راه رفتن شبیه سازی همچنین به راه انداختن جنگ در تنهایی

Yestarday من در مورد ارسال رایگان برخی از نوشتن شبیه ساز بازی ها, بازی یکی از, بود که به تازگی ساخته شده رایگان برای کمک به کسانی که تمرین های اجتماعی فاصله. من فقط کشف کرد که چند راه رفتن شبیه سازی – اول شخص, بازی ماجراجویی با کمی و یا بدون نیاز به حل پازل – ساخته شده اند به طور موقت رایگان. آنها در زیر ذکر شده برابر است اما این پیشنهاد را که منقضی soonest (در چند روز) است و چهار بازی در Colorfiction فروشگاه (لینک دائم به فروشگاه خود را).

این Colorfiction فروشگاه (لینک دائمی به خود فروشگاه): شامل Becalm (صلح آمیز پنج دقیقه شناور-در-دریا شبیه ساز), Nightline (بی شبیه ساز مترو), شنهای Voltark (تعاملی sci-fi داستان کوتاه) و این شرکت بزرگترین بازی تاریخ, 0°N 0°W (جهان-رقص اودیسه).

دور آینده گردشگری: اول از سه جلد از بازی ها ناشی از کانر شرلوک راه رفتن شبیه ساز از ماه پروژه باشگاه. در حال حاضر به این نتیجه رسیدند این پروژه سه جلد را نیز جمع آوری می شود در بخار همراه با دیگر نه هنوز-در-بازی های بخار توسط نویسنده در چند ماه آینده. این شامل در حال حاضر-رایگان TRIHAYWBFRFYH تنها دامی برای شکار Lovecraft داستان کوتاه صوتی قطعاتی در پایان جهان است.

فوگ در خالی: پر از brutalist معماری.

Naufrage: در حال حاضر این بازی اماکن بازیکن در یک جزیره به عنوان مرموز اشراف در آسان صندلی شناور در دریا مشاهده به عنوان بازیکن نقش شخصی خود را راه رفتن شبیه ساز – بازدید از اول واضح مقصد کشف مرموز و معجزه آسا, سایت جستجوی مرموز یادداشت… اما چه اتفاقی می افتد زمانی که شما شکستن قوانین ؟ چیزهایی که اتفاق می افتد زمانی که شما به عمد مطرح سوال: آیا اشکالات تعداد به عنوان بازی محتوا ؟

بیشتر رایگان شبیه سازی راه رفتن قبلا.

ارسال شده توسط BiggerJ (0 دیدگاه کل) 1 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im