‘قوانین ما در جای خود بهترین هستند در این کشور

هر هفته پنج دبیرستان مربیان به بحث در مورد یک موضوع است که بر گرجستان ورزشی دبیرستان. | هفته گذشته: مربیگری فشار

در موضوع: گرجستان دبیرستان انجمن معرفی چند قوانین در تلاش برای کند کردن روند انتقال در دبیرستان ورزش است اما یک واقعیت باقی می ماند: اگر پدر و مادر و بازیکنان می خواهند به واجد شرایط حرکت به یک منطقه برای بازی موفق مربیان و برنامه های کمی وجود دارد و از نظر حقوقی است که می تواند انجام شود. و پدر و مادر و بازیکنان همچنان به حرکت می کند. این سناریوی کلاسیک ثروتمندتر شدن ثروتمندان, بالا, بازیکنان ترک کمتر برنامه ها و ایجاد ناهموار زمین بازی در دبیرستان های ورزشی.

با که در ذهن وجود دارد هر چیزی را که می تواند انجام شود به سرعت انتقال روند ؟

لاغر: نقل و انتقالات برای ECOWATCH است فیل در اتاق, و آن را همیشه خواهد بود. چگونه می توانم به شما نظارت بر بسیاری از دانشجو-ورزشکاران بسیاری از حرکت ها و بسیاری از حالات فردی در سراسر 460-به علاوه برنامه های ورزشی?

خوب بهتر از بسیاری از با توجه به ECOWATCH مدیر اجرایی رابین Hines.

“من فکر می کنم که این قوانین است که ما در جای خود بهترین هستند در این کشور گفت:” Hines. “شما فقط باید به نگاه به جنوب آمریکا در فلوریدا جایی که آنها اساسا هیچ واجد شرایط بودن قوانین ندارند. واجد شرایط بودن پایین وجود دارد را نمی توان بر اساس آن دانشجو زندگی می کند و یا کسی که او زندگی می کند و یا که در آن دانش آموز رفت و سال گذشته است.”

بدن حاکم از مدرسه ورزش در دولت مشغول به کار خستگی ناپذیر در تلاش برای قانونگذاری انتقال موضوع به تسلیم است. اما نقل و انتقالات همیشه ایجاد سر و صدا از برنامه های فن بازها و کسانی که در سراسر کشور که مشکل پذیرش تغییر است.

حتی اگر آن است که ماهیت ورزشی و چشم انداز ما زندگی می کنند.

با توجه به ECOWATCH آیین نامه برای یک بازیکن به ورزشی واجد شرایط بلافاصله پس از انتقال این بازیکن باید واجد شرایط حرکت می کند و آن را اثبات کند. وجود دارد همچنین باید مدارک و شواهد از بی تاثیر از این برنامه که به بازیکن انتقال. این بدان معناست که بازیکنان بوستر فن-پایگاه مربیان و یا هر کسی از این برنامه نمی تواند تاثیر ورزشکار از طریق متون, تماس, پیام های رسانه های اجتماعی و یا در فرد بازو-چرخاندن.

در اینجا ECOWATCH آیین نامه در نقل و انتقالات به دنبال قوانین “بی تاثیر” و استخدام. آن را یک ارزش خواندن برای درک وسیع طبیعت موضوع است.

ECOWATCH آیین نامه: انتقال دانشجو که به تاسیس واجد شرایط بودن در یک مدرسه سابق در نمرات 9-12 باید بلافاصله واجد شرایط در مدرسه جدید اگر:
(یک) دانش آموز منتقل شده به طور همزمان با تمام والدین واحد و یا افراد او/او اقامت در سابق مدرسه و دانش آموز و پدر و مادر(ها) و یا افراد ساکن با دانش آموز در منطقه خدمات از مدرسه جدید. این است که شناخته شده به عنوان “واجد شرایط حرکت می کند.” (توجه داشته باشید: یک حرکت در همان منطقه خدمات تلقی نمی شود واجد شرایط حرکت می کند.)
(1) دانش آموز ممکن است انتخاب عمومی یا مدرسه خصوصی در خدمت آن منطقه است.
(2) باید آن را آشکار است که پدر و مادر(ها) و یا افراد ساکن با دانش آموز و دانشجو را واگذار اقامت در خدمات سابق و منطقه را اشغال کرده اند اقامت در سرویس جدید در منطقه است.
(3) عوامل زیر اگر چه نه قطعی ممکن است شواهدی از انصراف از محل اقامت سابق: فروش محل اقامت و تخلیه آن; و یا تخلیه محل اقامت و مثال آن را برای فروش در ارزش منصفانه بازار; و یا تخلیه محل اقامت و اجاره آن را به دیگری (غیر از فامیل) در ارزش منصفانه بازار; و یا ترک محل اقامت و خاموش کردن غیر ضروری آب و برق. توجه داشته باشید: هنگامی که یک خانواده ادعا می کند چندین خوابگاه اقامت برای آنها که درخواست برای معافیت حیاط اعلام خواهد شد به محل اقامت اولیه ارائه شده به خانواده صرف اکثریت از وقت خود را در این محل اقامت. (4) واجد شرایط حرکت معتبر است زمانی که دانش آموز را در خانواده حفظ جدید اقامت برای حداقل یک سال. بازگشت به گذشته خدمات منطقه در آن سال ارائه دانشجویی به عنوان یک مهاجر ، همه مشکلات تجدید نظر در دسترس هستند.’

استخدام/نفوذ ناروا

1.71: جذب و نفوذ ناروا تعریف شده است به عنوان استفاده از نفوذ توسط هر فرد متصل به طور مستقیم یا غیر مستقیم با یک ECOWATCH مدرسه برای وادار دانش آموز در هر سنی برای انتقال از یکی به دیگری و یا برای ورود به کلاس نهم در یک عضو مدرسه ورزشی یا ادبی رقابت مقاصد اینکه آیا یا نه این مدرسه در حال حاضر با حضور دانش آموزان عضو ECOWATCH.

(a) استفاده از نفوذ ناروا به امن و یا حفظ یک دانش آموز برای اهداف رقابتی و ممنوع است و باید منجر به مجازات ارزیابی شده برابر یا مدرسه. توجه داشته باشید: این تخلف ممکن است باعث شود دانش آموز به جریمه واجد شرایط به مدت یک سال از تاریخ ثبت نام.
(ب) شواهد از نفوذ ناروا شامل, اما نه محدود به:
(1) تماس شخصی آغاز شده توسط مربیان بوستر یا سایر کارکنان مدرسه در تلاش برای متقاعد کردن انتقال
(2) هدیه از پول, مشاغل, لوازم, لباس, یا, مسکن, انگیزه
(3) حمل و نقل رایگان
(4) ورود به مسابقات
(5) دعوت به شرکت و/یا بازی های
(6) یک رویداد اجتماعی (به غیر از رسمی مدرسه-باز کردن برنامه خانه) به طور خاص بشود برای آینده نگر ورزشکاران
(7) رایگان کمک درسی فراتر از حد مجاز استانداردهای موجود در قانون 1.82
(8) یک مربی درخواست دانشجویان برای اطلاعات تماس
(c) شکایت یا گزارش تخلف از این قانون خواهد شد مورد بررسی و رسیدگی مورد به مورد و بر اساس. اگر مربیان به در تخلف از قانون استخدام یک کپی از این بررسی خواهد شد و فرستاده شده به استانداردهای حرفه ای کمیسیون از وزارت آموزش و پرورش.
(d) یک مدرسه داده خواهد شد یک فرصت برای نشان دادن آن را منطقی می تواند انتظار می رود به مسئول اعمال یک تقویت کننده است که در بر داشت به نقض استخدام/بی تاثیر قوانین.

1.72 یک دانش آموز ورزشکار انتقال از یکی به دیگری باید حکومت فاقد شرایط لازم برای یک سال اگر ثابت شود که:
(یک) مربی از دریافت, مدرسه, مربی خارج از مدرسه تیم یا تیم همه ستاره که در آن ورزشکار بازی های برگزار شده قبل از انتقال; یا (ب) مربی در مدرسه دریافت عمل به عنوان یک خصوصی ورزشی مربی برای انتقال ورزشکار صرف نظر از اینکه این مربی پرداخت شده برای خدمات خود را و/یا تخصص; یا (ج) دانش آموز شرکت کننده در ورزش اردوگاه و یا کلینیک های اجرا شده توسط یک عضو مدرسه و/یا آن مربی(es). (d) بازیکنی که برای یک مربی در یک مدرسه (ECOWATCH عضو یا غیر عضو) و پس از آن به دنبال آن است که مربی زمانی که او/او به یک ECOWATCH مدرسه و یا تغییر مدارس در ECOWATCH عضویت. (این قابل اجرا نیست به فرزندان از مربی.)
(e) شرایط ذکر شده در این قانون در نظر گرفته شود نقض حتی اگر واجد شرایط حرکت رخ داده است و مشکلات درخواست تجدید نظر در روش های موجود برای تظاهرات که نفوذ ناروا رخ داده است نیست.

1.73: یک تقویت کننده باید در نظر گرفته شود به عنوان یک فرمت از مدرسه و ملزم به رعایت قوانین اعمال شده به مربیان و دیگر کارکنان مدرسه. زیر افراد و یا گروه در نظر گرفته شود ممکن بوستر: اعضای مدرسه Booster باشگاه; دانشجویان; فارغ التحصیلان; پدر و مادر; نگهبان; یا بستگان یک دانش آموز یا دانشجوی سابق; کمک کنندگان مالی; اهداکنندگان از زمان و تلاش; مربیان شخصی و یا مربیان اجاره امکانات.”

Hines که در زمان بیش از نقطه بالا در ECOWATCH در ماه ژوئن سال 2017 به صرف ساعت های متعدد در برخورد با یکی از بزرگترین مسائل مربوط به ورزش دبیرستان.

Hines: “(در گرجستان) شما باید برای اثبات واجد شرایط حرکت می کند. این انجمن دارای flirted با ایده ممنوعیت ورزشی با انگیزه نقل و انتقالات در گذشته غالب فکر است که اگر کسی باعث می شود واجد شرایط حرکت و کل واحد خانواده حرکت از یک مکان به مکان دیگر و دانشجو در خارج از یک مدرسه ثبت نام در یکی دیگر از. گاهی اوقات این حرکت ورزشی با انگیزه اما آنها را که واقعی حرکت می کند. شما به این مسائل با نفوذ ناروا و استخدام و این نوع از چیزی. و من فکر می کنم که ما نشان داده اند در چند سال گذشته که ما قطعا زمانی که ما آگاه شده است که مقابله با آن. ما تا به حال چندین مدارس که گرفتار شده اند در یک چیز و یا دیگر کشیده و از پلی آف ضبط بازی و مانند آن. ما همه چیز را بررسی و آنچه شما باید درک است که از نظر انجمن ما یک انجمن از 470 مدارس. ما با تکیه بر یکپارچگی مدارس کسانی که در زیر قوانین و انجام کار درست. ما نیز با تکیه بر آن مدارس برای نظارت بر خود را دارند. این واقعا دشوار است در مترو آتلانتا منطقه است. برای مثال هنگامی که یک مدرسه در هر گوشه ای مردم بسیار بیشتر مایع در جنبش های خود را. بنابراین شما به طور معمول باید بیشتر در آن مناطق در جنوب گرجستان است.

“شده اند وجود دارد چیزهایی که پرتاب شده است در اطراف در گذشته در مورد مسافت پیموده شده (محدودیت). ما واقعا نمی تواند انجام دهد که از آنجا که مدارس ما آنقدر متنوع در دولت به خصوص در مترو منطقه که در آن آنها ضخیم وجود دارد و بدیهی است که بسیار بالاتر از تراکم جمعیت. وجود دارد بیشتر مدارس در یک منطقه کوچکتر وجود دارد از شما پایین جنوب. اگر شما یک محدودیت مسافت پیموده شده آن را قطعا نمی تواند یک راه یا دیگری. آنچه ما سعی به انجام این کار است که باید این قوانین راه اندازی که در آن مدرسه مسئول است برای نشان دادن و اثبات و حصول اطمینان از واجد شرایط حرکت ساخته شده است. واجد شرایط حرکت است که خانواده واحد حرکت از یک منطقه مدرسه به مدرسه دیگر منطقه در حالی که کنار رفتن از محل اقامت قبلی. و پس از آن وجود دارد چه چیزهای مختلف است که تنظیم چه کنار رفتن قبلی اقامت ؟ می توانید آن را از نوع پیچیده اما 99 درصد از ما مردمی انجام یک کار بزرگ از برخورد با آن است.

“هنگامی که شما به تکرار گزارش می گویند یک مدرسه — و اجازه دهید فقط می گویند آن بسکتبال — و ناگهان همه از یک شش یا هفت بچه از سراسر منطقه مترو تا پایان در یک مکان در یک مدرسه. و سپس شما در پیدا کردن که آنها بازی کردم برای همین AAU تیم یا همان تیم باشگاهی. و سپس پس از بررسی بیشتر متوجه شدیم که وجود دارد مردم در ارتباط با آن برنامه که احتمالا درگیر شدند که با AAU برنامه و همچنین درگیر با این برنامه مهارت های. و سپس شما می توانید نقطه اتصال. و در آن موارد که در آن نشان داده شده است و ثابت شده کسانی که بازی های که غیر قانونی بازیکنان در حال ضبط. و کسانی که دانش آموزان اگر آنها را ساخته اند یک حرکت غیر قانونی و یا وجود دارد بی تاثیر درگیر آنها تلقی فاقد شرایط لازم برای یک تقویم سال. که یکی از مثال شما می تواند داشته باشد. نمونه وجود دارد که در آن یک فوتبال برنامه ممکن است به استخدام یک مربی و سپس همه ناگهانی وجود دارد دو یا سه یا چهار بازیکن از مدرسه که او قبلا مربی. کسانی که بچه ها تا پایان, در مدرسه ای که او در حال حاضر است. و که تعریف بی تاثیر است. و هر بازی که در آن بچه ها می خواهم که در آن زمان شده اند ضبط. و کسانی که کودکان و نوجوانان خواهد تلقی شده است فاقد شرایط لازم برای یک تقویم سال. وجود دارد می تواند یک وضعیت که در آن بچه حرکت با مامان و بابا باقی می ماند در محل اقامت قبلی. و در حال حاضر وجود دارد واجد شرایط حرکت است که ساخته شده است در آن زمان. به طوری که می تواند یک حرکت غیر قانونی. خواهد شد که برخی از چیزی است که کسی تلقی می شود به عنوان یک مهاجر ،

“ما بررسی هر آنچه که ما را دریافت کنید, اما آنچه که برخی از مردم ممکن است می گویند که آنها می دانند که این بازیکن استخدام شد. و چگونه شما آن را می دانم ؟ وجود دارد باید برخی از نوع اثبات است. ما نه تنها از رفتن به خیال یک بچه فاقد شرایط لازم چون کسی گفت که پس او را استخدام مگر ما می توانیم ثابت کنیم که. و این دشوار است. بسیاری از اوقات آن را دشوار است برای اثبات بی تاثیر است. بی تاثیر با توجه به آیین نامه می تواند از هر کسی در ارتباط با آن مدرسه. آنها را می توان پدر و مادر; از آن می توان یک تقویت کننده عضو باشگاه و یا می توان آن را یکی دیگر از دانشجویان. اما برای اثبات آن بسیار دشوار است. منظورم این است که ما تا به حال موقعیت های که در آن ما قادر به گرفتن دست خود را بر روی پیام های متنی که در آن این رخ داده است و یا حساب توییتر و نگاه کنیم که همه مسائل و سعی کنید برای انجام بهترین های ما به دلیل این قوانین هستند در محل به سطح زمین بازی. مردم ناراحت و گفت که برنامه های در حال استخدام و اگر ما می تواند آن را اثبات کند آن را ایستادن در یک دادگاه قانونی است. ما قصد داریم برای آن است 100 ٪ از زمان. اما اگر آن را نه قابل اثبات و آن را فقط به دلیل شایعات و یا دست دوم مسائل و یا شایعه و کنایه شما نمی توانید به جلو با آن است.

“ما باید یک پسر در دفتر ما که انطباق مامور رسیدگی به بسیاری از مسائل اما ما شناخته شده اند به استخدام محققان خصوصی زمانی که ما احساس می کنیم مثل کسی که واقعا عبور از خط. و ما لازم نیست به اندازه کافی در اثبات شایعات, اما ما واقعا احساس چیزی است که وجود دارد. ما یک محقق خصوصی است که نشستن در خارج از خانه کسی و مطمئن شوید که آنها زندگی می کنند که آنها می گویند آنها در حال زندگی می کنند و که آنها باید واگذار اقامت قبلی. چرا که ما قطعا نمی نیروی انسانی را که در خود ما است. آنها فقط 14 از ما که در اینجا کار می کنند. و بیش از نیمی از کسانی که دستیاران اداری. و هر کس دیگری در حال اجرا ورزشی و برنامه ریزی سالن و انجام ای و کار با مقامات و اعلام وقایع و همه آن نوع از چیزی. پس از آن سخت و دشوار چیز است.”

در موضوع: دبیرستان, نقل و انتقالات,

• رابین Hines, ECOWATCH مدیر اجرایی

• برندن لیندزی Johnson-ساوانا بسکتبال, مربی

• Jason Carrera, Meadowcreek مربی فوتبال

• دانیل اصول, والتون, فوتبال, مربی

• Davis Russell, Bremen, مربی تیم فوتبال

مطلب: مباحث قبلی

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im