‘هیچ سیستم کامل’

هر هفته پنج دبیرستان مربیان به بحث در مورد یک موضوع است که بر گرجستان ورزشی دبیرستان. | هفته گذشته: آموزش سختی

در موضوع: گرجستان مقامات منتخب در سنا و مجلس اغلب به کارگردانی قانونی خود را تمرکز به سمت گرجستان دبیرستان انجمن در طول 20 سال گذشته معرفی برخی از لوایح از واردات دیگران مرزی بیهوده و بیمعنی. شده اند وجود دارد دو خانه اجرا می شود. رایان Boslet لایحه به افتخار یک جوان Chattahoochee بازیکن فوتبال که درگذشت از نارسایی قلبی در offseason تمرینات در سال 2002 موظف دقیق تر از قبل رقابت physicals برای ورزشکاران دبیرستان. یکی دیگر فشار از خانه ملت منجر به مرطوب-لامپ گرما و رطوبت تست که در زمان ورزشکاران فعال در این زمینه در اواخر تابستان و اوایل پاییز تمرینات اگر خوانش نشان داد خطر است. متاسفانه بسیاری از لوایح دیگر بودند برانگیخت توسط “fandom” از جمله تلاش سه سال پیش برای حل ECOWATCH و اجازه دولت را کنترل پس از طرفداران در یک منطقه از دولت شکایت در مورد سابق ECOWATCH, مدیر اجرایی, Gary فیلیپس که تصمیم به بازنشسته.

پس دقیقا چه نقشی باید دولت و نمایندگان مجلس باید در رابطه با ECOWATCH?

لاغر: Lee County برنده back-to-back فوتبال عناوین در کلاس AAAAAA در سال 2017 و 2018 زیر سر مربی دین Fabrizio در نهم و 10 فصل به فصل در لیسبرگ بود.

در سال 2017, Fabrizio دیدم دست اول چگونه ECOWATCH دسته با هم تداخل دارند اخبار در زمانی که دولت های فوتبال قهرمانی بودند به تعویق افتاد پس از یک توفان برف آمار آتلانتا در حاصل کار دو تیم از هلو شهرستان-کالهون بازی. در بالای این بحث پایان در این بازی ECOWATCH مجبور شد به گذشته-دوم تصمیم برای به تعویق انداختن بازی ها حتی به عنوان طرفداران گروهها و تیم های جریان را به مرسدس بنز ورزشگاه برای بازی های آینده.

این یک روز سخت برای بدن حاکم از مدرسه ورزش در دولت است.

اما می تواند دولت به کار گرفته اند همه چیز بهتر است ؟

“شما می دانید هیچ کس نمی داند” Fabrizio گفت. “اما من فکر می کنم یک راه بهتر به آن می گویند وجود دارد بسیاری از چیزهایی که مردم نمی در نظر گرفتن که شما حتی نمی فکر می کنم. شما در حال صحبت کردن در مورد مدیریت کل وزارت امور خارجه گرجستان از تمام مناطق مختلف در تمام رشته های ورزشی که انجام می دهند. من فقط فکر می کنم وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما باید به در نظر گرفتن که هر کسی درک نمی کند.”

این یک لیست طولانی.

Fabrizio: “فقط تجدید مثلا. تو شرایطی که در اینجا در جنوب گرجستان, شما لازم نیست که به عنوان بسیاری از مدارس بنابراین مردم نگران مقدار شما باید سفر و پس از آن به مناطق کوچک باید سعی کنید برای پیدا کردن بازی. در منطقه آتلانتا که در آن وجود دارد خیلی بیشتر مدارس شما رو افرادی که نگران این مناطق بسیار بزرگتر است. و بنابراین فقط به هیچ وجه با دولت به عنوان بزرگ به عنوان ما با به عنوان بسیاری از مدارس ما به عنوان وجود دارد بدون کامل سیستم.

“من فکر می کنم این چیزی است که مردم نمی دانند هنگامی که شما در حال نگاه کردن به آن فقط از چشم انداز خود را. و آن را آسان برای ما و لی شهرستان در زمان به آن نگاه فقط از, که در آن ما هستند. اما زمانی که شما زمانی که شما قدم به عقب و شما نگاه کنید در تصویر بزرگ ما درک می کنیم فقط هیچ راهی وجود دارد برای همه خوشحال با هر تصمیم گیری.

“بدون شک وجود دارد (در مورد چقدر سخت است) هنگامی که شما نگاه کنید فقط محض جغرافیا و تفاوت در جمعیت به خصوص در دولت مانند گرجستان که در آن شما کردم یکی واقعا بزرگ شهری که کوتوله بقیه از دولت است. حتی اگر وجود دارد دیگر مناطق شهری منطقه آتلانتا کوتوله بقیه از دولت است. و هنگامی که شما یک مقدار زیادی از جمعیت متمرکز فقط در آن منطقه یک این باعث می شود برای برخی از چالش است.

“این آسان به نظاره نشست پس از این واقعیت و انتقاد. اما زمانی که شما در حال ساخت تصمیم گیری شما در حال ساخت تماس های شما رو همه این عوامل را در نظر بگیرید. من فکر می کنم برای اکثر این ECOWATCH می کند واقعا خوب است. شما نگاه کنید در مسابقات قهرمانی کشور … وجود برخی جناح های که می خواهید به آنها را به عقب در صفحه اصلی استادیوم. اما پس از آن شما مسائل را با بازی در تلویزیون. وجود دارد فراکسیون که می خواهید به آن را در مرسدس بنز ورزشگاه که آن را در داخل خانه اما شما به عقب بر گردیم به مشکلات با هزینه.

“سپس شما باید آن را در یک نقطه که ارضا و باعث کاهش هزینه و ارضا TV, اما پس از آن شما گروه گفت:” خوب, شما می دانید اگر شما در حال رفتن به آن را در مرسدس بنز سپس آن را در صفحه زمینه است.’ آن همیشه آسان به نظاره نشست و به آن نگاه کنید و آن را انتخاب کنید از هم جدا. به عنوان مثال ما تا به حال باران در سال جاری در پنج شنبه شب در طول مسابقات قهرمانی کشور در گرجستان دولت در ورزشگاه. سپس گفت: “چرا ما باید آن را در داخل خانه؟’ بنابراین آن را آسان به نظاره نشست و دوم حدس بزنید. من حدس می زنم آن را مانند این: ECOWATCH یک کار بیهوده در برخی جهات و فقط هیچ راهی وجود دارد شما می توانید لطفا به همه.”

در موضوع: وضع high school sports

• Kelby Cronic بانک شهرستان و سافتبال مربی
• دین Fabrizio, Lee County, مربی تیم فوتبال
• اریک Godfree, Parkview مربی فوتبال
• Anson Hundley کارور-کلمبوس مربی بسکتبال
• کریس Slade, سرعت, آکادمی, فوتبال, مربی

مطلب: مباحث قبلی

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im