نوشتن شبیه سازی جنگ در تنهایی

در نور از زمان اجتماعی فاصله توصیه های indie game توسعه دهنده دمی Schänzel (توییتر) ساخته شده است بازی خود را به کتابخانه ورور پرداخت آنچه شما می خواهید (به پایین و از جمله هیچ چیز) برای آینده قابل پیش بینی. کشف یک روش ساده رویه تولید شده چشم انداز پر از ریز داستان های نوشته شده توسط بازیکنان دیگر و اضافه کردن به عنوان بسیاری از خود را به عنوان شما می خواهم. لبه گارد پادکست مورد بحث چگونه بازی طراحی را تحت تاثیر قرار خلق و خوی بازیکن-داستان های نوشته شده. راهنمایی و بازی های مشابه در زیر بریزید.

نکات: quill آیکون به نظر می رسد و پر کردن به عنوان شما دریافت بیشتر از نزدیکترین داستان; هنگامی که آن را کاملا پر و شما را متوقف در حال حرکت به شما داده می شود گزینه ای برای اضافه کردن یک قرار دادن آن در مکان فعلی خود را. قطب نما به جای کمک می کند تا با خواندن داستان آن همیشه امتیاز به نزدیکترین یکی از شما خوانده نشده در زمان جلسه بازی.

بازی های دیگر با مفاهیم مشابه عبارتند از:

لیگ تنها زمین شناسان: یک شبه ویکتوریا somethingpunk بازی که در آن شما به دنبال انبوهی از خاک حفاری تا رویه تولید شده از سنگ و نام و توصیف آنها را با این حال شما می خواهم. پورتال مرموز به شمال کلیدی است – chucking سنگ در شما می شود سنگ نام و شرح داده شده توسط بازیکنان دیگر. سعی کنید حول گیاهان و لیگ خود را نشان در یک و نه بیشتر محدود جانبی-تلاش (نکته: شما می توانید مقابله با مزاحم تکراری با پورتال). لبه گارد اخیرا در این مورد بحث شده و بازی های مشابه است.

نوع کلمات (قبلا و همچنین خارش است.io): $5 دلار ضربه, indie در, در مورد عبور حیوانات-esque گوش دادن به lo-fi ضربه و ساخت و پاسخ دادن به درخواست ها برای نوع نامه ها. لبه نگهبان مورد بحث نادر و اهمیت چنین امن مکان های آنلاین که فعال و تشویق عبارات صداقت.

ارسال شده توسط BiggerJ (1 نظر تعداد)

را فراموش کرده به ذکر است که لیگ تنها زمین شناسان رایگان است بیش از حد.
ارسال شده توسط BiggerJ در 9:55 PM در 15 مارس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de