جدید ‘coronavirus سلام’ لغو بوسه, دست دادن و در آغوش گرفتن سراسر جهان

به عنوان شیوع کروناویروس است تبدیل به یک ترس متحرک, مردم در سراسر جهان در حال تغییر سبک خود را از سلام کردن ، برخی از آنها در حال حاضر به سادگی با تکان دادن سلام برخی از آنها انجام آرنج و هنوز هم در حال دادن سن namaste-سبک پستال.

هر چیزی به نظر می رسد بهتر است از تماس فیزیکی.

در هفته گذشته 83 ساله فرانسیس گفته شد به لغو یک برنامه ریزی توده در رم به دلیل “خفیف بیماری” با واتیکان گزارش داد که پاپ دیده می شد سرفه و عطسه در روز بعد او را بوسید پیشانی و لمس چهره نمازگزاران در میدان سنت پیتر در واتیکان.

پس از سفر پاپ به بیماری دیگر معتبر ارقام را نیز متوقف تعامل فیزیکی — نه تنها با مردم بلکه با همسالان خود را به عنوان به خوبی. و احتیاط این است که در ابتلا به سراسر جهان است.

آلمان فدرال و وزیر کشور Horst Seehofer حاضر به لرزش آنگلا مرکل در جلسه روز سه شنبه. مرکل به نظر نمی رسد به ذهن و همچنین دست تکان داد سلام در اطراف اتاق و بعد گفت که آن را درست انجام دهید.

ESPN هشدار داد بازیکنان NBA در یک یادداشت به غریبه دست — معنی بدون دست دادن با طرفداران اما مشت ضربه مجاز است. NBA آسوشیتدپرس گفت که “سلامت و ایمنی کارکنان و تیم ها بازیکنان و طرفداران میباشد.”

برخی از بازیکنان NBA هستند و نه بیش از حد نگران با Kemba واکر از سلتیکز گزارش Newser عنوان کرد و گفت: “من کاملا مطمئنم که من هنوز به امضای برخی از امضا اما شاید من فقط راه رفتن در اطراف با استفاده از نشانگر.”

موجی از ترس دیدن بسیاری از مردم در کشورهای آسیایی که در آن بوسه و آغوش مشترک به عنوان, سلام, شروع به اتخاذ غیر فیزیکی با سلام به منظور جای امن تر از متاسفم است.

چیزهایی را نیز تغییر در امارات متحده عربی که در آن royals و ساکنان به طور معمول خوش آمد می گوید هر یک از دیگر با بوسه بر روی گونه و همچنین در آغوش گرفتن. امارات متحده عربی مقامات می گویند که رفتن به جلو ساکنان باید تبریک یکدیگر تنها با تکان دادن.

در ایران که در آن مرگ و میر از coronavirus است که بالاترین در خارج از چین — و که در آن مردان و زنان خوش آمد می گوید هر یک از دیگر با دو یا سه بوسه بر روی گونه — خلاقیت دارای مشخصه تغییر پستال بازی. یکی تصویری که رفته ویروسی را نشان می دهد ساکنان رکوع سر خود را اول و سپس تبریک به یکدیگر با بهره برداری از خود در برابر هر یک از دیگر.

در نیوزیلند که در آن “مائوری بوی” یک بینی به بینی, تبریک بسیار رایج ساکنان توصیه شده است به توقف استفاده از آن. برخی از موسسات آموزشی در کشور در حال حاضر متوقف شده و با استفاده از ژست; Wellington پلی تکنیک کارکنان خواهد شد در حال حاضر استقبال از دانشجویان جدید با ‘waiata,’ مائوریایی آهنگ به جای.

در برخی از نقاط فرانسه به عنوان بسیاری به عنوان سه یا چهار بوسه بر روی گونه ها یک عمل رایج است. شیوه زندگی و آداب متخصص فیلیپ Lichtfus اما گفته نگهبان است که در زمان بحران به دنبال به چشم یک فرد به طور مستقیم بیش از کافی است.

سوئیس سلامت وزیر آلن Berset گفت که کشور به رها کردن بوسه به عنوان به خوبی. “ما می دانیم که حفظ یک فاصله اجتماعی است که بهترین راه برای کند کردن روند گسترش ویروس” او به رویترز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de