پر سر و صدا سفر SS آمریکای مرکزی و طلا

در 3 سپتامبر 1857 اس اس در مرکزی امریکا در سمت چپ پورت کولون پاناما در مسیر به شهر نیویورک با پانزده تن از طلا که سرویس در کالیفرنیا است. این کشتی بخار 425 نفر از مسافران آن و بیش از 20 درصد از وال استریت ذخایر طلا در آن زمان نمی توان آن را نزدیک به چهار اقتصاد ایالات متحده (David مایر خلق) به عنوان یکی از عوامل موثر در وحشت از 1857 (کتابخانه کنگره). 131 سال بعد و 1.3 کیلومتر شکارچیان گنج پیدا باقی مانده است (یوتیوب 25 دقیقه دیجیتالی VHS فیلم). بسیاری از مردم و شرکت ها شد و رقابت خود را برای به اشتراک گذاری از طلا. نفرین کشتی از طلا — چگونه یک دانشمند درخشان رفت و از کشف یک mother lode گنج در پایین از دریا به فرار از مقامات با چمدان های پر از پول نقد. (Narratively)

یک شکارچی گنج پیدا کردم 3 تن از غرق طلا و نمی تواند ترک زندان تا زمانی که او می گوید که در آن است (واشنگتن پست 2016) [قبلا]

تامی G. Thompson شد و هنگامی که یکی از بزرگترین شکارچیان گنج از زمان خود: تیره-ریشو غواص که بريدن یک گنجینه طلا از اقیانوس اطلس در سال 1988 — دوبله ثروتمندترین پیدا کردن در تاریخ ایالات متحده است.
[…]
بسیاری از تلاش برای پیدا کردن اما هیچ یک موفق شد تا یک جوان به ایتالیا وسواس مهندس از کلمبوس, اوهایو ساخته شده است یک ربات زیر آب به نام “نمو” را به دقت آمریکای مرکزی و سپس شیرجه 8,000 پا در زیر دریا و سطح غارت.

“یک مرد به عنوان شخصیت او به عنوان درخشان تامپسون استخدام بیش از 160 سرمایه گذاران به صندوق خود سفر” کلمبوس ماهانه ذکر شده در مشخصات (2014). او “سال ها وقت صرف مطالعه این کشتی سفر سرنوشت ساز … و توسعه فن آوری را به شیرجه رفتن عمیق تر در اقیانوس ها بیش از هر کس تا به حال قبل از اینکه برای بازیابی گنج است.”
[…]
در اواخر 30s در اوج شهرت او تامپسون گفت: کمی در عمومی و تمایل به بازی کردن نقش خود در کشف.

“این طلا بخشی از بزرگترین گنجینه ای در تاریخ آمریکا” او به خبرنگاران گفت: در سال 1989. “اما تاریخ S. S. مرکزی امریکا نیز غنی بخشی از ملت ما فرهنگی وزارت خزانه داری.”

وی افزود: “این یک جشن آمریکایی آرمان: رایگان سرمایه گذاری و کار سخت است.”

اما قبل از اینکه طولانی, برخی از تامپسون bankrollers شروع به نقاشی یک تصویر بسیار متفاوت از مرد است.

دو تا از سفر بزرگترین سرمایه گذاران در زمان او به دادگاه در 2000s او را متهم به فروش تقریبا تمام طلا و نگه داشتن سود برای خودش.

هنگامی که یک قاضی فدرال دستور داد تامپسون به نظر می رسد در سال 2012 او را نشان نمی دهد. حکم بازداشت صادر شد اما این مرد که داشت طولانی از دست رفته کشتی ناپدید شده بود.

در سال 2014 کار دوباره آغاز شده و با جدید کاشفان.

اودیسه بازیابی اس اس در مرکزی امریکا کشتی گنجینه (اجرایی دریایی, 2014)

اودیسه اکتشاف دریایی پیشگام در این زمینه از اعماق اقیانوس, اکتشاف در حال حاضر اعلام کرد عملیاتی گزارش و موجودی از آیتم های بهبود از اس اس در مرکزی امریکا کشتی.

این موارد در ابتدا در زمینه مهر و موم در ایالات متحده دادگاه منطقه شرقی ایالت “ویرجینیا” نورفولک را بدست آورد. رئیس ایالات متحده در منطقه قاضی ربکا ساحل اسمیت اجازه داده است در این گزارش به unsealed و در دسترس عموم ساخته شده.

اودیسه کار کرده است پس از مارس 2014 تحت قرارداد به ایرا اوون کین گیرنده برای بهبود مشارکت محدود (RLP). RLP توسط دادگاه منصوب salvor در اختیار داشتن اس اس در مرکزی امریکا کشتی.

بیشتر در تاریخ SS آمریکای مرکزیو پل Gilkes و باب ایوانز شیرجه رفتن عمیق به اس اس آمریکای مرکزی گزینش (15 دقیقه تصویری از سکه های جهان).

گاهشمار: شکارچی گنج تامی تامپسون و اس اس در مرکزی امریکا (کلمبوس اعزام, به روز شده در Dec. 3, 2018) با آخرین به روز رسانی در حال که داوران متوجه شد که تامی تامپسون فریب سرمایه گذاران در گنج شکار (The Columbus Dispatch, Nov. 28, 2018). هیئت منصفه اعطا ترکیب $19.4 میلیون نفر در جبران خسارت وارده به شاکیان — $3.2 میلیون دلار برای اعزام شرکت چاپ و $16.2 میلیون به یک دادگاه منصوب گیرنده که نشان دهنده سرمایه گذاران دیگر — پس از سه و نیم هفته محاکمه مشترک درخواست دادگاه.

ارسال شده توسط گه نور دزد (0 دیدگاه کل)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net