روح Tech بسکتبال خوزه آلوارادو حملات یک زندگی پیچیده

به احتمال زیاد شما هرگز ملاقات خوزه آلوارادو مادر بزرگ. در نیویورک دیانا مارتینز درگذشت بیش از حد جوان در سال 2016 از سرطان معده. بخشی از Georgia Tech را gyro عنکبوتی که تار میتند از یک نقطه گارد تمام جوهر در سراسر بدن خود را و بیش از قلب خود را که او نیاز به گواهی دادن به او ابدی نفوذ است.

اگر آن را به عنوان آلوارادو می گوید که آن را مادر او و “او قلب خود را به نگه داشتن برای مبارزه با همه چیز” که خود را به او آموخت گردباد راه پس شاید شما نمی دانید که او فقط یک کمی. شما نمی خواهد که خود را برای دیدار با abuela به دیدن او سازش روح در خوزه به عنوان او پاره کردن دادگاه به عنوان Georgia Tech به تاریخ و گارد نقطه در این فصل تنظیم خود سرعت برگردان های ترسناک در یکی دیگر از راه برای ایجاد برخی از حریف زندگی پر از بدبختی است. اگر او تا به حال هر چیزی برای انجام با این همه رقابتی انرژی جنبشی و سپس شما می دانید دیانا مارتینز به عنوان یک زن شما را دوست دارند بسیار زیاد است.

مبارزه خود را در حال حاضر آلوارادو را یادآوری.

“دیدن او هر روز در بیمارستان مبارزه برای بیدار تا روز بعد بود بسیار چشم باز برای من,” او گفت:. “وقتی که من از خواب بیدار من سعی کنید به شکایت که من کردم عمل و یا مدرسه از آنجا که من می دانم کسی است که در خارج وجود دارد فقط بیدار شدن از خواب در تلاش برای مبارزه برای زندگی خود را.”

در حال حاضر که تیم خود را در خدمت آن یک سال postseason بان برای متنوع NCAA تخلفات آلوارادو فصل به پایان می رسد در Clemson شب جمعه. یک شیب بازیکن باید به طور ناگهانی از حالت فشرده خارج کنید به عنوان او آماده برای رهبری کت زرد به فصل بعدی که خواهد آمد با بیشتری خواسته است. و که در آن همه که وات بروید ؟

او نمی خواهد برای عدم رسانه های دیگر. حدود یک ماه دور از 22nd, جشن تولد, آلوارادو پنج سال مسن تر از دیگر جزئی آتلانتا مبتنی بر نقطه محافظت از برخی از پست های شاهین Trae جوان است. در عین حال بدون سود سه سال 18 میلیون دلار قرارداد آلوارادو به هم ریخته و پیچیده زندگی است که شامل ایجاد توازن میان, بازی بسکتبال, مدرسه و, از آخرین ماه تولد دختر نازنین (فارسی برای “یار”).

خواسته درجه سختی برای این همه او هیچ شکی نیست. “واقعا واقعا واقعا واقعا دشوار است,” او گفت:. او نمی تواند مدیریت کند و بدون خانواده زندگی می کنند, با دوست دختر خود را در اینجا در شهر است. در مورد در حال حاضر برخی از کسانی که درس از مادر بزرگ او آمد در بسیار مفید در مسائلی که هیچ ربطی به بسکتبال است.

“برخورد با تلاش به بهترین پسر من می تواند در این دادگاه و سپس رفتن به خانه و تلاش به بهترین پدر و بهترین دوست – آن را قطعا یک غلتک coaster,” او گفت:. “شما باید سعی کنید به سمت مثبت آن است. من قصد دارم روز به روز با بهره گیری از آن زندگی می کنند و زندگی است.”

پس ژانویه, مرگ غم انگیز از کوبه برایانت و دخترش جی جی در سقوط یک هلیکوپتر اهمیت بودن یک “دختر پدر” به دست آورد در سراسر جهان شهرت. که تبدیل به یک ثابت برایانت میراث. و وجود دارد یک بازیکن بسکتبال در آتلانتا توجه به پیام. “من میخوام بهترین من سعی می شود بهترین پدر و سعی کنید به انتخاب کنید تا چیزهای کوچک کوبه آیا با دختر بچه” آلوارادو گفت. “مثل او گفت:” اجازه دهید همه دختران خود را انتخاب کنید آنچه آنها می شود. جی جی که قرار بود به بسکتبال است. بدیهی است که من امیدوارم که Naz می رود با بسکتبال است. اما اگر او گلف بازی می کند, من قصد دارم که پدر و فریاد در گلف.”

شدت که آلوارادو می تواند به 18 سبز است کمی ترسناک است.

برای تمام دیگر او بزرگ و با کیفیت و آلوارادو مادر بزرگ نشده اند ممکن است بهترین مشاور حرفه ای. او همیشه به نام خوزه او را “کمی Derek Jeter,” دیدن آینده خود را در shortstop. اما این قطعا نوع بچه ای که قرار بود برای ایستادن هنوز هم بر روی زمین زیر کشت در حال انتظار برای یک توپ به او را پیدا کنید. او نمونه فوتبال اما گردن آسیب به سرعت منصرف این بریدن از جوانی. آن را تا به حال به بسکتبال این شهر بازی برای یک antsy بروکلین پسر.

خود را میراث مخلوطی از پورتوریکو و مکزیک, اما زمانی که آلوارادو توضیح می دهد که چرا او هرگز آموخته اسپانیایی یکی می شود یک ایده از آنچه که یک تعداد انگشت شماری او باید شده اند. “وقتی که من بچه بودم سر و صورت همیشه خاموش دیوارها هرگز گوش دادن به هر چیزی که او گفت:” توضیح نبود فرصت زیادی برای برگزاری اسپانیایی درس در خانه است. “من حدس می زنم آنها بسیار متمرکز تلاش برای بدست آوردن من در یک جای بهتر.

“که من بود: قوی کردن دیوار فکر می کنم من همه چیز را می دانست.”

آن پیشنهاد شد به جدید پدر آلوارادو که کودکان در طبیعت انتقام که همه سوزش شما ایجاد می شود به عنوان یک کودک فقط ممکن است دوباره شما به عنوان یک پدر و مادر است.

“مادر من به من می گوید که تمام وقت” آلوارادو گفت.

“من امیدوارم که آن را که راه نیست چون من مردمی یک زمان سخت است.”

وجود دارد برخی از مزایای به آوردن یک نگرش و یک لبه به یک زمین بسکتبال است که ممکن است به عنوان به آسانی آشکار در اطراف میز شام. و به عنوان آلوارادو به طور فزاینده ای بیعت خود را از کوره در طبیعت در این فصل ارزش خود را به کت زرد افزایش یافت. به مربی جاش Pastner, “خوزه ما موتور او سر مار ما.” که نقش را تنها بزرگ شده باشد فصل آینده Pastner را پنجم در Georgia Tech یک مرحله که در آن کت زرد نیاز به نشان می دهد خود را به ارزش یک NCAA Tournament پیشنهاد.

آلوارادو را junior فصل در خدمت اطلاع از چقدر استوار 6-پا 179 پوند قاب. خیلی از کت زرد finishing kick – 6-2 در هشت ACC بازی ورود در روز جمعه آخر – می توان به آلوارادو بازگشت به سلامت پس از اولیه آسیب مچ پا. او دوم شد و تیم به ثمر رساند (14.4 امتیاز و یک بازی) گره خورده است برای این تیم منجر شود در کمک به رغم از دست رفته هفت بازی با آسیب مچ پا و رهبر در دزد. با نه دزد در برابر N. C. دولت Jan. 25 او را شکست کنی اندرسون دیرینه تیم رکورد دزدی در یک بازی.

تمام سهم او آنقدر قابل اندازه گیری است. عکس ها وجود دارد پوشش دیوار ورودی راهرو در فناوری تمرین مرکز Zelnak مرکز. تعدادی از آنها از ویژگی های آلوارادو. در یکی او را جشن چیزی با رگ ظاهر رها (او آن مرد که نقش گیتار هوا در دادگاه هنگامی که به ویژه با خوشحالی). در دیگر او غواصی بی پروا برای سست توپ. و دیگری او را مقید تا برخی از فقیر مخالف گارد یک کوچکتر از constrictor در دفاع. که به خوبی مبالغ تا خوزه آلوارادو تجربه.

چه Pastner می خواستم که او را زنده قدیمی نیویورک گارد خط لوله که آورده بود امثال اندرسون و Stephon Marbury به تکنولوژی بود کسی به caffeinate برنامه های خود را. آنچه او می خواست در آلوارادو یکی از اولین استخدام در تکنولوژی بود همان بازیکن او را دیدم در یک AAU بازی بود که پریدن از روی هم تیمی برای بازی نیست به عنوان سخت به عنوان او همیشه می کند. او می خواست پسر از یکی از آنها مشهور نیویورک استخدام تحلیلگر – تام Konchalski – گفت: “او می خواهم به جای برنده شدن از نفس کشیدن.” و این چیزی است که Pastner کردم.

دیده می شود از طریق چشم از یک مخالف مربی آلوارادو به نظر می رسد کمتر مهم است.

این بود که پیت مربی جف کاپل بهتر از نمایشگاه گارد خود را به عقب زمانی که نسبتا احساساتی پس از از دست دادن به Tech شنبه شب:

“(آلوارادو را) خوب است. او واقعا اعتماد به نفس. او با روح بزرگ. او به نظر می رسد مثل او را دوست دارد به رقابت نه فقط در بازی بسکتبال است. و او را دوست دارد به کشف کردن که چگونه به ضرب و شتم شما و چگونه می توانید در زیر پوست خود را و چگونه به ایجاد انگیزه تیم خود را.

“من دوست دارم بچه ها که عشق را به رقابت است که همه چیز در مورد تیم. او روح رقابتی و انرژی خود را برای تیم خود و برنامه های خود را مسری است. … آن را هنگامی که شما ببینید یک فرد جوان که عاشق رقابت است. من یک جهنم از احترام زیادی برای افرادی که به انجام این کار است.”

در برابر پیت آلوارادو آغاز شب بر روی نیمکت بوده است اول به داوطلب برای نشستن به طوری که ارشد پشتیبان Shembari فیلیپس می تواند در شروع ارشد شب. پس از ورود به بازی او بلافاصله به یک تا دو اشاره گر و معصوم توپ رو دور از یک پلنگ در راه خود را به یک ظاهر خاص و سریع-شکستن لیآپ.

دو بار آلوارادو را شکست درجه گیتار, جشن, پس از, پس از ساخت ناامید تقلا کردن یک 3-اشاره گر با ساعت شات در آخرین بریده بریده نفس کشیدن و دوباره پس از ساخت یک بلامنازع 3. و یکی از توانا قفسه سینه ضربت/اولیه-جیغ-به-این-جمعیت دسته کوچک موسیقی جاز بعد از یک رانندگی لیآپ (و یک).

آنها رو کامل آلوارادو برای آخرین خانه نگاه 2019-20. یک چیزی کمی برای تیز کردن اشتها برای 2020-21.

در میان تمام نمایشهایش آن را آسان به چشم پوشی خود را یک ژست بی پیرایه آن شب. در حالی که آینده downcourt با صدای در بازی گوینده اعلام کرد که او تا به حال فقط به 1000 امتیاز برای خود Tech حرفه ای آلوارادو به سادگی با اشاره heavenward. شما می دانید که او چه کسی بود تشکر.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de