بالا 10 Hawks لحظات فصل (تا کنون)

هاوکز’ پر سر و صدا فصل شاید به پر سر و صدا به پایان رسید. با NBA فصل معلق با توجه به کروناویروس آن شناخته شده نیست یا اگر زمانی که به طور منظم فصل بازی خواهد شد که این کشور در تلاش برای محدود کردن این ویروس گسترش یافته است.

پس ما نمی دانیم که اگر خود باقی مانده 15 بازی برگزار خواهد شد یا نه اجازه دهید پیش بروید و نگاهی به پشت در بهترین لحظات از موجود 2019-20 فصل است. در 20-47 این شاهین نیست یک تیم خوب است اما آنها تا به حال مقدار زیادی از نکات برجسته و بزرگ در لحظات پس از آن غیر ممکن بود به جا همه آنها را در این لیست است. با تشکر از طرفداران در رسانههای اجتماعی برای پیشنهادات خود را.

لیست در هیچ منظور خاص:

1. Trae جوان را 50-برگر: در حال حاضر این صورت از حق رای دادن پس از یک وعده rookie فصل جوان بهبود تقریبا در هر آماری دسته در سال دوم خود از جمله به ثمر رساند حرفه ای-بالا 50 امتیاز در پیروزی مقابل میامی Feb. 20. او به ثمر رساند 49 امتیاز دو بار. گاهی اوقات شما می توانید بگویید که از گرفتن بروید جوان است برای رفتن گاهی اوقات آن را طول می کشد کمی طولانی تر برای شروع باران 3 را به ثمر رساند و مثل شما می دانم که او می تواند. در این مورد به نظر می رسید مانند او بالا-خود-خود-دمای شب با 19 امتیاز در نیمه اول اما 31 در نیمه دوم واقعا چیز دیگری است. او گره خورده است کار خود را در 3 ساخته شده با هشت. این یکی به احتمال زیاد انجام یک وزن اضافی کمی برای او پس از جیمی باتلر بود به نام جوان گفت: “آن را بیش از” زمانی که هاوکز پیشرو شش در میامی Dec. 10 فقط برای گرما به آن کراوات و اجرای شاهین از عرصه در وقت اضافه. بالا به ثمر رساند اجرای برنامه توسط جوان بودند و هیچ چیز از عادی (در 29.6 امتیاز در هر بازی او گره خورده بود با Giannis Antetokounmpo برای سومین گلزن در لیگ را تعلیق) به طوری که او حتی به خود به نیوجرسی به Quavo پس از این بازی گفت: “(t)کلاه نیست آخرین باری که من میخوام نمره 50 تا.”

2. براندون گودوین را درخشان لحظه ای: این محبوب ترین پیشنهاد از خوانندگان و است که کاملا توجیه شده است. با بالا جوان استفاده و نحوه مرکزی او به Hawks جرم آن را سخت به تصور کنید که چگونه این تیم خواهد کرایه بدون او در اورلاندو Dec. 30 (این بود که قبل از آنها به دست آورد پشتیبان جف تیگ). گودوین که بازی در نورکراس بالا بود و در راه دو قرارداد در آن زمان آمد کردن نیمکت و تحت سلطه با 22 امتیاز پیشرو شاهین به یک 101-93 باز گشت پیروزی که جامعی 10-از دست دادن بازی خط. او به علاوه-22 و سرآمد در دفاع نیز هست. چه کسی دوست ندارد یک قهرمان زادگاه? گودوین به حال مشابه پشت سر هم در برابر کلیپرز Jan. 22 نمره 19 امتیاز در سه ماهه چهارم به کمک جوان-کمتر شاهین به یک برنده. ذکر شریف: Kevin Huerter صعودی در سه ماهه چهارم که اورلاندو بازی به ثمر رساند نه امتیاز در حدود دو دقیقه بعد از گرفتن بازگوی از شاهین مربی لوید پیرس. Huerter شده بود استدلال در مورد آنچه او فکر یک تماس از دست رفته و شکست خورده به عقب بر گردیم در دفاع در قبل از بازی باعث پیرس فوران. من نشسته بود فقط چند متری دور از نیمکت و می تواند تایید آن را با صدای بلند.

3. یک (نوع) پیروزی تاریخی برابر اسپرز: هاوکز یک پیروزی در سن آنتونیو برای اولین بار پس از فوریه. 15 سال 1997 است که قبل از هر عضو خود را شروع چرخش است که بازی در آن متولد شد (جوان Huerter طب مایل به قرمز, د’Andre شکارچی و جان کالینز). که کاملا خشک املا و راه آنها ساخته شده آن را همه به یاد ماندنی تر. پس از یک سه ماهه سوم هاوکز رسید در چهارمین (چیزی که آنها ساخته شده عادت این فصل) و آمد را به نفع خود در یک کلاچ 3-اشاره گر توسط Huerter که مایل به قرمز جشن قبل از ضربه حتی سقوط کرد. اما بهترین قسمت در آمد اسپرز’ نهایی در اختیار داشتن زمانی که آنها را تکذیب کرد DeMar DeRozan در زنگ و موفق به پایان یک بازی نزدیک (چیزی که آنها در تلاش برای انجام این فصل). این بهترین نیست اسپرز (27-36) تیم اما این سختی را به خوبی به دست آورده جاده پیروزی برای یک تیم جوان و آن را در نهایت شکست که از دست دادن خط.

4. وینس کارتر بالقوه آخرین شات: در طول بازها ” از دست دادن به نیکز مارس 11, بازیکنان شروع به پیدا کردن آن است که NBA فصل معلق شده بود پس از یوتا رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19. اما بازی بودند مجاز به ادامه. همه ناگهانی subplot به آن دشوار و عجیب و غریب شب پدید آمده است. کارتر در ارسال آف NBA-رکورد 22 فصل با شاهین و ممکن است بازی آخرین بازی (کارتر گفت: او قطعا در آینده نه فصل آینده). بسیاری از طرفداران را ترک کرده بود این بار اما به نظر می رسید بسیاری که باقی مانده در مزرعه دولتی عرصه را شنیده بود اخبار را در زمان اضافه کاری شروع به باد کردن و شروع به شعار “ما می خواهیم کارتر” اساسا خواستار پیرس قرار داده کارتر و به او یک شانس دیگر برای ضربه دیگری تشویق می کردند دیگر چیزی برای بزرگداشت این لحظه بسیار کوتاه توجه کنید. کارتر زیرنویس در کمتر از 20 ثانیه به سرش می دویم. تا دادگاه, گیر افتاد, عبور از جوان و مدافعان حمایت دور به عنوان او ساخته شده 3-اشاره گر با جوان, بغل کردن او پس از آن. ساخت آخرین شات (اگر آن را در واقع گذشته خود) چیزی بود که کارتر را همیشه به یاد داشته باشید او گفت: پس از بازی اما فقدان تب و تاب و یا هیاهو از آنجا که هیچ کس می دانست که آن را واقعا او را خسته نکنید. یکی از اولین داستان برای پاسخگویی و عدالت بود و در کارتر از ورود او در فصل گذشته و من بلافاصله تا کارتر گریزی به محل موردتوجه وتماشای عموم و درمان خاص. او واقعا نمی خواهم در این سال در مورد او و فکر تمرکز باید در این تیم بازیکنان جوان صرف زمان کافی کمک به آنها حرکت NBA.

5. جان کالینز یک پیاده روی 20-و-10: من خیانت کمی به دلیل این است که از یک الگو جای یک لحظه. اما کار با من. کالینز’ 25-بازی تعلیق صدمه دیده Hawks monumentally هر چند آن را قطعا نبود تنها مشکل آنها با اکثریت تیم جانبازان (قبل از مهلت تجارت) کمک نمی کند, rookies تنظیم به لیگ و Huerter از دست رفته 11 بازی با یک آسیب دیدگی شانه. وقت خود را دور را نمی توان نادیده گرفت اما نه می تواند کمک های خود را هنگامی که او پشت کردم. در سال سوم خود را با شاهین (یا بخش زیادی از آن TBD) کالینز به طور متوسط 21.6 امتیاز و 10.1 ریباند در هر بازی تنوع بازی خود را با تیراندازی به 40.1 درصد از 3-نقطه محدوده. او را برداشت تا چیز در دفاع بیش از حد هر چند در 6 پا-9, 235, این سؤال دشوار برای او را به محافظت از لیگ بهترین مراکز و او کمی منصفانه در 5 در شاهین کوچک-توپ صف. تا آنجا که کالینز می تواند تولید و جرم هر چند و با چه مقدار او خود را بهبود rebounding آن باعث می شود شما تعجب می کنم که چقدر بهتر هاوکز شده اند که تا به حال کالینز از دست رفته کسانی که در 25 بازی.

6. جوان All-Star weekend ماجراهای: از جذب بازیکنان آزاد به تقویت هاوکز ” به طور کلی نام تجاری و شهرت داشتن جوان شروع برای تیم Giannis در All-Star game بود برای حق رای دادن. آن را بزرگ برای جوان بیش از حد و یک دستاورد بزرگ در سن 21. من برای رفتن به شیکاگو (عالی شهر تا زمانی که شما شروع به بی حس رفتن از سرما باد) و دو لحظه به من ایستاده بود. برای اولین بار بود که در طلوع ستاره بازی و درگیر دالاس’ لوکا Doncic بود که یک نویسنده در تیم LeBron. در این مرحله شما احتمالا لازم نیست من توضیح دهید که Hawks پیش نویس Doncic در سال 2018 قبل از معامله او را به ماوریکس در ازای جوان و یک انتخاب که شد مایل به قرمز و Doncic فوری موفقیت به عنوان یک تازه کار در مقایسه با جوان را کندتر سوختگی شد کاملا روایت است. اما این دو در واقع دوستان است. آنها ریشه برای هر یک از دیگر و آنها گاهی اوقات ظروف سرباز یا مسافر با هر یک از دیگر مانند زمانی که Doncic بود دریبل توپ را در نیمه اول به پایان می رسد و جوان جرأت او را به تقلا کردن تا halfcourt شات که Doncic انجام داد. البته از آن درست در هدف. هر دو ترک خورده و جوان اساسا سقوط به Doncic در غضب در سالم و لحظه ای. در All-Star game جوان ساخته شده نیم-دادگاه عالی خود را در حاصل کار دو زنگ با هم تیمی های پاسکال Siakam سقوط در زیر سبد خرید در جشن و جوئل Embiid عملا تلاش برای مقابله با جوان. با وجود بازی در سه ماهه چهارم (Doncic نیست یا با دو جوانترین استارت نشسته) جوان بود و دو-دو با 10 امتیاز و 10 کمک می کند.

7. مایل به قرمز را اب زیر کاه سرقت و غوطه دادن: در پیرس کلمات این نوع از صفحه نمایش توسط مایل به قرمز است چه Hawks شده اند گم شده است. بیایید به عقب که پیروزی برابر میامی. پس از rookie شکارچی ساخته شده 3-اشاره گر به کراوات چیز در 124-124 the Hawks نیاز به یک توقف و این که چه مایل به قرمز را به آنها داد و سپس برخی از. مایل به قرمز poked توپ به بیرون از Goran Dragic دست و تعقیب آن را به اندازه کافی سریع را به پایان برساند با متهور اسلم که کمک به شاهین نزدیک یک پیروزی در برابر گرما تیمی که در رتبه چهارم کنفرانس شرق (41-24) در زمان فصل را تعلیق. دفاع هرگز مشکل برای مایل به قرمز که به سرعت در آن طرف از چیزهایی که در rookie فصل است. اما او نمی پیدا کردن موفقیت های زیادی در جرم تا ژانویه هنگامی که بازی شروع به کم کردن سرعت برای او و او در زمان خاموش. مایل به قرمز رفت از ساخت یکی از 3 طریق پنج بازی و تیراندازی 32 درصد از این میدان در ماه نوامبر به تیراندازی 40.3 درصد از 3 در ماه ژانویه و 47.8 درصد از این زمینه بیش از گذشته خود 13 بازی. توسعه خود را یکی از اصلی داستان برای شاهین در این فصل از کسی که بسیاری از نام یک مجسمه به یک پتانسیل X-factor برای شاهین طریق خود را بازسازی.

8. تجلیل کوبه و Gianna برایانت: مرگ برایانت و 13 ساله که به همراه هفت نفر دیگر کشته در سقوط یک هلیکوپتر Jan. 26 لرزاند بسکتبال جهان است. وجود دارد صحبت از لغو بازی در دسترس نباشد که دوشنبه به عنوان بازیکنان و مربیان و طرفداران در سراسر لیگ تلاش با این اخبار اما Hawks در واقع تا به حال به از طریق فشار و جادوگران که شب. اخبار ضربه زدن به صفحه اصلی برای جوان که تا به حال بدست بدانید برایانت بیشتر از سال گذشته بود و یکی از Gianna را بازیکنان مورد علاقه (جفت نشسته courtside برای دو Hawks بازی از دست دادن در لس آنجلس Nov. 17 و از دست دادن در بروکلین Dec. 21). تیم راههای مختلف به افتخار برایانت با پوشیدن شماره 8 و هشت-دوم backcourt تخلف برای شروع است که برنده شدن در مقابل جادوگران و ساحران در پاسخ با 24-دوم نقض (برایانت عینک شماره 8 برای اولین بار نیمی از لیکرز و حرفه ای شماره 24 برای نیمه دوم). جوان را 45 امتیاز این بازی آمد در 24 عکس او شات 81 درصد از خط پرتاب آزاد (در برابر رپتورز در سال 2006 برایانت معروف به ثمر رساند 81 امتیاز). او همچنین آمار 42-پاورقی در نتیجهی زنگ باد بوسه, نوازش سینه اش و با اشاره به سمت آسمان پس از ضربه سقوط کرد. “کوبه بود با من امشب” جوان گفت: پس از پیروزی.

9. دستیابی به کلینت کپلا: از جمله این به عنوان یک بالا 10 لحظه ممکن است به نظر می رسد کمی anticlimactic از کپلا هنوز به بازی یک بازی در یک شاهین ، فیزیکی مرکز تلاش کرده است با آزار دهنده پاشنه راست آسیب از دسامبر زمانی که او هنوز هم با موشک و به احتمال زیاد خواهد یا نه در همه و یا بازی نکنید اگر فصل ادامه داد: به عنوان برنامه ریزی شده. اما سالم کپلا است دقیقا همان چیزی است که Hawks نیاز دارید. فرود یک شروع کالیبر مرکز با توده حذفی تجربه کسی که می تواند کمک به این تیم جوان هسته بازیکنان همراه بود دریافت کنید. کپلا به ارمغان می آورد دفاع و بازگشت دو دسته است که در آن شاهین underperform و او به ثمر رساند 13.9 امتیاز در هر بازی در هوستون. ما نمی خواهد می دانم که دقیقا چگونه او متناسب با این تیم طرح (و چگونه او متناسب با کنار Collins) تا زمانی که ما آن را در عمل ببینید اما حضور او به شاهین خیلی بیشتر صعود کند.

10. کشش نهایی فصل: الگوی دیگری به عنوان مخالف به یک لحظه اما این یکی مهم است. بیش از هاوکز ” آخرین 27 بازی آنها رفت 12-15 (.444 درصد پیروزی). این گریه به دور از خوب و مطمئن و آنها 14 از 15 تیم در کنفرانس شرق در آن زمان از فصل تعلیق. اما اجازه دهید که نسبت به خود 8-32 شروع در اولین 40 بازی (.200 درصد پیروزی). یک بار کالینز آمد از تعلیق Huerter سالم بود و rookies های مایل به قرمز و شکارچی به حال تجربه زیر کمربند خود را هاوکز بهتر است. همه این بازیکنان در حال اعضای چه پیرس اشاره به به عنوان تیم هسته ای پنج (در علاوه بر این به جوان) و همه را به بازگشت در فصل آینده که پیرس گفته خواهد شد حذفی فصل است. در نگاه اول به دنبال در شاهین’ 20 برنده که سخت به تصویر اما پس از آن شما عامل در کپلا و نگاهی به سحر و جادو اورلاندو رکورد (30-35) در شماره 8 و بروکلین نتس رکورد (30-34) در شماره 7. در کنفرانس شرق وجود دارد تحرک رو به بالا. پس از یک فصل ناامید کننده است که ممکن است یا ممکن است بیش از ما می خواهید به صبر کنید و ببینید اگر Hawks دست گرفتن که بالقوه است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de