موسیقی کلمبیا

BioShock Infinite محیط.
ارسال شده توسط کانون برای تجزیه و تحلیل (7 نظر تعداد) 3 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من همیشه دوست داشتم faux-Randian dystopic فضای این بازی. مثل این است که رها شده در پارک تنها آن را پر از هیولا. با تشکر برای به اشتراک گذاری.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 11:07 AM on May 19 [1 علاقه]
30 ثانیه اول به تنهایی به من چنین لرز — من قصد دارم به گوش دادن این زمانی که من کار نمی کند. که بازی من تحت تاثیر بسیار عمیق احتمالا بیش از هر من (از جمله اصلی بایوشاک). این رو بسیاری از فلک برای آن مبارزه با مکانیک اما آنچه کاملا قدرتمند — فراموش نشدنی صمیمی و در عین حال فراگیر و بزرگ — روایت و چشم انداز.
ارسال شده توسط treepour در 11:13 AM on May 19 [1 علاقه]
من به تازگی دوباره بازی بی نهایت و آن را به طور غیر منتظره افسرده دچار این شهر سقوط به هرج و مرج. من که لوین می خواستم برای کشف آمریکا استثنایی و نژاد پرستی و classism و چگونه آن را همیشه به پایان می رسد و باید در پایان تراژدی اما لعنتی اگر من احساس غم آوردن مرگ و نابودی به این زیبایی و دقت گردد جهان. هنوز هم به نظر می رسد مانند یک زباله.
ارسال شده توسط کانون برای تجزیه و تحلیل در 11:16 AM on May 19 [1 علاقه]
من هرگز بی نهایت من آن را شنیده زیبا بود با آن زیبایی شناسی و جو اما وحشتناک در هسته گیم پلی بنابراین من فلس دار بر روی آن. شاید من باید به عقب بروید و آن را به یک فرصت است.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 11:41 AM on May 19
ظاهرا من نیاز به نشستن و بازی DLC چرا که جدول می شود کمی bonkers با کفن و دفن در دریا.

و من پیدا نکردم بی نهایت گیم پلی بود که بد – من منعکس کردن از Bioshock 2 خیلی سخت هر چند.
ارسال شده توسط Kyol در 11:43 AM on May 19

من هرگز بی نهایت من آن را شنیده زیبا بود با آن زیبایی شناسی و جو اما وحشتناک در هسته گیم پلی بنابراین من فلس دار بر روی آن. شاید من باید به عقب بروید و آن را به یک فرصت است.

وجود قطع ارتباط بین ساختمان جهان/گفتن داستان و گیم پلی ساده اما من کاملا فکر می کنم آن را به ارزش ، Fanatical.com واقعا معامله خوب در حال حاضر.
ارسال شده توسط کانون برای تجزیه و تحلیل در 11:50 AM on May 19

من از مجموعه این بخشی از PS Plus اشتراک چند ماه پیش. من عاشق این بازی برای اولین بار در این سری آن را بسیار مودی و تاریک است. آن را نگه می دارد تا به خوبی. من فکر می کنم من باید به عقب بروید و فرم نظرات خود من را.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 12:01 PM on May 19

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de