این Wørd: Truthiness در عمل

در آغاز سال 2020 گزارش از شیوع پنومونی’ موجب CDC به عمل است. وقتی پرسیده شد که تهمت ضمنی همه چیز تحت کنترل و عنوان جدیت coronavirus تهدید در حالی که ما گزارش های اطلاعاتی هشدار داده بود که به احتمال زیاد همه گیر. کسانی که گزارش ها و هشدارهای دیگر موجب برخی به عمل (بهداشت ، ریچارد با مته سوراخ کردن R-NC; سن. کلی Loeffler, R-GA). مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان جدیت coronavirus و ضمنی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال همه چیز به خوبی در دست است.

به عنوان COVID-19 تشدید به جهان گسترده و همه گیر در مارس سال 2020 تهمت و ادعا کرد که دولت او همیشه در زمان COVID-19 به طور جدی در حالی که stonewalling کسانی که در واقع آن را در زمان به طور جدی. فاکس نیوز است تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن با داستان دو برابر را در تعصب و نژاد پرستی (به صورت رایگان) در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منحرف کردن توجه از چگونه رادیو فردا را به خطر انداخته و با اطلاعات غلط. این gaslighting تبدیل شده است آنقدر آشکار است که آن را به نام بیشتر و بیشتر به صراحت (Chuck Todd, لازم, لیمو, Rachel Maddow).

برخی از کشورها آن را در زمان بسیار جدی هنگامی که آن را برای اولین بار به نظر می رسد (به عنوان مثال کره جنوبی) و در حال انجام نسبتا خوب است. در آمریکا رهبران محلی و ایالات متحده در حال اقدام خود را به عنوان اقتصاد رو به وخامت رکود با توجه به شدید اما نیاز به بهداشت عمومی اقدامات است. در ضمن تهمت است موقعیت خود را برای انتخاب مجدد با به طور فزاینده کمتر اقدامات موثر پیدا کردن دشمنان معمول مقصر در حالی که ادامه مذاکرات را طولانی جنگ در دولت است. او در تلاش برای بازنویسی تاریخ خود را در پاسخ به کروناویروس اما واقعیت نشان می دهد که لیزر مانند تمرکز بر گرفتن رای در میان یک برآمدگی نمایش انفعال.

و با تمام احترام به استفان کلبرت که Wørd.

ارسال شده توسط ZeusHumms (15 نظر تعداد) 17 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

همیشه عالی پول و چیزهای خوب را در این کنگره معرفی شدند.
پست شده توسط daniel راه راه ببر در 9:46 AM در مارس 21 [3 علاقه]
اسپانیا اتحاد ملی تمام بیمارستان های خصوصی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی

آلمان تصمیم خواهد گرفت که این آخر هفته اگر دولت به اجرا در مجموع مستند بر اساس رفتار شهروندان امروز

[با تشکر از ZeusHumms برای مجموعه ای از اخبار لینک کلیک کنید. من امیدوارم که Mefites نگه داشتن بالا سیگنال-به-نویز رفتن در نظرات. وجود دارد مقدار زیادی از دیگر coronavirus موضوعات برای تخلیه commiserating نظرات و بقیه آن بزرگ خواهد بود اگر ما می تواند گرفتن این یکی فقط برای لینک کلیک کنید برای ادامه اخبار در مورد بیماری همه گیر.]
ارسال شده توسط mediareport در 9:47 AM در مارس 21 [3 علاقه]

[معنی نیست که به تخفیف بحث البته عذر خواهی اگر آن را که در سراسر راه آمد. فقط به امید یک موضوع با بیشتر مفید به روز رسانی.]

وال استریت ژورنال: اسرائیل با استفاده از تلفن همراه محل سکونت ردیابی اطلاعات برای ارسال پیام متنی به مردمی که بوده است در نزدیکی آن شناخته شده است به توان و حذف آنها گفتن به خود قرنطینه; دیوان عالی کشور دستور توقف این روند مگر اینکه در حال حاضر-shut-down مجلس اشکال “مربوطه نظارت کمیته” توسط سهشنبه آینده.
ارسال شده توسط mediareport در 10:06 AM در مارس 21

رئیس جمهور بعدی باید تماس در مواقع اضطراری پخش و نیروی فاکس به نمایش آرشیو فیلم چگونه آنها خود را تغییر لحن.
ارسال شده توسط ocschwar در 10:07 AM در مارس 21
ویتنام 100 مورد. هنوز هم.
ارسال شده توسط ocschwar در 10:08 AM در مارس 21
مورد منحنی برای پنج روز گذشته. ما بیمارستان ها در حال رفتن به ضربه بسیار سخت به زودی و احتمالا در هفته.
ارسال شده توسط آنها مکیده مغز خود را! 10:17 AM در مارس 21 [1 علاقه]
این گفتار ما نیاز به شنیدن از کسی در بالاترین سطوح دولت فدرال در ایالات متحده است. [لینک] دکتر امیلی Landon, استاد بیماری های عفونی در دانشگاه شیکاگو به نظر می رسد روز گذشته با فرماندار ایلینوی J. B. پریتزکر و شهردار شیکاگو لری Lightfoot در COVID-19 کنفرانس مطبوعاتی. در اینجا این است که یک متن.

او در صحبت با فوریت و concision در مورد اقدامات همه ما نیاز به مصرف در حال حاضر نه فقط توسط کسانی که زندگی در مناطق مانند سیاتل و نیویورک است.

او به وضوح توضیح داد که چرا این اقدامات لازم است و چگونه آنها را به نفع جامعه به عنوان یک کل.

و او ابراز همدلی برای کسانی که می ترسند و کسانی که درک نمی کنند چگونه ماندن در منزل می شود از هر گونه استفاده.

“در کوتاه مدت و بدون در نظر گرفتن اقدامات شدید سالم و خوش بینانه در میان ما خواهد رستاخیز آسیب پذیر است. ما باید به مبارزه با این آتش قبل از آن رشد می کند بیش از حد بالا است. این محدودیت ممکن است به نظر می رسد در پایان کمی anticlimactic. چرا که آن را واقعا سخت به احساس می کنید مانند شما در حال صرفه جویی در جهان هنگامی که شما در حال تماشای Netflix بکشد خود را از نیمکت.

اما اگر ما این حق را هیچ چیز اتفاق می افتد. آره. موفق پناهگاه در جای خود بدان معنی است که شما در حال رفتن به آن را دوست دارم احساس شد و همه برای هیچ چیز. و شما می شود ، زیرا هیچ چیز به این معنی است که هیچ چیز اتفاق افتاده است به خانواده خود را. و این چیزی است که ما قصد داریم برای اینجا.

حتی شروع در حال حاضر ما می تواند به توقف موارد از آمدن سریع و خشمگین حداقل برای چند هفته آینده و در کوتاه مدت. اما با یک تعهد واقعی به پناه در محل و کل بسیاری از بیماران ما می تواند کمک به محافظت از ما انتقادی کارگران که نیاز به استفاده از حمل و نقل عمومی به منظور با خیال راحت از جایی که آنها نیاز به رفتن.

ما می توانیم کارخانه های ما هم به سطح شیب دار بالا تولید از همه که PPE به طوری که ما به اندازه کافی ماسک به گذشته است. و ما می توانیم بیشتر داروها و کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه ما می تواند استفاده از آنها را برای کمک به صرفه جویی در زندگی بیشتر. حتی زمان کمی باعث می شود یک تفاوت بزرگ.”

ارسال شده توسط نظریه در 10:21 AM در مارس 21 [3 علاقه]

سر و صدا و با شتاب ،

برادر من اجرا می شود در بخش بهداشت و درمان و دوست من است مدیر عامل یک بیمارستان و آنها… خوشبین نیستند. ماندن در خانه هنگامی که شما می توانید تمرین عالی و بهداشت و غیره و غیره این است که نمی دور. من به تماشای این خبر را شب گذشته و اجازه دهید ماتمزده و سوزاننده فریاد زدن خشم زمانی که آنها نشان داد سواحل فلوریدا. هنگامی که این است که بیش از, من شرط می بندم هیچ کس نمی خواهد اعتراف آنها رفت و شکستن بهار در سال 2020… لعنتی تشکرها نمی کند و حتی آن را پوشش میدهد.
ارسال شده توسط OnTheLastCastle در 10:22 AM در مارس 21 [2 علاقه]

این خبر اینجا (آلمان) وخیم است به عنوان جهنم – در عین حال ما رفتیم برای دوچرخه سواری و خیابان بودند به عنوان بسته بندی شده به عنوان همیشه. مواد غذایی بازار هنوز باز است و از صحبت کردن به مردم در اینجا و آنجا مردم به طور جدی به آن ، بسیاری از به نظر می رسد که ‘نمی تواند اتفاق می افتد در اینجا. نگرش است که منجر به این کشور در حال shut-down a la ایتالیا.

این حرکت آهسته ماشین خراب احساس.

از Frankfurter Allegemeine یک (آلمان) گزارش در مورد چگونه خوش بینانه پزشکان هستند.

من صادقانه آرزو وجود دارد یک راه موثر برای قطع این تهمت را به گردن. من می دانم که آن را واقعا واقع بینانه اما هنوز هم…
ارسال شده توسط از Bklyn در 10:29 AM در مارس 21

این گفتار ما نیاز به شنیدن از کسی

فقط با ارسال یک لینک به آن در Facebook حدود سه دقیقه پیش. من واقعا دوست دارم این کمتر چشمگیر بخش:

“این واقعا سخت است که احساس می کنید مانند شما در حال صرفه جویی در جهان هنگامی که شما در حال تماشای Netflix بکشد خود را از نیمکت. اما اگر ما این حق را هیچ چیز اتفاق می افتد. موفق پناهگاه در محل به معنی شما در حال رفتن به آن را دوست دارم احساس شد و همه برای هیچ چیز شما می خواهم راست: چون هیچ چیز به این معنی است که هیچ چیز اتفاق افتاده است به خانواده خود را. و این چیزی است که ما قصد داریم برای اینجا.”
ارسال شده توسط فیلیپ-تصادفی در 10:31 AM در مارس 21

MIT Technology Review به نظر می رسد در این مقاله از کالج امپریال مدل از 18 ماه از دو ماه در انزوا یک ماه خاموش : ما در حال بازگشت به حالت عادی و یک جرم متمرکز surrevilence دولت بسیار بیشتر احتمال دارد.
ارسال شده توسط ناپدید در 10:31 AM در مارس 21
من به تماشای این خبر را شب گذشته و اجازه دهید ماتمزده و سوزاننده فریاد زدن خشم زمانی که آنها نشان داد سواحل فلوریدا.

ما Trumpy کلانتر محلی است عصبانی سواحل بسته شده است. او فکر می کند آن را بیش از حد سخت برای تعیین چه مالکیت خصوصی و چه عمومی. او نیز دیوانه در سی ان ان برای جسارت به نمایش فیلم هایی از همه dumbass spring breakers که کهنه شد به ویکی ساحل این هفته است. هیچ اشاره ای فاکس گزارش زنده از ویکی در روز پنج شنبه. غمگین!
ارسال شده توسط photoslob در 10:31 AM در مارس 21

شما نمی ممکن است قادر به چسبیدن ویروس خود را در او تشویق مردم برای رفتن به محل کار هنگامی که بیمار است و چیزی که بسیار آسان برای انتقاد.
ارسال شده توسط Scattercat در 10:32 AM در مارس 21
این بود که دیروز ارسال شده توسط New England Journal of Medicine*

Covid-19 و لب بالا سفت — همه گیر پاسخ در انگلستان:

در طول چند هفته گذشته انگلستان سرود شده است “ما عمل خواهد کرد در زمان مناسب با توجه به علم است.” بسیاری از پزشکان و دانشمندان بوده است فشار دادن دکمه وحشت اما زنگ اگر شنیده نمی شد عمل بر عموم تا هفته سوم ماه مارس. هر کس امیدوار است که غرایز روده تجربه کشورهای دیگر و در حال حاضر این مدل در اشتباه هستند. چه در شک و تردید نیست این است که محرومیت یک معجزه در درمان و در نهایت یک واکسن بیمه خدمات درمانی در انگلستان است که در مورد به تجربه یک چالش بر خلاف هر گونه دیگر در آن 70 سال از وجود.

* “همه مجله مطالب مربوط به Covid-19 همه گیر است آزادانه در دسترس است.”
ارسال شده توسط ماندولین توطئه در 10:36 AM در مارس 21

کنگره رشیدا Tlaib پیشنهاد برای تسکین : این شامل خزانه با استفاده از اختیارات قانونی برای ایجاد یک جدید نعناع برنامه به صندوق:

✅مستقیم پرداخت از طریق قبل 2 ، 000 $در کارت های نقدی برای همه.
✅شارژ با از 1000 $/ماه تا یک سال پس از بهبود اقتصاد.

این شامل بستگی دارد به شهروندان و غیر شهروندان خواندن آن را همه در اینجا
ارسال شده توسط ناپدید در 10:37 AM در مارس 21

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>