سیاست همه گیر

“به عنوان میزبان به پاتوژن ما آمریکایی ها هستند و منحصر به فرد مستعد ابتلا به دلیل عدم سلامت پوشش متزلزل شغل و اریب اقتصاد” ریاضت اقتصادی و نابرابری در حال دامن زدن به این بیماری همه گیر در ایالات متحده است. (نگهبان) آن بوده است هرگز یک زمان بهتر برای لغو بدهی های دانشجویی (ملت) “coronavirus همه گیر است که به وضوح نشان دادن به آمریکا نیاز برای مدیریت مشکلات بهداشت عمومی در بیشتر منطقی مد از دولت سرمایه داری. واضح است بر اساس تجربه قبلی که ما باید به سمت تغییر دموکراتیک عمومی و کنترل منابع پزشکی.” چه سیاسی قدرت ؟ (دیدگاه) طبقه کارگر و ملکه و ساکنان بحث ترس مسائل در مورد این بیماری همه گیر (Indypendant) به اعتصاب خود ایمنی (Jacobin) جین McAlevey: ما به شدت نیاز به یک اعتصاب توده در برابر میلیاردر کلاس
سازمان Mariame کابا را مطرح کرده است بیش از 40 k برای کمک های متقابل امداد در طول بحران “ما نیاز به یک مردم یونان برای مقابله با کروناویروس.” (ره پادکست) کتابخانه های عمومی شیکاگو در حال باز ماندن حتی اگر کتابداران می گویند آن است که امن نیست: حداقل هفت شهر کتابخانه شاخه نیست باز یا بسته در اوایل روز شنبه به دلیل به اندازه کافی کارکنان نشان داد تا کار کند. (Marketplace) رویای آمریکایی است که فردیت پروژه آن است که کشتن ما جمعی. (Scalawag) Coronavirus خواسته های اجتماعی فاصله و جنبش های اجتماعی. در اینجا این است که چگونه به انجام هر دو است.(در این زمان) آمازون کارگران تعطیل انبار برای جلوگیری از گسترش بیماری تقاضای بیمار پرداخت (توییتر) نرخ بیکاری افزایش می یابد 33% به عنوان coronavirus بازدید خانه (CBS) ارسال شده توسط ناپدید (42 دیدگاه کل) 28 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
چیزهایی هستند تا ایرانی. تمام بدهی باید لغو شود ، آمازون یک جانور عجیب و غریب در حال حاضر – آن را در یک موقعیت منحصر به فرد به منظور تسهیل توزیع کالاهای حیاتی در سراسر کشور, اما اگر آن را به معنی به زور افشای کارکنان به طور بالقوه تهدید کننده زندگی شرایط.
ارسال شده توسط grumpybear69 در 11:16 AM در 19 مارس [7 علاقه]
یک خسته کارآموز در یک مرداب شبیه سازی آزمایشگاه: “هی من تعجب می کنم چه می خواهم اتفاق می افتد اگر ما در اکثر پاتولوژی مؤثری جمعیت در تاریخ بشر و سپس آن را مورد نیاز به وارد نامحدود حالت فیزیکی انزوا”
ارسال شده توسط زنگ Moranis در 11:27 AM در 19 مارس [4 علاقه]
آن بوده است هرگز یک زمان بهتر برای لغو بدهی های دانشجویی

چگونه در مورد تمام بدهی ؟ یا حداقل قرار دادن پرداخت بدهی در وقفه تا زمانی که مردم در پشت پای خود را دوباره. فکر میلیون ها نفر از مردم به طور ناگهانی قادر به پرداخت وام مسکن/اجاره و آب و برق, بهداشت و بیمه و غیره. می ترساند تلخه از من.
ارسال شده توسط Thorzdad در 11:31 AM در 19 مارس [11 مورد علاقه]

در ضمن ما رو جو اینجا تفکر اولویت ارسال دانشمندان آمریکایی و کارشناسان بهداشت و درمان به چین “از آنجا که ما کارشناسان واقعی که می دانید که چگونه برای مقابله با این چیزها.” راست چین عمدتا مسطح منحنی های خود را هیچ مورد جدید دیروز اما آنچه که آنها واقعا نیاز است که کارشناسان آمریکایی stomping در اطراف نشان دادن آنها چه چیزی برای انجام در حالی که این ویروس را صفر نشان می دهد نشانه هایی از کاهش حق در اینجا در خانه. لعنتی آمریکا استثنایی.

آوریل روز احمق ها خواهد بود الهامی برای بسیاری از مردمی است. صاحبخانه در حال رفتن به دنبال اجاره است که آنها فقط نمی خواهید برای دریافت. شرکت های بیمه در حال رفتن به دنبال پرداخت برخی از افرادی که در حال حاضر پرداخت از جیب و برخی از افراد به ظاهر شروع کبرا و آنها در حال رفتن به یک مقدار زیادی از آنها. مردم در حال رفتن به مجبور به تصمیم گیری یا استفاده از کمی از پول آنها برای حفظ خود و خانواده خود را تغذیه و یا ارسال آن به شرکت های برگزاری بدهی های خود را و یا تحت اللفظی اجاره-متقاضیان برگزاری خود را اجاره.

بسیاری از مردم نگران هستند که هیچ چیز هرگز همان خواهد شد پس از این همه. خودم نگران هستند که چیزهایی که ممکن است در واقع به نوعی همان خواهد بود پس از این همه دلیل وجود دارد یک راه این می رسد که در آن ما یاد بگیرند که مطلقا هیچ چیزی در مورد که در واقع قدرت دارد — و یا می تواند و باید نگه دارید قدرت — در جامعه آمریکا است. اما نیز وجود دارد یک راه این به پایان می رسد هنگامی که ما شروع به دریافت یک تصویر بهتر از آنچه در نمایشگاه اشتغال و حقوق و مزایای و بهداشت و درمان و بدهی در واقع ممکن است مانند نگاه در یک کشور نیست که مهندسی به فشار هر منبع از یک پایان از جامعه به انتهای دیگر.
ارسال شده توسط دو unicycles و برخی از نوار مجرای در 11:38 AM در 19 مارس [23 مورد علاقه]

یک چیز خیلی روشن است برای من: این همه گیر دارای پتانسیل بیشتری برای رانندگی طولانی مدت اجتماعی تغییرات از هر رویداد منفرد در طول عمر من است.
ارسال شده توسط Slothrup در 11:38 AM در 19 مارس [36 علاقه]
فقط رو گذاشته دیروز. و در همان روز یک ایمیل از من وام دانشجویی مردم به من یادآوری تمدید طرح پرداخت. و یک ایمیل از صاحبخانه من گفت به پرداخت اجاره بها به صورت الکترونیکی و p.s. آنها در حال آمدن به من ثابت شکسته ،
ارسال شده توسط کاپیتان afab در 11:40 AM در 19 مارس [29 علاقه]
یک چیز خیلی روشن است برای من: این همه گیر دارای پتانسیل بیشتری برای رانندگی طولانی مدت اجتماعی تغییرات از هر رویداد منفرد در طول عمر من است.

سوال بزرگ این است که مرتب سازی بر اساس اجتماعی تغییرات ؟ من به راحتی می تواند آن را تقویت درایو نسبت به چیزهایی مانند مراقبت های بهداشتی جهانی و مانند آن. OTOH این حال ما نیز به راحتی می توانید ببینید همه چیز تبدیل به یک آزادیخواه hellscape.
ارسال شده توسط Thorzdad در 11:50 AM در 19 مارس [8 علاقه]

من امیدوار هستم که اگر مردم دولت ساخت پرداخت های مستقیم به شهروندان و آسمان در حال سقوط نیست که همه چیز مثل UBI خواهد دست آوردن شتاب.
ارسال شده توسط: هر جا رختی در یک طوفان در 11:55 AM در 19 مارس [3 علاقه]
p.s. آنها در حال آمدن به من ثابت شکسته ،

مردم در حال رفتن به از بین بردن خود را به سیستم سپتیک و فاضلاب با کاغذ توالت جایگزین و به زودی لوله کش به اندازه کافی در نظر گرفته خواهد شد “ضروری است.”

منظورم این است که آنها لعنت خوبی باید در حال حاضر. پاک آب در حال اجرا است لعنتی خیلی مهم است.

حتی اگر شما در حال نوشیدن آن را از یک توالت در Fallout 4.
ارسال شده توسط deadaluspark در 11:58 AM در 19 مارس [2 علاقه]

OTOH این حال ما نیز به راحتی می توانید ببینید همه چیز تبدیل به یک آزادیخواه hellscape.

منظورم این است که (اگر من به یاد من ناچیز مطالعات به درستی) در طول تاریخ در بسیاری از بحرانها مانند این منجر به استبداد بیشتر از آن منجر به تغییرات مثبت اجتماعی اما من خوشحال برای تاریخ به اشتباه.
ارسال شده توسط deadaluspark در 12:00 بعد از ظهر در 19 مارس [5 علاقه]

در بازار جهانی این است که احتمالا در تنظیم و تحکیم چین به عنوان بزرگترین اقتصاد در جهان بیش از ایالات متحده و اتحادیه اروپا. این کار نیاز به یک سیاست اساسی و تغییر نگرش از حالت دوم و به منظور زنده ماندن چند دهه آینده و کسانی که معمولا لازم نیست به نوبه خود خوب است.
ارسال شده توسط meowzilla در 12:03 PM در 19 مارس [6 علاقه]
من نوع نگاه رهبران نیروی بازارهای سهام به بستن مغازه برای مدت بیش از حد. هیچ حس وجود دارد اجازه دادن به هر کس پس انداز بازنشستگی تبخیر از آنجا که بازار در اتوماتیک-وحشت-حالت و در حال اجرا می ترسم.
ارسال شده توسط Thorzdad در 12:07 PM در 19 مارس [10 علاقه]
من نوع نگاه رهبران نیروی بازارهای سهام به بستن مغازه برای مدت بیش از حد.

حدس می زنم آن بستگی دارد منظور شما از “مدت” اما با توجه به چگونه بسیاری از بازنشستگان باید پول خود را در بازار سهام است که می تواند یک مشکل بزرگ برای زمان بازنشستگان.
ارسال شده توسط thefoxgod در 12:28 PM در 19 مارس [2 علاقه]

صحبت از “سیاست CoVID” آیا کسی دیگری به یاد داشته باشید این مقاله توسط داگلاس Rushkoff در سال 2018 در مورد میلیاردرهای نگران “این رویداد؟”

این رویداد. که خود تعبیری برای فروپاشی زیست محیطی و اجتماعی و ناآرامی های هسته ای, انفجار, توقف ویروسیا آقای ربات هک است که طول می کشد همه چیز را.

این سوال تنها اشغال شده ما برای بقیه ساعت. آنها می دانستند که نگهبانان مسلح مورد نیاز خواهد بود برای محافظت از ترکیبات آنها از این عصبانی اوباش. اما آنها چگونه می توانند با پرداخت نگهبانان یک بار پول بی ارزش بود ؟ چه جلوگیری از نگهبانان از انتخاب رهبر خود را? میلیاردرهای نظر خاص با استفاده از قفل های ترکیبی در تامین مواد غذایی است که فقط آنها می دانستند. یا ساخت پاسداران پوشیدن انضباطی قلاده نوعی در بازگشت برای بقای خود. یا شاید ساخت روبات ها به عنوان نگهبانان و کارگران — در صورتی که فن آوری می تواند توسعه یافته در زمان.

فقط یک یادآوری است که آنها برنامه ریزی شده بود و با آنها خوشحال برای قرار دادن قلاده شوک ما را به مطمئن شوید که آنها نمی باید قربانی شیوه زندگی خود را به از طریق آن دریافت کنید. من شرط بندی به شدت در “اقتدارگرا Hellscape” در حال حاضر و آماده شدن به خلق و خوی من سیاسی سخنرانی آنلاین آماده برای یک آینده که در آن می تواند مورد استفاده قرار خواهد گرفت در برابر من.

ویرایش: راستش من فکر کردم پس از آن و من فکر می کنم حتی بیشتر را دارد در حال حاضر که Rushkoff نیاز به نام و شرم این چاق اگر همه این است که در واقع درست است. تماشا NDAs.
ارسال شده توسط deadaluspark در 12:40 PM در 19 مارس [5 علاقه]

‘مارتین Shkreli از همه گیر’
ارسال شده توسط chavenet در 1:01 PM در 19 مارس
سیاسی تجدید از جهنم: trump’s coronavirus پاسخ بسته محرک خواهد قید وثیقه بزرگ نفت است. بایدن-سبک دموکرات ها را در نگرانی هزینه. این سیاره رنج می برند (جدید جمهوری)

به عنوان چاه در حال تعمیر—آیا در حال حاضر و یا بعد از—magnates مانند هارولد هام و مغلوب ساختن پیشی جستن دیگر دوستان ثروتمند خواهد راه دور صدمه ندیده به عنوان wildcatters چپ به مقابله با اخراج مسموم آب و هوا و همیشه در حال گرم شدن جهان; سنگ معدن زغال سنگ می دانم که این پویا هم هست. چه شیل-زمینه کارگران و جوامع تقریبا قطعا نیاز—بیش از یک وام موقت به بارون نفت—سرمایه گذاری برای تنوع بخشیدن به اقتصاد خود را با کار خوب پرداخت و صنایع است که تقویت سابق boomtowns برای مسافت های طولانی به طور کامل تجلیل سهم که نسل از کارگران ساخته شده اند به کشور و گذار به آینده انرژی آمریکا. همه از آن نیز نیاز به تقویت شده توسط این نوع از قوی شبکه امنیت اجتماعی است که کمک به برخی از کشورهای اروپایی آب و هوا COVID-19 بحران: commonsense سیاست مانند مراقبت های بهداشتی جهانی و پرداخت مرخصی استعلاجی.

به عنوان این هفته نه بایدن و نه تهمت به نظر می رسد به احتمال زیاد به ارائه آن است. با سابقه از افزایش گاز یک تیم از آب و هوا و انرژی مشاوران که بدست میلیون ها نفر از صنعت سوخت فسیلی و دیرین میلی برای کسری هزینه های جو بایدن نیست به احتمال زیاد به استدلال می کنند به شدت برای یک سرمایه گذاری دولت بسته است که محور دور از شیل; سابق بایدن مشاور Jared برنشتاین گفت: پست او حتی ممکن است پشتیبانی از این ایده از یک شیل برای نجات هام و شرکت. و در غیاب هر گونه معنی دار جایگزین تهمت می تواند تبدیل به یک قهرمان از شیل و مهمان نوازی کارگران در حالی که حزب دموکرات شوخ طبع آن در این قیمت….

برخورد با کروناویروس نیاز به اقدام جسورانه. دموکراتیک رهبری نمی خواهد آن را (Jacobin):

با اینحال میانه رو دموکرات ها نیز در این روند بی مهارت به سرعت در حال تحول بحث در اطراف مستقیم, نقدی, نقل و انتقالات — تنظیم برای تبدیل شدن فوری بیش از چند هفته آینده میان اخراج و اجتناب ناپذیر رکود فعالیت های اقتصادی و در حال حاضر شناور با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. هر چند آمریکا مانند Ilhan عمر و Ro خناس هستند و شعار بلند پروازانه تر طرح وجود دارد به نظر می رسید کمی اشتها به صورت مستقیم هیچ رشته متصل نقل و انتقالات پول نقد در میان دموکرات رهبری تا کنون. دیروز, سیاسی, گزارش شده است که هیچ یک دیگر از نانسی پلوسی “در اصل به ضرب گلوله” این ایده در خصوصی حزبی جلسه هفته گذشته — به طور بالقوه موقعیت رهبری امریکا مخالفان لیبرال به سمت راست سابق جمهوری خواه ریاست جمهوری نامزد سناتور میت رامنی.

فراموش میانه یا محافظه کار سیاستمداران آمریکایی همیشه بپرسید اگر قیمت بیش از حد بالا برای امپریالیست برای همیشه لطفا برای جنگ علیه مردم فقیر از رنگ خارج از کشور ؟ یا balking در قیمت از مداخله تنها قابل اجرا برای آنها که از مداخله در واقع کمک می کند تا به فقرا ؟
ارسال شده توسط: Ouverture در 1:20 PM در 19 مارس [6 علاقه]

صاحبخانه چیزی که فقط باعث می شود من به طوری که او عصبانی است. من شده است در حال اجرا دهان من تمام هفته: I am a صاحبخانه که من اجاره دو اتاق از خانه مرتهن به دو هم اتاقی. شریک زندگی من و من در حال حاضر اعلام کرد که اگر آنها گذاشته شدن و یا پرداخت نشده برو ما کار با آنها را برای به حداقل رساندن اجاره و اگر ما می توانید دریافت وام مسکن تسکین ما چشم پوشیدن از آن به طور کامل. اجاره بها را در حدود 1/3 از درآمد ما بیشتر اگر من در نظر بگیرید که همسر من است که خارج از محدوده از طریق تابستان حداقل اما خوبما می توانید انجام دهید و گروه با هم به سعی کنید و نگه داشتن هر کس شناور.

وجود صفر از دلایلی که حرفه ای صاحبخانه و املاک و مستغلات شرکت های هلدینگ می نمی خورد آن را درآورد و همان را انجام دهید اگر مردمی نیستند پرداخت می شود. صفر.
ارسال شده توسط sciatrix در 1:33 PM در 19 مارس [7 علاقه]

دیروز, سیاسی, گزارش شده است که هیچ یک دیگر از نانسی پلوسی “در اصل به ضرب گلوله” این ایده در خصوصی حزبی جلسه هفته گذشته — به طور بالقوه موقعیت رهبری امریکا مخالفان لیبرال به سمت راست سابق جمهوری خواه ریاست جمهوری نامزد سناتور میت رامنی.

این یک فاجعه بار وایمار-سطح خطا. اجازه می دهد ایران به outflank آنها را در سمت چپ با strasserism در یک لحظه از بحران, حتی اگر تنها در شعارهای خواهد رستاخیز ، به عنوان در واقع پایان حزب دموکرات است.
ارسال شده توسط زنگ Moranis در 1:37 PM در 19 مارس [6 علاقه]
به زودی لوله کش به اندازه کافی در نظر گرفته خواهد شد “ضروری است.”

در زیر پناهگاه در محل سفارش اینجا را در آالمدا کانتی لوله کش در حال حاضر ضروری در نظر گرفته شود:

10. تعاریف و معافیت

f. برای اهداف این منظور “ضروری کسب و کار” به معنی:
من. بهداشت و درمان عملیات و زیرساخت های ضروری;
ii. فروشگاه های مواد غذایی, گواهی بازارهای کشاورزان’ مزرعه و تولید غرفه سوپر مارکت مواد غذایی, بانک ها, راحتی, فروشگاه ها و دیگر موسسات درگیر در فروش خرده فروشی از مواد غذایی خشک محصولات و میوه های تازه و سبزیجات حیوان خانگی, تامین, تازه, گوشت, ماهی و مرغ و هر خانوار مصرف کننده محصولات (مانند تمیز کردن و محصولات مراقبت شخصی). این شامل فروشگاه هایی که به فروش مواد غذایی و همچنین فروش سایر مواد غذایی, محصولات, و محصولات لازم برای حفظ ایمنی و بهداشت و ضروری بهره برداری از خوابگاه;
iii. مواد غذایی کشت از جمله کشاورزی و دامداری و ماهیگیری;
iv. کسب و کار است که ارائه مواد غذایی, سرپناه و خدمات اجتماعی و سایر ملزومات زندگی محروم اقتصادی و یا در غیر این صورت افراد نیازمند;
v. روزنامه ها و تلویزیون و رادیو و دیگر رسانه ها خدمات;
vi. ایستگاه های گاز و خودرو-عرضه خودکار تعمیر و امکانات مرتبط;
vii. بانک ها و موسسات مالی;
viii. فروشگاه سخت افزار;
ix. لوله کش و برق exterminators و دیگر ارائه دهندگان خدمات است که ارائه خدمات است که لازم است برای حفظ ایمنی و بهداشت و ضروری بهره برداری از خوابگاه فعالیت های ضروری و ضروری کسب و کار;
x. کسب و کار ارائه پستی و خدمات حمل و نقل از جمله صندوقهای پست;
xi. موسسات آموزشی—از جمله دولتی و خصوصی K-12 مدرسه و کالج ها و دانشگاه ها—به منظور تسهیل آموزش از راه دور و یا انجام وظایف ضروری ارائه شده است که اجتماعی فاصله شش فوت هر فرد نگهداری می شود به بیشترین حد ممکن است ،
xii. ، Laundromats drycleaners میباشد و خشکشویی ارائه دهندگان خدمات;
xiii. رستوران ها و دیگر امکانات است که برای آماده سازی و خدمت به مواد غذایی تنها برای تحویل یا انجام. مدارس و نهادهای دیگر است که به طور معمول ارائه رایگان مواد غذایی خدمات به دانشجویان و یا اعضای عمومی ممکن است همچنان به انجام این کار تحت این ترتیب در شرایطی که مواد غذایی ارائه شده به دانشجویان و یا اعضای عمومی در انتخاب و دور و اساس تنها. مدارس و نهادهای دیگر است که به ارائه خدمات غذایی تحت این معافیت نباید اجازه غذا خورده شود در سایت که در آن ارائه شده است و یا در هر تجمع دیگری در سایت;
چهاردهم. کسب و کار است که عرضه محصولات مورد نیاز مردم به کار از خانه ؛
پانزدهم. کسب و کار است که عرضه دیگر ضروری کسب و کار با حمایت و یا منابع لازم را به کار گیرند;
شانزدهم. کسب و کار است که کشتی و یا تحویل مواد غذایی, مواد غذایی کالا و یا خدمات به طور مستقیم به خوابگاه;
هفدهم. شرکت های هواپیمایی و تاکسی و حمل و نقل خصوصی ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل لازم برای فعالیت های ضروری و مقاصد دیگر به صراحت مجاز در این سفارش;
هجدهم. صفحه اصلی مبتنی بر مراقبت از سالمندان و بزرگسالان و یا کودکان;
نوزدهم. امکانات مسکونی و پناهگاه برای سالمندان بزرگسالان و کودکان;
xx. خدمات حرفه ای مانند قانونی و خدمات حسابداری در صورت لزوم برای کمک به پیروی از نظر قانونی موظف به فعالیت;
بیست و یکم. مهد کودک ارائه خدمات را قادر می سازد که کارکنان معاف در این جهت به کار مجاز است. تا حد امکان مهد کودک باید تحت عمل زیر شرایط اجباری:
1. مهد کودک انجام می شود باید در گروه پایدار از 12 یا کمتر (“پایدار” به این معنی است که همان 12 یا کمتر کودکان در همان گروه در هر روز).
2. کودکان نباید تغییر از یکی به دیگری.
3. اگر بیش از یک گروه از کودکان است که مراقبت در یک مرکز هر گروه باید در یک اتاق جداگانه. گروه باید با یکدیگر ترکیب.
4. ارائه دهندگان مراقبت از کودکان باید تنها با یک گروه از کودکان است.

ارسال شده توسط Lexica در 1:38 PM در مارس 19 [1 علاقه]

ما می توانید انجام دهید و گروه با هم به سعی کنید و نگه داشتن هر کس شناور.

بله. من با توجه به همان اندازه نگرانی به من مستاجران. ما باید یکی دیگر که ما گرفته ایم به ما خانه خود را در یک فضای امن برای زندگی کردن به کسی.

آن را به تنگ می شود, به خصوص با بازار پریود تخت, اما ما فقط نیاز به انجام بهترین های ما به آن را از طریق.
ارسال شده توسط دوران کودکی خود را حیوان خانگی سنگ در 1:40 PM در 19 مارس [2 علاقه]

این یک فاجعه بار وایمار-سطح خطا. اجازه می دهد ایران به outflank آنها را در سمت چپ با strasserism در یک لحظه از بحران, حتی اگر تنها در شعارهای خواهد رستاخیز ، به عنوان در واقع پایان حزب دموکرات است.

بدون شوخی. اگر جمهوری خواهان می تواند ادعا می شود که آمریکایی ها از طریق پست چک, مهم نیست چقدر ناقص متعصب و محدود اجرای آنها خواهد بود بدون شک این خیره کننده بدون استفاده از زور خطا خواهد بود یک ضربه جدی به دموکرات ها.
ارسال شده توسط: Ouverture در 1:42 ب. ظ در 19 مارس [6 علاقه]

بدون شوخی. اگر جمهوری خواهان می تواند ادعا می شود که آمریکایی ها از طریق پست چک, مهم نیست چقدر ناقص متعصب و محدود اجرای آنها خواهد بود بدون شک این خیره کننده بدون استفاده از زور خطا خواهد بود یک ضربه جدی به دموکرات ها.

رامنی رای برای آن و جمهوری خواهان می توانید استحمام در تب و تاب بودن گرم از bipartisanship زمانی که آنها نیاز به اثبات خود “نه کاملا بد” bona” ،
ارسال شده توسط دوران کودکی خود را حیوان خانگی سنگ در 2:08 PM در 19 مارس

سناتور ریخته تا 1.6 میلیون از سهام پس از اطمینان عمومی در مورد کوروناویروس آمادگی
به زودی پس از او ارائه عمومی اطمینان داد که دولت آماده است برای مبارزه با کروناویروس قدرتمند رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا ریچارد با مته سوراخ کردن فروش درصد قابل توجهی از سهام خود را تخلیه بین $582,029 و $1.56 میلیون دلار از منابع خود را در فوریه. 13 در 29 جداگانه معاملات.

با مته سوراخ کردن است پسر آنها فقط بر روی نوار گرفتار گفتن ثروتمند خود را بگیرید و یاد دهید, همه چیز داره به بد حالی که به دو تا شست.
ارسال شده توسط PenDevil در 2:14 PM در 19 مارس [5 علاقه]

یکی از بسیاری از لذت با استفاده از آر اس اس خوان برای دریافت اخبار است که شما را به دیدن این تیتر اصلی مقاله اجرا می شود در زیر (و سپس به مقایسه آن را به هر آنچه که زنده است در حال حاضر).

برای مثال این مقاله در اقیانوس اطلس در اصل زد تحت عنوان “میلیاردرهای سواره آمدن نیست”. در حال حاضر ؟ “میلیاردرهای کجا هستند؟”.

یک مقاله خوب در هر صورت اما من ترجیح اصلی تیتر.
ارسال شده توسط: Ouverture در 2:23 PM در 19 مارس

دیروز, سیاسی, گزارش شده است که هیچ یک دیگر از نانسی پلوسی “در اصل به ضرب گلوله” این ایده در خصوصی حزبی جلسه هفته گذشته — به طور بالقوه موقعیت رهبری امریکا مخالفان لیبرال به سمت راست سابق جمهوری خواه ریاست جمهوری نامزد سناتور میت رامنی.

این نوع از زباله ها شما انتظار می رود از Jacobin. اول “اساسا شات داون” روزنامه نگاری است مزخرف. Pelosi بدون شک چیزی گفت اما من مطمئن هستم که کلمات “در اصل به ضرب گلوله” نمی آمد از دهان او بیرون پس چرا آن را در نقل قول. یا چاپ حقایق یا اصلا چاپ هر چیزی.

دوم میت رامنی ایده dumb است. آن را انجام نمی دهد هر چیزی مفید و هدایت پول به اشتباه مردم است. آیا شما فکر می کنم $1000 در حال رفتن به انجام هر گونه خوب است برای کسی که خود را از دست داده است. که به اندازه کافی برای حدود دو هفته گذشته. در ضمن شما با دادن هزاران دلار به افرادی که دارای شغل خود را از دست. پلوسی اعلام کرده است که او می خواهد به هدف قرار دادن پول به کسانی که به آن نیاز دارید.

بدترین رامنی طرح فقط یک-انتخاب مجدد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رشوه. در اینجا $1000 به همه. رای من! نمی خنده. که دقیقا همان چیزی است که GW بوش را در سال 2001. او با ارسال هر یک 300 دلار با یک نامه آن گفت: به لطف GW بوش. این بار من انتظار MAGA دشنه در هر پاکت.
ارسال شده توسط JackFlash در 2:27 PM در 19 مارس [3 علاقه]

تمام بدهی باید لغو شود

چگونه است که کار می کند ؟

بنابراین همه افرادی که مدیون من پول کسب و کار مجبور به پرداخت ؟ و پس از آن من مجبور به پرداخت کارکنان. و آنها مجبور به پرداخت برای… هر چیزی ؟ تمام کسانی که از مواد و محصولات ما استفاده می شود فقط رایگان به نحوی ؟

آن را مانند شما می توانید فقط جدا کردن بدهی های زنجیره اقتصادی و معلول و نه باید آن اثر میلیون ها نفر از مردم در پایین زنجیره ای.
ارسال توسط همه انتظار اسپانیایی آنفلوانزا در 2:28 PM در 19 مارس

دوم میت رامنی ایده dumb است. آن را انجام نمی دهد هر چیزی مفید و هدایت پول به اشتباه مردم است. آیا شما فکر می کنم $1000 در حال رفتن به انجام هر گونه خوب است برای کسی که خود را از دست داده است. که به اندازه کافی برای حدود دو هفته گذشته. در ضمن شما با دادن هزاران دلار به افرادی که دارای شغل خود را از دست. پلوسی اعلام کرده است که او می خواهد به هدف قرار دادن پول به کسانی که به آن نیاز دارید.

آمریکایی تمدن نیمه به نظر می رسد نزدیک به اقتصادی و اجتماعی سقوط در حال حاضر. اگر ایران می گوید: “ما قصد داریم به برخی از پول برای همه” و دموکراتیک رهبری dithers در این لحظه با معنی آزمایش و می گوید: “بدون شما نمی تواند انجام دهد که” پس بایدن برنده خواهد شد شاید 5 متحده در ماه نوامبر.
ارسال شده توسط زنگ Moranis در 2:38 PM در مارس 19 [1 علاقه]

بنابراین همه افرادی که مدیون من پول کسب و کار مجبور به پرداخت ؟

من حدس می زنم با “بدهی” من به فکر کسانی که در محدوده زمانی معین پرداخت و مردم را به حفظ نیازهای اساسی آینده…اجاره/مسکن و آب و برق و احتمالا بیمه سلامت اینجا, در ایالات متحده است. نوع هزینه است که اگر شما آنها را می تواند به شما و خانواده خود را به طور ناگهانی بی خانمان های مرده و یا هر دو.
ارسال شده توسط Thorzdad در 2:41 PM در 19 مارس

آیا شما فکر می کنم $1000 در حال رفتن به انجام هر گونه خوب است برای کسی که خود را از دست داده است.

Ilhan عمر طرح شامل 1000 دلار در هر ماه (با اضافی $500 در هر ماه برای هر کودک) برای مدت زمان بیماری همه گیر. که هر حزب دموکرات خواهد موفق به دریافت این است که ذهن ترا درهم میشکنند.
ارسال شده توسط mediareport در 2:42 ب. ظ در 19 مارس [2 علاقه]

“ما قصد داریم به برخی از پول برای همه”

آیا شما فکر می کنم بهتر است به $1000 به همه و یا به $10,000 به بیکار و خانواده های آنها را زنده نگه دارید تا زمانی که آنها یک کار جدید ؟ افرادی که دارای شغل نیستند آنهایی که نیاز به پول است.
ارسال شده توسط JackFlash در 2:42 ب. ظ در 19 مارس

آیا شما فکر می کنم بهتر است به $1000 به همه و یا به $10,000 به بیکار و خانواده های آنها را زنده نگه دارید تا زمانی که آنها یک کار جدید ؟ افرادی که دارای شغل نیستند آنهایی که نیاز به پول است.

بزرگ و سپس به $10,000 برای همه! که می تواند به وسیله آزمایش در یک زمان مثل این ؟
ارسال شده توسط زنگ Moranis در 2:44 ب. ظ در مارس 19 [1 علاقه]

آیا شما فکر می کنم $1000 در حال رفتن به انجام هر گونه خوب است برای کسی که خود را از دست داده است.

بله.

خدای من. بله. آن را به انجام برخی از خوب است.

اما من تمام معنی اجازه دهید نگه دارید تا انجام برخی از خوب تا زمانی که ما استدلال می کنند و استدلال می کنند برای هفته ها در مورد چه خوب ترین.
ارسال توسط همه انتظار اسپانیایی آنفلوانزا در 2:48 PM در مارس 19 [1 علاقه]

اما من تمام معنی اجازه دهید نگه دارید تا انجام برخی از خوب تا زمانی که ما استدلال می کنند و استدلال می کنند برای هفته ها در مورد چه خوب ترین.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود قادر به استدلال می کنند که دموکرات ها در راه های صرفه جویی در زندگی می کند و او خواهد بود درست است.
ارسال شده توسط زنگ Moranis در 2:49 PM در 19 مارس

بزرگ و سپس به $10,000 برای همه!

ساندرز می توانید راست بر روی آن و بسته نرم افزاری آن را با مدیکر برای همه است. بدون مشکل!
ارسال شده توسط JackFlash در 2:49 PM در 19 مارس

ساندرز می توانید راست بر روی آن و بسته نرم افزاری آن را با مدیکر برای همه است. بدون مشکل!

من احساس می کنم مثل من از دست دادن ذهن من است. مردم در حال رفتن برای مردن.
ارسال شده توسط زنگ Moranis در 2:50 PM در 19 مارس

به علاوه چه شانس یک آزمایش به معنی بسته محرک باید از ساخت آن گذشته جمهوری خواهان در سنا? من می خواهم استدلال می کنند بعد به صفر است. آنها این مفهوم را میرسانند—جهنم برخی از آنها را از تخت می گویندچرا که جهان ما زندگی می کنند در حال حاضر—آن را به سادگی به رفاه ملکه و یا هر آنچه که لو لو می riles تا پایگاه خود را بیشتر و خواهید بود که.

روستایی سفید MAGA رای دهندگان به اندازه کافی خوشحال به شکاف خود را در گلوی اگر آن را تضمین می کند برخی از قهوه ای فرد یا کسی فقیرتر از آنها در جایی دریافت نمی کند چیزی. و electorally آنها اساسا اداره کشور در حال حاضر به دلیل توزیع نوسان متحده و کالج انتخاباتی است.
ارسال شده توسط Kadin2048 در 2:51 PM در 19 مارس

مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود قادر به استدلال می کنند که دموکرات ها در راه های صرفه جویی در زندگی می کند و او خواهد بود درست است.

دقیقا درست است. درست مانند فدرال پرداخت می شود بیمار را ترک کنند. آره. پلوسی می تواند برگزار کرده ام تا هر گونه مرخصی استعلاجی لایحه به دریافت یک بهتر است. در همین حال مردم در حال رفتن به محل کار بیمار را به یاد داشته باشید که در ماه نوامبر.
ارسال توسط همه انتظار اسپانیایی آنفلوانزا در 2:51 PM در 19 مارس

به طور جدی, ما می توانیم شکل را که به آن نیاز نیست در پایان به عقب و نه در حال حاضر. فقط بالای سر من آن را معاف از مالیات درآمد برای خانواده را که در زیر (شکل است که می تواند یک فرد زنده و سالم قرار دارد در SF یا نیویورک) و به شدت مشمول مالیات بیش از وجود دارد.

به معنی آزمایش است که چگونه شما در حفظ و افرادی که نیاز به کمک بیشتر از هر چیزی
نوشته شده توسط هوشیار در 2:52 PM در مارس 19 [1 علاقه]

اگر فدرال رزرو می توانید از 700 $میلیارد دلار (یا در اطراف $2k در آمریکا) ارزش “کاهش کمی” برای نجات بازارهای مالی بدون یک رای دولت می تواند رفو خوب استطاعت حداقل $2k هر فرد نجات برای آمریکایی به طور متوسط با یک.
ارسال شده توسط Zalzidrax در 2:52 PM در 19 مارس
ساندرز می توانید راست بر روی آن و بسته نرم افزاری آن را با مدیکر برای همه است. بدون مشکل!

من امیدوار هستم این است که از دست رفته نیش دار برچسب شده است. اگر نه من ذهنی tagging با توهم برچسب شده است.
ارسال توسط همه انتظار اسپانیایی آنفلوانزا در 2:53 PM در 19 مارس

من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم آن روز که مردم در این انجمن را حمایت اقتصادی “طرح” ابداع شده توسط نابغه در ارشد در کاخ سفید و شخص وابسته خود را استیون Mnuchin.
ارسال شده توسط JackFlash در 2:54 PM در 19 مارس
1) به $x به همه در حال حاضر.
2) شارژ هر کسی که باعث می شود > $100k در سال 2021 اضافی $x خود را در سال 2021 اظهارنامه مالیاتی فدرال.

(و منظورم این است که حتی اگر کسی یک کار در حال حاضرآنها می توانند به خوبی از دست دادن آن در زیر ماه. یا آنها ممکن است با ضربه های غول پیکر پزشکی لایحه. شکل که می توانید آن را استطاعت بعد.)
ارسال شده توسط پست هوایی در 2:54 PM در 19 مارس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de