بدترین زمین باز یافته در بریوز تاریخ است که هنوز هم سخت به درک

یادداشت سردبیر: در زمانی که ورزش در حال تعطیل از جمله لغو چهار نهایی در آتلانتا و بسیاری دیگر به تعویق افتاد, حوادث ما را یک نگاه (در هیچ منظور خاص) در برخی از لحظات عجیب و غریب از گرجستان, تاریخچه ورزش.

آتلانتا دیده می شود برخی از شاهکار اما آنچه که به سرعت هم پاشید و در SunTrust پارک در Oct. 9, 2019 شد برای عدم بیشتر موجز عبارت غیر قابل تصور است. حتی با استانداردهای ما.

این یکی نمی شامل تام بردی بزرگترین کارفرمایی در NFL تاریخ است. آیا این شامل نیک سابان, احتمالا بهترین مربی فوتبال کالج در تاریخ است. این حتی شامل یانکی ها بزرگترین … شما آن را دریافت کنید.

بازار ما شده است مستعد ابتلا به برخی از به یاد ماندنی ورزش های مربوط به کاستی است. بسیاری از بار این همه وقت افراد و یا فرانشیز در انتهای دیگر. اما در این رویداد این بود که به زیبایی مجسمه تمام ظروف سرباز یا مسافر از آتلانتا ،

بریوز شد میزبانی کاردینالز در 5 بازی از لیگ ملی بخش سری. این تیم برنده 97 بازی های خوب برای دوم بهترین رکورد در NL — شد و ساخت آن دوم متوالی postseason ظاهر. شما قطعا می تواند استدلال می کنند آن را به بهترین بریوز تیم این هزاره (به خصوص در جرم).

در ضمن 91-برنده کاردینالها به نظر می رسید به عقب بریوز بر روی کاغذ. خود جرم نیست حتی به عنوان قوی. خود را تبادل, تحت تاثیر قرار, به خصوص جوان آس جک فلاهرتی, اما آن را بسیار بهتر از بریوز’ گروه در نظر گرفته شود دست بالا.

قانون مورفی بود و قابل اجرا در سراسر بخش های کلیدی از سری. بریوز منفجر بازی 1 بعد از مسکن کریس مارتین مجروح شد در حالی که گرم کردن پرتاب اغل گاو یا حشم خارج از ضربت سخت زدن. آنها را خالی و سنت لوئیس در بازی 2 پشت مایک Foltynewicz حرفه ای-بهترین تفرج. آنها همچنین برنده بازی 3 — آغاز شده توسط مایک Soroka که بحث برانگیز تنها یک بار تن به تن در سری — در میسوری.

بازی 4 بود و فرصت از دست رفته. بریوز از دست یک هشتم-دور منجر شود. آنها از دست رفته بازی در 10. مقدار زیادی اتفاق افتاده است در میان ساخته شده است که بریوز طرفداران معده درد. در میان بدترین آنهایی که: Yadier ملینا هدف قرار دادن یک توپ فقط عمودی از فردی فریمن دستکش. این راند که مقید به اجرا در هشتم.

“بله, من فکر کردم این بود که در (من دستکش),” فریمن گفت: در آن زمان. “من فقط نیاز به 6-7.”

همه که تا به حال ساخته شده 5 بازی. ورود به تصمیم گیری مسابقه تیم بودند تقریبا برابر به ما علامت برادلی با اشاره به مدت زمان: بریوز بودند هدف قرار دادن.235 برابر کاردینالز’ .243. بریوز تا به حال کمی outscored کاردینالز 16-13. خود را OPS جای کسی را گرفتن سنت لوئیس’, .723 به .714. در هر حال راه اندازی چهار homers. بریوز کشیده بودند 15 پیاده روی و بیرون زده 36 بار مخالف به کاردینال’ 13 پیاده و 35 strikeouts.

بریوز به خوبی آشنا در postseason flameouts به خصوص قبل از خانه جمعیت. این تیم تصمیم گرفتند در برابر توزیع فوم tomahawks قبل از بازی به عنوان شما احتمالا به یاد بیاورید پس از رایان Helsley عضو چروکی کشور ابراز ناامیدی خود را در شعار.

که داستان به سرعت تحت الشعاع قرار. بریوز آغاز شده Foltynewicz علیه کاردینال’ فلاهرتی. آنها شانس خود را. به عنوان فریمن پکتیا میباشد او فکر کرد که آنها تا به حال یک سری جهانی شایسته تیم. این یک اعتماد به نفس clubhouse همه سال و من فکر می کنم آنها استقبال این شانس را به آن را در خانه و در نهایت پایان خود postseason سری پیروزی خشکسالی است.

و در عین حال بازی بود بیش از قبل از اینکه حتی بسیاری رسیده کرسی های خود را.

“مطلب: چگونه بریوز مجاز 10 اجرا می شود در اولین ورود

اگر بریوز فن جهنم آن را کاملا احتمالا به نظر می رسد مثل این: یک Dexter فاولر پیاده روی Kolten وانگ bunt, پل Goldschmidt تک Marcell Ozuna (سلام!) تک ملینا می رسد در E3 مت نجار پیاده تامی Edman دو برابر پل deJong پیاده روی (حداقل که یکی عمدی بود), فلاهرتی پیاده فاولر دو برابر وانگ دو برابر Goldschmidt خطوط خارج Ozuna اعتصاب — اما وحشی زمین اجازه می دهد تا Wong نمره.

شکر خدا به دور از کف زدن ملینا پایه برای پایان دادن به اولین زمین باز یافته. بریوز شد پایین 10-0. من وجود دارد آن بوده است چند ماه و من هنوز هم واقعا نمی تواند آن را باور.

“من نمی دانم که من دیده ام که بسیاری از بچه ها در اولین ورود که سریع در تمام عمر من” مدیر برایان Snitker گفت. آن را سخت به تصور کنید که رفت و از طریق ذهن خود را در آن قاب. من حدس می زنم وجود دارد چند ناسزاهای قبل از قتل عام شد بیش از حد حتی به درک.

“این شرم آور است به خصوص در یک مرحله مانند این برای میلیون ها نفر از مردم برای دیدن” گفت: Foltynewicz که ثبت نام فقط یک نفر در یک قربانی bunt — در زمین باز یافته. او متهم شده بود با هفت اجرا می شود (شش به دست آورده). حداکثر سرخ شده برطرف او (اگر این است که چگونه شما می خواهید به کلمه آن را اجازه می دهد چهار بیشتر اجرا می شود. آن را ترش پایان برای سرخ که در غیر این صورت تا به حال یک سریال برک آوت.

“من می خواهم توصیف (فصل) به عنوان یک شکست” گفت: فریمن که سوخته از طریق پنج بازی با چند استخوان مهمیز و قطعات شل در آرنج خود را. او می خواهد به شما بگویم این بدترین سری از زندگی خود را. طرفداران محل برخی از سرزنش او وجود دارد اما به اندازه کافی برای رفتن به اطراف.

پس از مدتی wordsmiths و commentariat در مطبوعات جعبه نمی تواند کمک کند اما خنده. بریوز زخم از دست دادن 13-1. بعد از آن شب از قوز کردن آنها در تلاش برای گرفتن بیش از شما می دانید که آنها را به عنوان داجرز — قربانی خود را postseason بدبختی و نیز از دست داد تصمیم گیری 5 بازی در خانه.

به اتباع. این تیم که بریوز بودند بهتر از برای کل 162-بازی فصل. آن را به اتمام یک روز وحشتناک برای بریوز. آن را بدتر: اتباع جاروب کاردینالها با سهولت. آنها شکست Astros در هفت بازی حماسه به برنده سری جهانی.

من فکر نمی کنم شما می توانید آن را ساخته ام خیلی بدتر برای بریوز طرفداران اگر شما سعی.

ما به یاد داشته باشید که تیم. رونالد Acuna شد یک سوپراستار در 40-40 پیگیری. Ozzie Albies تایید او برای رفتن به در All-Star مکالمه در هر سال است. Soroka بود همه ستاره و سرخ شده ثابت او تعلق دارد. این احتمال وجود دارد فریمن, بهترین فصل با وجود پایان دادن به. و بریوز نیست معمولا بازیکنان با جاش Donaldson استعداد.

اما آن را نیز یاد می شود چه می تواند بوده است. بریوز می دانست که چگونه به شکست اتباع و در حالی که postseason بازی متفاوت است, آنها قطعا بوده است اعتماد به نفس بیشتری در برابر واشنگتن از لس آنجلس. آنها می تواند در حداقل خود قرار داده postseason شیاطین پشت آنها را پیشبرد.

هیچ کدام از آن اتفاق افتاده است. این فقط یکی دیگر از حذفی چشم-رول برای آتلانتا.

به عنوان بد بازی 5 بود که آن را هرگز نباید ام اتفاق افتاده است. بریوز رفت 0-برای-9 با دوندگان در به ثمر رساندن موقعیت در بازی 4 از دست دادن در سنت لوئیس از جمله تابنده پایگاه های لود شده در ششم و هفتم است. Acuna رسیده پایه چهار بار اما هرگز به ثمر رساند. فریمن به حال بدترین بازی عمر: 0-برای-5 با سه پانچ outs.

این که چگونه ورزش بروید گاهی اوقات. اگر تنها شاهین خشک شده بود بیشتر ساعت پس از آن خولیو گرفتن. یا اگر گرجستان متوقف شده بود که دوم-و-26 (هر چند Crimson Tide طرفداران خواندن این نیست دلسوز). یا اگر بریوز تا به حال حفظ شده است که 2-0 سرب در ’96.

2019 NLDS قطعا به دست آورده و جایگاه خود را در لیست. مخاطرات نه کاملا به عنوان بالا اما آن را بدست آورده امتیاز اضافی برای منحصر به فرد است. یک فاجعه در راه خود را.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im