آن زمان من تقریبا کشته [نام redacted] با گندالف اسباب بازی

مواد و گندالف: اعترافات یک فیلم تئاتر کارمند [SB Nation]

“وجود من بود ساخت مخروط در حالی که همکار من جاستین ظهور پاپ کورن. سپس جرات آغاز شده است. “ایجاد دسته بعدی از ذرت بو داده و با نمک” من می خواهم بگویم. “چهار شیب بعدی, مخروط,” او می خواهم تلافی. سپس آن را بد کردم. “قرار است که پلاستیک گندالف مجسمه سفالین رنگی در مخروط,” جاستین گفت: اشاره به یک اسباب بازی که با بچه ها وعده او برای ناهار. تلاش برای حفظ خونسردی در حالی که خنده من گردد حرکت شبیه چمچه زنی بستنی حدود 1.5 اینچ گندالف. من غوطه ور در آن پیچیده شده آن کاهش یافته است این در deep freeze و در مورد آن فکر نمی کنم دوباره.”

برخی از مشاغل بلافاصله ارضاء شما به هر کسی که دارای یک تجربه مشترک است. کار در سینما یکی از آنها است. من مشغول به کار در سینما از سن 14 تا زمانی که من سمت چپ کالج, شروع به عنوان یک پست usher در سیدنی استرالیا و در پایان به عنوان مدیر ارشد یک تئاتر در کارولینای شمالی. تنظیمات نمی تواند بیشتر از هم جدا, اما آنها به چیزی مشترک: فیلم تئاتر عجیب و غریب هستند-باسن ،
ارسال شده توسط صدای فش فش (9 نظر تعداد) 11 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

اولین کار من در دبیرستان (و در ادامه بیش تابستان/زمستان می شکند در دانشگاه) بود که در کمی 4 صفحه نمایش “خانه هنر” تئاتر. ما تا به حال ما مشغول دوره (من به یاد داشته باشید مجنون از فروش آخر هفته برای “بیمار انگلیسی”) اما معمولا فقط به خود جلب کرد و در کالج دانشجو/شهروند ارشد جمعیت. از آنجا که ما بخشی از یک زنجیره (Hoyts اصل) ما تا به حال به باز کردن در تابستان زمانی که در مدرسه بود (حتی اگر ما شاید کردم 1 کودکان و نوجوانان فیلم یک سال) بنابراین معمولا مقدار زیادی از زمان برای سردواندن. من به یاد داشته باشید یک تابستان از دفتر جعبه را به عنوان مدیر برای روز تصمیم گرفت به او ناکامی در برخی از مقوا شخص ایستاده بود که رهبری برای دامپستر او شروع به پریدن کرد تا در هوا با هر دو پا از زمین به آن خوب پایکوبی و بی درنگ از تخت فرود آمد و بر پشت او وجود دارد در پارکینگ. بار خوب!
ارسال شده توسط Captain_Science در ساعت 12:30 در فوریه 9
من مشغول به کار در محلی ما متعدد برای چهار یا پنج تابستان; نمی توانید می گویند چیزی شبیه به داستان های خود را تا کنون اتفاق افتاده است. این تنها داستان من این است که چگونه هر یک از ما می تواند فرستاده شده به اتاق بازگشت به قبل از پاپ گه-تن از پاپ کورن (این یک آرزو زیرا شما می توانید را خاموش dippy ژاکت کت و شلوار است که بخشی از لباس خود را) و یا چه امتیازی ایستاده کارگران به سرعت آموخته است که چگونه به پاسخ زمانی که مردم unthinkingly دستور فوق العاده بزرگ نوشابه و یا پاپ کورن (نگه دارید تا سطل به آنها را نشان می دهد و می گویند “خوب این فوق العاده بزرگ. فقط چک کردن اگر این است که واقعا چه می خواهید؟” همواره آنها می گویند “وای. آه lemme کوچک….”).

من تا به حال کسی یک بار از من بپرسید اگر جعلی کره شکوه برای پاپ کورن چربی اشباع نشده و من نمی دانم که چگونه به پاسخ.

ما تا به حال یک پسر که به هر 2 ساعت شنبه برنامه یاجشن بعدازظهر زمانی که تیم برتون بتمن بود در تئاتر; او در واقع به منظور اضافی زیادی نوشابه و پاپ کورن و پس از آن همیشه در سمت ما conspiratorially و همان شوخی: “من از آمدن به دیدن این فیلم هر شنبه و من قصد دارم برای حفظ آینده هر شنبه تا بذله گو برنده!” ما فقط می خنده مودبانه و او با خوشحالی می تواند در راه خود را.

مدیر ما نیاز ushers به انجام یک تئاتر بررسی هر پانزده دقیقه – و ما نیاز به پیاده روی به طول کامل از تئاتر پایین به جلو و سپس به نوبه خود در اطراف و راه رفتن به عقب, بنابراین ما به شدت قابل مشاهده است. زمانی که من یک طلیعه سال است که ترمیناتور 2 بود من همیشه به پایان رسیده من راه می رود به طوری که من گرفتار صحنه ای که در آن شوارتزنگر بود که دوچرخهسواری بار و بعد از آن پیاده روی را به لحن از “بد به استخوان.”

صحبت از ترمیناتور – یک شب وقتی که وجود داشت ما تا به حال برخی از ادم سفیه و احمق پارک در آتش و عبور از پلیس به ما گفت که ما تا به حال برای پیدا کردن این شخص چه کسی است و منظور او را به حرکت می کند. تنها چیزی که ما می تواند انجام دهد این بود که به کسی ارسال به هر یک از سالن های تئاتر و اعلام کند که صاحب ماشین سفید با مجوز blah blah blah, شما باید به حرکت آن را در حال حاضر. این وظیفه افتاد به من. من رفت و به هر یک از سالن های تئاتر و اعلام چسبیده به اسکریپت تا زمانی که من کردم به ترمیناتور. که من راه می رفت به جلوی تئاتر و declaimed:

“توجه! ما به دنبال صاحب یک ماشین با پلاک [blahblahblah]. ماشین خود را پارک شده در آتش لین و در معرض خطر بودن باشه. ما مصرانه از شما را به حرکت آن را در حال حاضر….یا من می گردم!”

که آخرین بیت البته تحویل به عنوان نزدیک به یک شوارتزنگر تقلید که 17 ساله روستایی کانکتیکات دختر می تواند رسیدن به. اما من راه می رفت به صدای خنده حاضرین و تشویق به دنبال صاحب ماشین تقلا از صندلی خود را به پیدا کردن یک نقطه پارکینگ.
ارسال شده توسط EmpressCallipygos در 12:38 PM در فوریه 9 [31 علاقه]

ممکن است که بعد از ساعات کاری کارکنان احزاب شامل در نظر گرفتن درب هاوایی پانچ تلگراف و ریختن در یک پنجم از ودکا فوری قاتل کوکتل. احزاب که شروع نمی شود تا بعد از نیمه شب نشان از Rocky Horror Picture Show. امیدوارم ما را به یاد داشته باشید برای خالی کردن و تمیز کردن تلگراف قبل از hungover شیفت برای 10 صبح روز یکشنبه اسپانیایی زبان فیلم.

من از داستان است.
ارسال شده توسط rekrap در 4:20 PM در فوریه 9 [4 علاقه]

من شده است در هر دو ردیف (کار کرده یک تابستان به عنوان یک طلیعه چیزی بودن در یک 12-plex پس از آن بود که یک “دستیار مدیر” به عنوان کوچک 2-plex) و من نمی توانم بگویم که ما تا به حال هر چیزی وحشی اتفاق می افتد یا نه. در 12-plex آن خیلی ساده است کار من کار طی تعطیلات تابستان در انتظار به سر به عقب به دانشگاه – در مورد بسیاری از “هیجان انگیز” از آن رو بود که خواسته به انجام سكس در اصلی اتاق ذخیره سازی (از ‘استفاده’ بودن 19 در یک کار بیشتر پر آموزان بالا). به عنوان یک مدیر من رو به تماشای اتش از یک شرکت (اواخر unlamented Carmike Cinemas) دریافت جناح – تئاتر در اینجا بودند و به شدت مجهز با پروژکتور است که خوردن فیلم (ما موفق به از بین بردن یک چاپ از دزدان دریایی کارائیب طول اولیه آن اجرا به شما یک ایده از چه چیز بد بودند) و دیگر مورخ تجهیزات. آن را تعجب آور است که هنگامی که رقابت واقعی آمد به شهر (یک “مرکز شهر” مخلوط توسعه استفاده از لنگر خود را با یک Cinemark تئاتر), Carmike تقریبا در زمان خود توپ خانه.

تئاتر من “موفق” است که در حال حاضر خالی بسیاری است.
ارسال شده توسط NoxAeternum در 4:57 PM در فوریه 9 [1 علاقه]

این است چگونه نان روابط در نهایت در حلقه های پیاز خمیر.
ارسال شده توسط clavdivs در 8:11 PM در فوریه 9
من سر projectionist در 8 صفحه نمایش 2K صندلی تئاتر در یوجین برای چند سال. روز شیفت بود و بیشتر مردم زندگی کردم با که بودند از صحنه پانک. ما بسیار ملایم در مورد بلیط های در طول روز است. ما اهمیتی نمی دهند. تئاتر نزدیک به رودخانه که در آن افراد بی خانمان خواهد اردوگاه پس از آن فقط شناخته شد که هر کسی که نیاز به یک محل گرم به اویختن می آیند و ما را نگاه راه دیگر. به عنوان طولانی به عنوان آنها یو بی اس در بازار قبل از 6PM زمانی که مدیر کل در آمد.

و ما inventoried همه چیز.. به جز nachos در و ذرت بو داده. بنابراین اگر شما آورده خود را در ظروف ما را به شما قلاب. و شما ممکن است فکر می کنم این منجر به بسیاری از مردم است. اما تنها حدود 30 روزانه مردم آمد و تقریبا همه به طور منظم بودند.

و بعد تغییرات خیلی فوق العاده خسته کننده آن را سرگرم کننده را به گپ زدن با هر کس. تئاتر جایی است که من آموخته همدلی است. من فقط 18 سال بچه های قدیمی که تا به حال شده است در یک حباب.
ارسال شده توسط johnpowell در 8:35 PM در فوریه 9 [8 علاقه]

خانواده تا کنون متوجه شده است که با چراغ تئاتر به طور کامل deadass خاموشی

نوع تیره شما نمی توانید در هر نقطه اما در یک اتاق مهر و موم شده

این یک جای خوب برای بازی کردن و رفتن به دنبال… برای خون

خیلی بد گرفتم از سن جوان لعنتی من زانو کرک هر خدا لعنت زمان من خم تمام راه را به پایین. در غیر این صورت من یک نینجا است.
ارسال شده توسط OnTheLastCastle در 8:58 PM در فوریه 9

ما با استفاده از طناب دار برگ جمع کن برای تمیز کردن سالن های تئاتر بین showings? مردم چپ خیلی سطل زباله در تئاتر ما تا به حال به مسافت در برگ جمع کن برای پاک کردن همه چیز. و این بود پایان شب چیزی. این بود که بین هر نمایش اگر تئاتر بود بیش از 25 درصد کامل است.

معمول بود به ترک 50 گالن قوطی های زباله در مقابل عادی سطل زباله در خارج از تئاتر ، اگر آن مشغول بود ما را ترک چهار. پاپ کورن ها را تا مقدار زیادی از فضای.

هنگامی که مردم برای خروج از لاغر کردن ما را با بیشتر چرخ قوطی برای تمیز کردن ظروف و نوشابه فنجان. سپس هنگامی که این مرحله چراغ در آمد ما خواهد پلاگین در برگ دمنده و کار از پشت و ضربه تمام زباله ها را به جلو که در آن ما خواهد رفت و برگشت آن و قرار دادن آن در بیشتر قوطی های بزرگ. ما تا به حال “scrounger”. کار خود را به دنبال نیم خورده جعبه آب نبات و لوایح/تغییر که از جیب. و بله آن را کاملا عادی برای ما به خوردن بقیه را Sour Patch Kids قرمز و انگور. و دلار است که سقوط از جیب خود را تقریبا دو برابر ما دستمزد ساعتی. من در ساخت 4.25 یک ساعت به عنوان یک راهنما. این بسیار معمول است برای پیدا کردن تصادفی 20 در تئاتر. و اجازه می دهد فقط می گویند وجود دارد بسیاری از کیف پول و دستی که پشت سر گذاشت که محروم از دریافت پول نقد و پرتاب در فشرده قبل از مردم حتی متوجه آنها گم شده است.

اگر ما ما ما فقط مشغول پرتاب به کیسه های خود خارج می شود و ما آنها را جمع آوری و بعد از آن و قرار دادن آنها در فشرده. هر کس می خواست به جمع آوری کیسه های پس ما را به عقب و صرف یک ساعت و کشتن یک آبجو و مدیریت فکر ما مشغول به کار بودند.

همین کار را با تئاتر “چک”. ما قرار بود به راه رفتن بالا و پایین هر راهرو هر 15 دقیقه اما همه فقط راه می رفت و حق خروج در تئاتر و نشست پشت ساختمان مست و یا بالا و آمد در یک ساعت بعد. این یک کار زمان. وجود دارد زمانی که شما مورد نیاز (به ندرت) و هیچ کس متوجه.

من باید تمیز هزاران نفر از تئاتر و هنوز هم وجود دارد یک چیز است که از چوب. Jungle 2 Jungle با Tim Allen. برای برخی از دلیل است که فیلم منجر به تئاتر است که 4 بار به عنوان کثیف به عنوان دیگر فیلم است. هر نمایش شگفت آور بود که سطل آشغال. من هنوز هم نمی دانم چرا.

اوه.. بیمار انگلیسی احتمالا بیشتر سرگرم کننده تئاتر ، آن صبح و آن را در 120 صندلی تئاتر وجود دارد و تنها تعداد کمی از مردم در آن وجود دارد. اعتبارات برای ساعت به طول انجامید و من در رفت و جاروب کردن یک شمع کمی از پاپ کورن و تلاش برای خروج. در راه من از یک بانوی من تحت فشار قرار دادند تا در برابر دیوار و شروع به گفتن “نیست تا بیش از این است”. او به من برگزار شد و گردن نگه داشته تکرار است و من تا به حال به او را دور فشار به خارج. من به مدیر و به او گفت که چه اتفاقی افتاده است. سپس از او پرسید: برای یک مدیر این همان مدیر و او گفت: “شما حمله یک کارمند و پلیس در راه خود هستند”. او به سرعت به سمت چپ.

که مرا به یاد.. ترس و نفرت در لاس وگاس. اول صبح روز جمعه نشان و کریس (من فقط شروع به کار در غرفه) به حال ساخته شده چاپ شب قبل اما آیا صفحه نمایش آن است. او ساخته شده یک خطای بزرگ. وجود دارد کوچک نوار فویل نوار شما را در فیلم به معنی حوادث. مانند تغییر فرمت های صوتی و یا تغییر چراغ. او botched یک نشانه به چراغ کم نور و به جای ارسال شده پایان فیلم نشانه. که بسته dowser و بسیار زیبا عمل کرده مثل فیلم به پایان رسید. پس از تریلر نور خاموش و چراغ های سالن آمد.

فیلم بازی نگه داشته اما هیچ کس می تواند هر چیزی را ببینید. و در اینجا چیزی است. شما واقعا نمی تواند عقب فیلم بر روی پلاتر. آن را تبدیل به یک پسر واقعی خشونت آمیز در مورد من قادر به عقب فیلم و پلیس آمد.

من واقعا می خواهید برای جلوگیری از تایپ کردن اما در حال حاضر من به یاد آنتونی. این فیلم جیغ 2 و آن را در یک 480 صندلی تئاتر در شب جمعه. من یکی از ushers. آنتونی خود را از دست داد گه و رو و زد در مقابل صفحه نمایش و شروع به فریاد زدن و تهدید به کشتن مردم است. نگه داشتن در ذهن همه ما ساخته شده 4.25 یک ساعت. Projectionist متوقف شد این فیلم ساخته شده است که او را از دست او گه و حتی بیشتر. این امر می تواند متوجه شدند که این مرد یک کشتی گیر به صورت عمده در دانشگاه واشنگتن است.

این خنده دار بود پس هنگامی که آن مرد خارج شد و در راهرو وجود دارد حدود شش ushers فقط ایستاده وجود دارد در ترس (از جمله خود من) و مدیر کل گفت: ما باید چیزی در مورد مرد. اتفاق نمی افتد.

در آن زمان پلیس یک ساعت و در حدود یک زمین فوتبال ارزش از پارکینگ به زانو در آوردن مرد.

من حدود یک bazzilion تئاتر داستان. کسانی که حتی بهترین آنهایی که.
ارسال شده توسط johnpowell در 11:51 PM در فوریه 9 [4 علاقه]

منازعه پاپ کورن…

به در ؟
ارسال شده توسط: Pendragon در 1:56 AM در فوریه 10

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin instagram takipçi satın alucuz takipçi satın algüvenilir takipçi satın alkusadasi escortElektronik sigara