیز فرش برای استنلی Steemer. او در قرار دادن مقدار زیادی از وزن.

در ژوئن 2018 او یک تماس از نماینده او در مورد یک فرصت است. عامل ذکر شده در کشتی و بارنز فکر کردم که او صحبت کردن در مورد کشتی بازو به عنوان او قبلا در رقابت بازو-مسابقات کشتی.

بارنز در هیئت مدیره. زمانی که او یک تماس از یک WWE همکاران بارنز به عقب گرفته شد.

“این نه زور بازو?” بارنز به یاد می آورد پرسیدن. “من مانند من نمی دانم در این مورد.”

یکی از طرفداران این ورزش از دوران کودکی بارنز رفت جلوتر با آن است. در آن زمان هر چند بارنز وزن در بیش از 400 پوند بود و در هیچ شرایط به خودش ثابت کند. این را در یک زمان بعد از دربی تا به حال اتخاذ یک رژیم غذایی وگان.

“رژیم غذایی من بود واقعا بی ارزش” او گفت:. “این وحشتناک بود. من تا به حال آموخته راه سخت شما را می تواند به کار به عنوان سخت به عنوان شما می خواهید, اما شما نمی توانید ضرب و شتم یک رژیم غذایی بد.”

‘در مجموع 180’

آماده به فوتبال او در زمان یک معاینه پزشکی به عنوان بخشی از NFL بازنشستگی روند. او وزن 405 حدود 40 پوند بالاتر از خود را ذکر شده در فهرست وزن شد و هشدار داد در مورد زندگی عواقب ناشی از حمل وزن است. با اولین نوزاد در راه آن زندگی تبدیل لحظه ای. او می خواست به فرزند خود – Zuri یک دختر متولد شده است که اوت – یک زندگی بهتر از او در حال رشد بود, او گفت:.

پس از طرح در کتاب “تمیز 20” بارنز گفت: او از دست داده و 60 پوند در دو ماه.

“آن را در مجموع 180,” او گفت:.

که منجر به یک نقطه فهرستی در AAF یک جزئی-لیگ اندازی که برای تعدادی از سابق کت برای آتلانتا ورود. لیگ تنها دو ماه به طول انجامید اما آن را به اندازه کافی برای بارنز به جمع آوری به اندازه کافی بازی ویدئویی برای گرفتن امضا شده توسط Carolina Panthers در مارس 2019. او عینک فرش-تمیز کردن پیراهن هنگامی که او امضا, یک یادآوری از همه او را از طریق رفته بود به عقب بر گردیم به یک NFL فهرست.

در مه, او رفت و استیو هاروی نشان می دهد بحث به داستان خود را تمیز 20 رژیم غذایی پیوستن به این کتاب نویسنده ایان اسمیت.

او در ماه ژوئن منتشر شد اما او نگه داشته به دنبال فوتبال بود و او پیش نویس به XFL در ماه اکتبر. نگهبان رتبه دوم را در لیگ به ثمر رساند در دفاع زمانی که عملیات متوقف شد.

“فقط این شانس را به بازی فوتبال دوباره شد بسیار سرگرم کننده است,” او گفت:.

نگاه به آینده

زندگی در ویلیامزبرگ Va., بارنز در حال گذراندن وقت خود را doting در 20 ماهه Zuri تماس او را “نور زندگی من است.” او به ماندن در شکل برای فوتبال و فکر خود را در گزینه های بعدی. مانند بسیاری از ورزشکاران تمرین خود را گزینه های محدود هستند. او را گرفته به دویدن. او گفت که او می تواند هفت دقیقه بدون توقف.

“این چیزی است که من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم که قادر به انجام بودن کسی که 350 پوند,” او گفت:. “شما نمی بینید ما دویدن در اطراف.”

علاوه بر فوتبال بارنز فکر می کند او ممکن است در آینده در پادکست. او خود را به پادکست (“نه 4 ضعیف”) و برنامه ای برای شروع یک ورزش پادکست به زودی با سابق کت هم تیمی های جمال طلایی و براندون وات و برادرش بلیک هنری به نام “لژیون.” او Tech رشته مدیریت.

بارنز گفت که او فکر می کند در مورد زندگی خود را در مسیر مکرر است که او را از NFL برای شستن ظرف ها به جای عدم قطعیت است.

“من از طریق بسیاری بوده است,” او گفت:, “و من فکر می کنم این چیزی است که من را واقعا موفق در پایان بازی است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im