سرویس جریان است که شکوفه در ناهمبازی

همراه با گزارش از دست دادن 4.7 میلیارد دلار در سه ماهه گذشته، دیزنی اعلام کرد فیلم بعدی خود را بزرگ، Mulan، برای مشترکان دیزنی + با هزینه 30 دلار برای اجاره بها، برتر خواهد بود. این تنها آخرین شوک در صنعت فیلم است، که ماه گذشته دیدم AMC تئاتر موافقت برای فیلم یونیورسال برای تبدیل شدن به اجاره در دسترس تنها 17 روز پس از آنها شروع به بازی در تئاتر. نوشته شده توسط adrianhon (15 نظر در کل) 1 کاربر این را به عنوان یک کاربر مورد علاقه علامت گذاری کرد
>همراه با گزارش 4.7 میلیارد دلار از دست دادن در سه ماهه گذشته…

برخی ممکن است می گویند آن را تنها 4.7 میلیارد دلار از دست دادن است، به عنوان سهام دیزنی تا به پریدن 10٪ امروز.
نوشته شده توسط scottatdrake در 12:44 PM در تاریخ 5 اوت [1 مورد علاقه]

صبر کن. هزینه های بیشتری برای “اجاره” فیلم در سرویس اشتراک (به عنوان در، آن را می رود اگر شما لغو اشتراک خود را) از آن ندارد آن را به خرید آن را در بلو-ری؟
نوشته شده توسط Foosnark در 12:55 PM در تاریخ 5 اوت
همينطور، صبر کن. مولان؟ دوباره? دفعه اول به اندازه کافي گند نزدن؟
نوشته شده توسط nosila در 12:59 PM در تاریخ 5 اوت [1 مورد علاقه]
خوب، خرید در بلو-ری بی نهایت هزینه دارد، چون اگر تا به حال، برای مدت زمانی در آنجا آزاد نمی شود.
نوشته شده توسط sideshow در 12:59 PM در تاریخ 5 اوت
آنچه شما در مورد دیزنی + ، حداقل شما می توانید آن را در Roku لعنتی تماشا کنید ، بر خلاف حداقل دو سرویس جریان دیگر من می توانم نام.
نوشته شده توسط Huffy Puffy در 1:02 PM در تاریخ 5 اوت
برای اجاره آن در روز انتشار آن (در سالن های نمایش در کشورهایی که COVID-19 تحت کنترل است). آن زمان برای خرید در دسترس نخواهد بود. احتمالاً، تا زمانی که برای خرید منتشر می شود، هزینه های اجاره پایین می رفت.
نوشته شده توسط JiBB در 1:03 PM در تاریخ 5 اوت
در نهایت آن را در دیزنی + برای قیمت اشتراک منظم باشد ، اما چه کسی می داند که چه زمانی خواهد بود.
نوشته شده توسط jmauro در 1:03 PM در تاریخ 5 اوت
همچنین، قبل از اینکه ما راه را به پایین جاده “اما مولان بمکد!” : زندگی می کنند ، عمل مولان با بازیگران آسیایی بود معامله بزرگ در صنعت ، و این واقعیت است که جیمز باند / Tenet برای سالن های تئاتر صبر کنید ، اما Mulan می رود مستقیم به ویدیو (من می دانم ، می دانم ، آن را بیشتر از آن nuanced…) به طور مشابه یک معامله بزرگ ، صنعت عاقلانه است.

بنابراین ، از دوستان آسیایی خود ، به طور خاص کسانی که با روابط به هالیوود بپرسید ، چگونه آنها در مورد این احساس قبل از شما در سراسر مردم مراقبت از یک راه یا دیگری در مورد دیزنی انجام این کار چه احساسی.
نوشته شده توسط sideshow در 1:03 PM در تاریخ 5 اوت [1 مورد علاقه]

در همین حال، دیزنی+ در حال حاضر بیش از 60 میلیون مشترک دارد.

این مشتریان پرداخت فقط در یکی از freebies بسیاری از؟ من فقط دومین اشتراک رایگان خود را با یک قرارداد تلفن کردم. من هر چيزي که ميخواستم رو تو هفته اول ديدم
نوشته شده توسط biffa در 1:04 PM در تاریخ 5 اوت [1 مورد علاقه]

آن را طول می کشد برخی از توپ هیولا به مردم اجازه می دهد برای اجاره یک فیلم برای صرف سی دلار تنها پس از پرداخت آنها به اشتراک در سرویس جریان خود را.
نوشته شده توسط kittens برای صبحانه در 1:04 PM در تاریخ 5 اوت
من واقعا امیدوارم که این به معنی پایان سالن های سینما نیست. منظورم ایناست که من عجله ای برای رفتن در یکی از در حال حاضر و نمی خواهد تا زمانی که همه گیر است تحت کنترل است اما رفتن به فیلم #1 چیزی است که من از دست رفته در حال حاضر و من بسیار غمگین خواهد شد اگر که از دست می رود.
نوشته شده توسط octothorpe در 1:07 PM در تاریخ 5 اوت [2 مورد علاقه]
…ببين، اين قسمتي از قطع بند ناف هاست که صنعت پخش نميشه آن را برای مدتی در حال انجام است، در اشکال مختلف. برای مثال در قبل، ما فقط به تئاتر اجرا 2 (آنها ارزان تر، comfier، غذا بهتر است، آنها نزدیک تر…. که ما به مراقبت از کودکان لعنتی رایگان می رویم) اما انتشار مانند 3-6 ماه بود. اما اگر این اکوسیستم زندگی می کنید، و فقط اولین تئاترهای اجرا شده را نادیده بگیرید، به آن عادت می کنید. “آن را در آکادمی (تئاتر)” یک سوال رایج در اطراف خانه ما بود.

ما حفظ Hulu / دیزنی ، نت فلیکس و آمازون اشتراک (آه ، و ما را حفظ اشتراک دی وی دی نت فلیکس ما برای چیزهایی که ما به طور خاص نمی تواند در آن سه خدمات پیدا کنید). بین اون و گرفتن گاه به گاه از کتابخانه محلی من، ما واقعا چیز دیگری تماشا نمی کند. من کاملا از ‘hype آزاد’ جدا به استثنای خواص چند که من متعصببا وسواس (من به شما نگاه کردن Expanse). نميدونم کي داره از اينجا ميره بيرون خوشحالم که از این کار تعجب می کنم و به خاطر اینکه بی قرارم از سر راه خودم بیرون نمی رم تا چیزی را تماشا کنم. من قبلا به اکوسیستم “آن را منتشر شده است عادت کرده ام، آن را به شما به نظر می رسد زمانی که شما آماده است.”

یک بار در حالی که بزرگ، (این مورد با گسترده زمانی که در syfy بود) من چیزی را دوست دارم که من از راه من برای خرید آن و یا آن را دریافت کنید، اما من on top of that نمی خواهم به یک سرویس جریان جدید برای یک فیلم یا یک نمایش مشترک، و من قطعا نمی خواهم به پرداخت در بالای آن به تماشای چیزی به دلیل آن جدید است. اگر این روند ادامه پیدا کند من مجبورم دستگاه تورنت را که سال ها از آن استفاده نکردم، غبار کنم.
نوشته شده توسط furnace.heart در 1:08 PM در تاریخ 5 اوت [2 مورد علاقه]

آره، اين يه حرکت ِ بي رنگه. هیچ برای یک فیلم انیمیشن ی دیگر که یک فیلم متحرک را بازسازی می کند، نمی تواند به عنوان یک فیلم زنده دیگر بجنگد و ۳۰ دلار یک قیمت سفت برای چنین چیزی است.

اما. اگر این به بیگویگ دیزنی شناور شده بود سه ماه پیش، آنها قطعا می تواند 30 دلار برای یک فیلم برداری خاص به صورت فوق العاده محبوب برادوی نشان می دهد که هیچ می تواند بلیط برای دریافت هزینه های هزینه. پس اونا يه چيزي دارن
نوشته شده توسط AlonzoMosleyFBI در 1:20 PM در تاریخ 5 اوت

با نگاه کردن به دفترچه خاطرات مرا، من 25 فیلم در تئاتر سال گذشته دیدم که بسیار معمولی است. امسال فقط 9 تا و فکر کنم که اين طور باشه
نوشته شده توسط octothorpe در 1:22 PM در تاریخ 5 اوت
من گمان می کنم هر چند که همیلتون رانندگی بسیاری از اشتراک های جدید D+. مطمئنا ً کار ما بوده
نوشته شده توسط ما تا به حال یک معامله ، کایل در 1:22 PM در تاریخ 5 اوت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im