این ویروس تغییر راه ما اینترنت

ما به دنبال اتصال و سرگرم کردن خودمان اما در حال چرخش به دور از تلفن های ما. [SLNYT]
ارسال شده توسط احمد خانی (11 نظر تعداد) 6 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من انتظار داشتم “تبدیل به دور از تلفن های ما” به metonymic برای “گرفتن از صفحه نمایش” اما معنی آنها به معنای واقعی کلمه — ما با استفاده از صفحه نمایش بزرگتر. (این خوب است! من قضاوت عبور! من سعی کردم مانند چهار بار بازنویسی این حکم پس از آن نمی تواند به عنوان خوانده شده كه استكبار ورزيده و در نهایت فقط داد! من فقط… آره. فکر کردم جالب بود.)
ارسال شده توسط nebulawindphone در 5:09 ب. ظ در مارس 9 [3 علاقه]
جالب به عنوان خوانده شده اما من می دانم بسیاری از مردم که خود را تلفن خود را ‘کامپیوتر’. من با تکنولوژی های فسیلی و حتی من مصرف یک تن از محتوا از طریق تلفن. وجود دارد چیزی دیگری در بازی در اینجا. یعنی تغییر به دور از ‘نرم افزار تلفن’ (یعنی دیواره وب) به مرور مطالب در یک مرورگر وب?
ارسال شده توسط قرار دادن هوشمندانه نام اینجا را در 6:10 PM در مارس 9
ممکن است که تلویزیون های هوشمند استفاده از خدمات مانند یوتیوب و در نهایت وارد شدن به از طریق یک برنامه که از طریق وب ؟ خواهم, من نمی دانم, اما من حدس. و یا دیگری مردم فقط به معنای واقعی کلمه با استفاده از لپ تاپ به جای خود دستی.
ارسال شده توسط hippybear در 7:17 PM در مارس 9
در حالی که ما ممکن است تبدیل به دور از تلفن های ما برای محتوای اینترنت من بیشتر مکالمات تلفن با من, بچه ها, خانواده, دوستان, و کسب و کار در ماه گذشته از من تا به حال در 5 سال قبل همراه است.

و, البته, تصویری, تماس, آنها وعده داده شده ما در 70s اینجا هستید. حتی تلویزیون نشان می دهد در حال حاضر یکی از بزرگ زوم تماس بگیرید. در اینجا در نیویورک newscasters همه در آپارتمان و یا خانه, تماشای اواخر شب افرادی که در خانه و کنسرت جمع آوری کمک اساسا تماس های ویدئویی.
ارسال شده توسط AugustWest در 8:38 PM در مارس 9 [1 علاقه]

کار از خانه به در دفتر من بیشتر احتمال دارد که Netflix یا Hulu باز در یک سمت مانیتور. من تماشا احتمالا بیشتر PC Netflix و Hulu در ماه گذشته از من در سه قبلی.
ارسال شده توسط Hatashran در 8:48 PM در مارس 9
و نه یک اشاره از پورنوگرافی. به نظر می رسد ماهی به من…
ارسال شده توسط ZaneJ. 11:57 PM در مارس 9
من خوشحالم که آن را تغییر راه ما اینترنت است. من امیدوارم که آن را در نهایت نیز تغییر راه ما فعل.
ارسال شده توسط کاردینال Fang در 1:40 AM در آوریل 10
این سایت به نظر می رسد غیر قابل دسترس و بدون ورود به سیستم. در اینجا یک آرشیو لینک به محتوا.
ارسال شده توسط winterhill در 3:34 AM در مارس 10 [1 علاقه]
من تعجب می کنم که چقدر از این کاهش با توجه به افت حمل و نقل عمومی استفاده کنید. شما ممکن است به استفاده از تلفن خود را بر روی لوله یا اتوبوس یا قطار به تصویب زمان, اما در حال حاضر اگر شما WFH یا furloughed شما همچنین ممکن است استفاده از لپ تاپ/رومیزی.

حتی در خانه من استفاده می شود برای آویزان کردن روی مبل با گوشی من اغلب در طول خرابی; در حال حاضر بچه ها باید colonised آن در تمام طول روز من حتی نمی که. عبور از حیوانات در میز من است و یک جایگزین قابل قبول و احتمالا بهتر است برای سلامت روانی بیش از حد…
ارسال شده توسط مطلقا هیچ You-Know-What در 3:48 AM در آوریل 10

من تعجب می کنم که چقدر از این کاهش با توجه به افت حمل و نقل عمومی استفاده کنید. شما ممکن است به استفاده از تلفن خود را بر روی لوله یا اتوبوس یا قطار به تصویب زمان, اما در حال حاضر اگر شما WFH یا furloughed شما همچنین ممکن است استفاده از لپ تاپ/رومیزی.

ظاهرا وجود دارد نیز یک کاهش در استفاده از داده تلفن همراه در انگلستان است. زمانی که من در خانه است که تقریبا در همه زمان ها در حال حاضر گوشی من متصل به خانه من wi-fi و نه محلی شبکه 4G. آن را به نقطه که در آن من با توجه به لغو تلفن همراه من و re-اشتراک زمانی که ما اجازه دوباره. من استفاده از داده ناچیز است به هر حال زمانی که من در خانه من بر روی wi-fi و زمانی که من در دانشگاه, من در wi-fi به طوری که تنها بار من در واقع با استفاده از داده های تلفن همراه است که در کوتاه تراموا سفر.

وجود دارد خیلی افتضاح از چیزهایی که ضروری بود و در حال حاضر در این رده از “چرا من پرداخت برای این دوباره؟”. من تعجب می کنم که چرا من پرداخت همان مقدار برای بیمه اتومبیل در حال حاضر که من تنها دو مایل سفر به سوپرمارکت های محلی در جاده های ساکت یک بار در هفته از من بود که من تا به حال 20 مایل رفت و آمد مشغول M1 در هر روز است.
ارسال شده توسط winterhill در 4:28 AM در آوریل 10

میل به آخرین آمار در این ویروس به نظر می رسد مهار علاقه بیشتر لجوج از حزبی سایت های که تعریف چشم انداز رسانه در سال های اخیر است.

من تعجب می کنم اگر که چرا من صرف زمان کمتر در Metafilter به تازگی. Hmm. من باید به فکر می کنم در مورد آن.
ارسال شده توسط clawsoon در 4:32 AM در آوریل 10

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de