از شما پایدار تجدید نظر از Weird Al Yankovic

پس از 40 سال Yankovic در حال حاضر دیگر تازگی اما یک موسسه — یک شعله ور روشن پچ در وسط امریکا pop-فرهنگی wallpaper کاملا مسخره گنجینه ملی پوچ زندگی افسانه است.

“Lin-مانوئل میراندا, عجیب و غریب آل وسواسی اعتبارات Yankovic به عنوان نفوذ در “همیلتون.” میراندا یک بار لب همگام سازی “تاکو گراند” (مکزیکی-غذا با مضمون طنز از سال 1990 آمار “ریکو Suave”) در مقابل ششم-کلاس, او به من گفت که او ترجیح میدهد بسیاری از عجیب و غریب Al آهنگ به اصل. “Weird Al یک کمال گرا” میراندا گفت. “هر بیت به عنوان آنجا که مایکل جکسون یا Kurt Cobain یا مدونا و یا هر هنرمند او تا به حال spoofed. بنابراین شما می توانید موسیقی قدرت اصلی همراه با این باور نکردنی و تاب و عجیب و غریب آل صوتی و عجیب و غریب آل مغز است. این آهنگ اصلی از دست دادن هیچ یک از قدرت خود را حتی زمانی که آنها در یک طرح با آروغ زدن جلوه های صوتی در پس زمینه. در واقع آن شتاب قدرت خود را. این هر دو جدی و یک تقلید مسخره امیز است.”

ارسال شده توسط chris24 (1 نظر تعداد) 5 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

در 90s همه من به گوش عجیب و غریب بود Al. هنگامی که ما برای اولین بار کامپیوتر (مکینتاش کلاسیک با 4mb RAM) و dial-up به اینترنت من صرف حداقل چند ساعت در روز در #غریب-al کانال در EFNet که در آن جان “برمودا” شوارتز (که نقش طبل برای Al) نیز به طور منظم آویزان. اولین وب سایت من تا کنون ایجاد شده بود عجیب و غریب آل صفحه فن در GeoCities. سریعترین راه برای من باعث درد شدید و درد و رنج و سپس احساس خشم من شد به لینک من به یک RealPlayer جریان شعری ترانه ای که بسیار به وضوح توسط عجیب و غریب آل و می گویند چیزی شبیه “این عجیب و غریب آل song.”

من واقعا واقعا واقعا عشق عجیب و غریب Al. که همه من واقعا می خواستم بگم.
ارسال شده توسط rudism در 11:52 AM در مارس 9

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de