سپس به عنوان بیهوده

برای قرن ها و حتی هزاره های ثروتمند و قدرتمند شده اند قادر به سرمایه گذاری در یکی از ارزشمند ترین و پرسود محصولات مالی در تاریخ بشر: هنر خوب است.
Conniseurs و مراجعان به عنوان متنوع به عنوان روغن بارون زمین بارون و بارون واقعی باید رسید پاداش از طعم قضاوت و مقدار بسیار زیاد از سرمایه است.
اما در حال حاضر به لطف قدرت blockchain تکنولوژی (به طور خاص Ethereum) شما هم می توانید صاحب یک (مجازی) (کسری سهم) برخی از قابل توجه ترین و آثار ارزشمند هنر در جهان است. ارسال شده توسط مرد از تاب و چرخش (4 نظر تعداد)
هنر خوب است فقط یک تقلب مالیاتی امروزه. انتخاب کنید تا یک قطعه ارزان می توانید آن را reappraised اهدا به هر کس کسر مانند دیوانه.
ارسال شده توسط دوران کودکی خود را حیوان خانگی سنگ در 12:03 PM در آوریل 22 [1 علاقه]
هنر خوب است فقط یک تقلب مالیاتی امروزه. انتخاب کنید تا یک قطعه ارزان می توانید آن را reappraised اهدا به هر کس کسر مانند دیوانه.

بله اما در حال حاضر شما می توانید آن را با یک blockchain
ارسال شده توسط qxntpqbbbqxl در 12:08 PM در آوریل 22

Blockchain: آیا هر چیزی در آن نمی توانید خراب است ؟
ارسال شده توسط majorsteel در 12:12 بعد از ظهر در آوریل 22
فراکسیون می تواند در مجموع بیش از 100 درصد است. “اینیگو Philbrick … به فروش می رسد چند شاهکارهای بزرگ به چندین بیشتر خریداران – و پس از آن ناپدید شد.”
ارسال شده توسط آقای Know-it-برخی در 12:21 PM در آوریل 22

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>