یاماها TW200 است روشن/خاموش جاده موتور سیکلت

یاماها TW200 است روشن/خاموش جاده موتور سیکلت… یاماها TW200 است روشن/خاموش جاده موتور سیکلت که تولید شده تا حد زیادی بدون تغییر برای 30 سال – آن را به یک کاربراتور. آن را به یک چراغ جلو و به نوبه خود سیگنال. آن را بسیار کوچک تک سیلندر هوا خنک موتور تنظیم برای هر چه مخالف با سرعت و قدرت است. این cartoonishly بزرگ لاستیک. آن را در هر نقطه که شما می خواهید آن را به. در هر نقطه.

TW200 علاقه مندان هستند… متفاوت از دیگر dirt-bike طرفداران. Youtuber TdubsKid مجموعه مثال مصرف طولانی سرگرم کننده سواری در سفرهای کمپینگ در رشته کوه های راکی و انجام تعمیر و نگهداری و تعمیر بر دوچرخه خود را در آرامش و به شیوه ای خاص در طول ماه های زمستان.

اگر شما احساس cooped و شما می خواهم به تور سنگی کوه ها در دوچرخه خاک که خرخر می کند به جای roars و می تواند شما را به هر کجا که شما می خواهید برای رفتن خوب TdubsKid و TW200 موتور سیکلت ارائه می شود با خوش مشرب گفتگو و اظهار نظر.

ارسال شده توسط سیلی*مبارک (0 دیدگاه کل)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>