این توالت دستمال خود را تبدیل خواهد شد BFF

از کاغذ توالت? هیچ مشکل. یک صفحه از زن فوق سبک کوهنورد و استفاده از یک سربند پس از ادرار. شستن به عنوان مورد نیاز است. از راه دور کوهنورد یک سنت پیدا کردن راه هایی برای روشن کردن بار. هیچ t.p.? هیچ مشکلی برای زن کوهنورد. پاک کردن با یک سربند بعد از ادرار, کراوات طور پراکنده برای کوله پشتی (نور خورشید کمک می کند تا برای کشتن میکروب ها و کاهش بو) و شستن زمانی که در تمدن. (بیشتر در زیر برابر است.)

از راه دور کوهنورد یک سنت پیدا کردن راه هایی برای روشن کردن بار. هیچ t.p.? هیچ مشکلی برای زن کوهنورد.
پاک کردن با یک سربند بعد از ادرار, کراوات طور پراکنده برای کوله پشتی (نور خورشید کمک می کند تا برای کشتن میکروب ها و کاهش بو) و شستن زمانی که در تمدن.
هیچ کاغذ توالت مدفون در خاک و حفر کردن با حیوانات. بدون نیاز به بسته بندی کردن بافت ها در کیسه های پلاستیکی. هیچ پس گرد به شهر که مورد نیاز t.p. رول. آبیاری-danna است قابل استفاده مجدد کارآمد و سازگار با محیط زیست جایگزین.

اما ایرانی موضوع دیگری است که نیاز به دیگر backcountry شیوه های. گربه سوراخ بسته بندی کردن مدفوع و بیشتر مورد بحث در نحوه گه در جنگل, کاتلین مایر, third edition 2011.

ارسال شده توسط TrishaU (3 نظر تعداد) 4 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

من فکر کردم این گفت: “پاک کردن با موز بعد از ادرار” من مانند “Huh… معقول من حدس می زنم…” سپس آن را مانند “شستن و کراوات به کوله پشتی” من مثل چی ؟ ؟ ؟ ؟
ارسال شده توسط bleep در 2:39 PM در مارس 14 [5 علاقه]
“پس از استفاده از توالت دستمال شستشو با آب کمی و فقط کراوات آن را به شما کوله پشتی و یا در هر نقطه با قرار گرفتن در معرض آفتاب و شما همه انجام می شود.”

چرا شستشو خود را با آب و سپس dab خودتان خشک با دستمال ؟
ارسال شده توسط پست هوایی در 3:01 PM در مارس 14 [1 علاقه]

من فکر کردم این گفت: “پاک کردن با موز بعد از ادرار” من مانند “Huh… معقول من حدس می زنم…” سپس آن را مانند “شستن و کراوات به کوله پشتی” من مثل چی ؟ ؟ ؟ ؟

این فوق العاده است نظر که واقعا مرا در سفر
ارسال شده توسط billjings در 3:05 PM در مارس 14

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im