چه می خواهید پسر داشته باشد ؟ او پرسید. گوشت آنها پاسخ داده است. قابل توجه چکیده ای از کنسرت های Youngbloods, Crome Syrcus, Steve Miller Band مرده سپاسگزار برادر بزرگ و شرکت برگزاری و Jefferson Airplane. نوشته شده توسط یک پسر به نام سندی دارلینگتون نویسنده “وزوز رودخانه نامه.” آن را به نظر می رسد در سان فرانسیسکو اکسپرس بار زیرزمینی کاغذ تشکیل شده توسط برکلی رایگان سخنرانی دامپزشک ماروین Garson با کمک از تاد Gitlin, Greil مارکوس, Paul Williams, آشپز آلیس آب و Marjorie Heins.

“وجود دارد مقدار زیادی از مو مردم وجود دارد اما بخش عمده ای از مخاطبان ساخته شده بود پانزده-به-هفده ساله سفید کودکان و نوجوانان. بسیاری از آستین برخی از برمودا ، بچه ها با راست چهره برگزار شد در انتظار, انتظار را برای خود در انتظار ستاره ها در انتظار روشن در انتظار فرستاده شده به مبارزه با قصد چه اتفاقی می افتد اما استفاده نمی شود به ترکیدن. بچه ها که استفاده شد که گفت: “بنشینید تا راست و نمی توان مواجه است.” آنها تا به حال تبدیل شدن به زیبا کودکان پدر و مادر خود آنها را مطرح و به, و در حال حاضر آنها به دنبال چیزی فراتر از آن.

در سال گذشته که می تواند آنها کاسته تغییرات خود را با انتقالی موسیقی مانند هرمان را Hermits the Monkees و یا حتی اوایل Beatles: پسران که به نظر نمی آید که می خواهم با فشار یک دختر بیش از حد پسران که مایل به در آمده و دیدار با پدر و مادر قبل از تاریخ. در حال حاضر که از نوع قانون است شاید یک قربانی از کلی قطبش نگرش است که در امریکا است. در حال حاضر وجود دارد یک خلاء و کمبود در خوانده-های میان. این بچه ها از پیشاهنگی از مدرسه یکشنبه, زنی چمن برای کارهای روزمره و شاید یک تسویه حساب برای کریسمس. و آنها در حال رفتن مستقیم از که جهان به سمت دنیای Pigpen و جنیس.

این یک جهش بزرگ و آنها آهسته در درگیر شدن در موسیقی است که بعد. آنها نمی خنگ آنها فقط تا به حال نشده است هر جا نشده است و آنها به جای shyly منتظر است تا نشان داده شود در اطراف. آنها مانند کشاورزان که با تجمع در اتاوا ایلینوی در سال 1858 به شنیدن اولین لینکلن-داگلاس بحث است. این بود که پس از اولین مناظره که نیویورک پست گزارش داد: ‘همه prairiedom شکسته است ، این شگفت آور است چگونه عمیق علاقه به سیاست این مردم را.'”

ارسال شده توسط msalt (3 نظر تعداد) 2 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

“باندهای رفت و از طریق آهسته و میدان معاشقه با مخاطبان در تلاش به آنها را روشن کنید. در اینجا تمام این موهای gang-bang باندهای همه آماده به فریاد آن را مانند آنها فقط می خواهم رانده گله به داج سیتی تمام راه را از مرز مکزیک و جمعیت بود و با schoolmarm که شگفتی اگر با زبان به آن صفت. به طوری…آن زمان انجام گرفت.”
ارسال شده توسط msalt در 11:07 PM در آوریل 12
“سپس برادر بزرگ و شرکت برگزاری آمد به طور کامل از جلو, ریختن همه چیز را فقط در آن لحظه به عنوان اگر وجود دارد هیچ فردا تنها در حال حاضر. قدرت خام و هیجان شدید ترین گروه در اطراف. در عین حال همه آنها خیلی ملایم. آنها نگاه مانند آنها می خواهم ترساندن جهنم از یک پیشخدمت زن در یک درایو در. (“آنچه شما پسران؟” “گوشت” آنها پاسخ داده شده است.) و در عین حال آنها می شود با کودکان است.

“و آنها همه خیلی ذوق. آنها را در انتخاب های خود مانند, پیر-زمان نوازندگان کشور. جنیس به نظر می رسد مانند یک gramma و مانند یک دختر کوچک سوختن در شعله سفید. در حالی که او آواز وزش باد در درختان کاتن پشت سر او و برگ بودند و تبدیل بیش از سبز به رنگ خاکستری-سبز و پشت خود را به عنوان هر چند در زمان با موسیقی است. آنها در حال حاضر ضبط LP برای کلمبیا در L. A. آنها مردم خوب و من امیدوارم که آنها به خانه همه حق است.”
ارسال شده توسط msalt در 11:09 PM در مارس 12 [1 علاقه]

“بعد آمد سپاسگزار مرده است. تام Donahue اعلام کرد که آلبوم جدید این هفته و پیشنهاد کرد که مرده ممکن است برخی اعداد از آن را در مجموعه خود را. جری گارسیا لبخند زد benignly به خود است. او گفت: آنها می خواهم انجام ‘تمساح’ و آنها را برای حدود چهل دقیقه. که بود خود را تنظیم و آن را منفجر محل باز.

“اکثر گروههای آمار یک آهنگ سریع و سپس کشش در حالی که با صدای بلند. مردگان رفتن به یک آهنگ به آرامی آزمایشی و ایجاد یک فضای تا هر کس که در داخل موسیقی. سپس آنها را بررسی آمار و ارقام بارها و بارها با آن فوق العاده ریتم بخش است. اگر شما در خارج از آن می توان آن را خسته کننده است. اما زمانی که آنها به شما آن را باور نکردنی و هیپنوتیزم به عنوان اگر موسیقی اتفاق می افتد در داخل شما. در سانتا کلارا آن را منفجر ذهن همگان. آن را به عنوان اینکه ما با شنیدن برای اولین بار در زندگی ما و ما ایستاده بود در یک نوع بیهوشی به ندرت دانستن که ما گوش دادن شد. پایان بسیار کشیده کردن بر روی هدف است. از آن باور نکردنی بخش میانی آنها سوار به آرامی به صداهای کوبه ای و سپس به پایین فقط سنج و صدا و از آنجا به سکوت. هنگامی که آن را بیش از ما نمی بزنید, بسیار, ما فقط ایستاده بود وجود دارد open-mouthed: چه کسی بود که نقاب؟”
ارسال شده توسط msalt در 11:53 PM در آوریل 12

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im