“آنها وحشی هستند و زمانی که بقیه از ما احساس به دام افتاده است.”

کانادا بزرگترین شهر بود مودبانه مطیع سخت coronavirus مستند. اما زمانی که یک خانواده از روباه راه اندازی دن در نخست تورنتو محل همه شرط خاموش بودند: نیویورک تایمز | غیربار لینک
نوشته شده توسط جانی Wallflower (9 نظر تعداد) 6 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
h/t Fizz
نوشته شده توسط جانی زرد در 8:58 AM on May 19
من در نهایت دیدم یکی از سواحل روباه در بعد از ظهر یکشنبه با خوشحالی trotting به lakewards در سراسر خیابان ملکه با یک سنجاب در دهان خود. یا روباه در حال حاضر به تخلیه تمام lakeside سنجاب یا سنجاب ها تبدیل شده اند عاقلانه به خود wiles.
ارسال شده توسط Flashman در 9:40 AM on May 19 [1 علاقه]
عنوان مقاله یادداشت, تورنتو به تازگی منع دسترسی به پارک یکی از بزرگترین پارک در تورنتو برای مدت زمان از شکوفه های گیلاس شکوفه. به طور معمول این به ارمغان می آورد جمعیت عظیمی که بدیهی است این شهر می خواهد برای جلوگیری از به طوری که آنها تصمیم گرفت آن را آسان تر برای دسترسی به این مدت.

قابل پیش بینی مردم در اعتراض به این. غیرقابل پیش بینی اعتراضات آمد تقریبا به طور کامل از برنامه ریزی شهری عامیانه و فضای سبز, طرفداران, که در نگاه اول به نظر می رسد مانند آنها باید مایل به غیر از کلیشه های سنتی از یک “در زمان muh آزادی” مستند می گوید. این استدلال به نظر می رسید که بسته کردن کل پارک بود سخت گیرانه و غیر ضروری brute-force راه حل است که به معنای شهر اعتماد ندارند جمعیت آن به انجام کار درست باقی می ماند و جسمی از یکدیگر دور.

این مقاله یک مثال نخست است چرا که این شهر کاملا 1000% درست است. نگاهی به تمام کسانی که احمقها در عکس. جمعیت این شهر می توان اعتماد کرد به دور از هر یک از دیگر در طول فصل شکوفه های گیلاس? مزخرف. آنها را به چند روباه و نیاز به selfies مهم تر از ساخت مطمئن شوید که مردم نمی لعنتی مردن دلیلی از آنجا که ما نمی تواند اقامت شش فوت دور از یکدیگر اجازه دهید به تنهایی در خانه هنگامی که وجود دارد, حیوانات زیبا در اطراف.
ارسال شده توسط chrominance در 10:49 AM on May 19 [14 مورد علاقه]

من را دیده اند هر روباه در انتاریو حیاط خلوت (که بیش از حد بد است) هر چند آنها به انجمن خوش آمدید آمده اگر آنها نازک من سنجاب جمعیت و ترک خرگوش به تنهایی. من عجیب به خاطر من زندگی می کنند در یک شهر کوچک دیده می شود برای اولین بار یک بوقلمون وحشی در حیاط خلوت من. شریک زندگی من فکر کردم این یک طاووس در ابتدا به عنوان آن به نظر می رسید به احتمال زیاد پس از آن ترکیه به در حیاط خلوت ما.
ارسال شده توسط Ashwagandha در 10:56 AM on May 19
من زنده شرق وجود دارد توسط bluffs و باید قبل از Covid فیلم روباه نوزادان بوقلمون ها دیده اند اما نه عکس شغالها و گوزن. خوش آمدید به تورنتو دره و اسکله. 🙂 ما محله بوقلمون آنقدر پررنگ من استفاده می شود برای دیدن یک هر روز در راه رفتن به ایستگاه و محله ما FB گروه به نام او Guilda.
ارسال شده توسط warriorqueen در 11:11 AM on May 19
من دیدن روباه در همسایگی من (نورث یورک) شاید یک یا دو بار در سال است. من به یاد داشته باشید که در سراسر یک در خانه پیاده روی در شب و زیر آن را کمی ناموفق تلاش برای غیر لرزان و غیر تار تصویری با گوشی خود را به من نشان می دهد کودکان و نوجوانان. خرگوش کمی شایع تر است اما من هنوز هم هیجان زده وقتی که من آنها را ببینید.

بسته شدن بالا پارک بود که این تصمیم درست است. ما هر سال و هر سال ما نا امید شده توسط تعداد زیادی از مردم بالا رفتن از درختان و کشیدن شاخه های کوچک. بله بسیاری از افراد این کار را انجام نمی, اما به اندازه کافی انجام دهید. آن شده اند که همان وضعیت اجتماعی فاصله. در روز شنبه آب و هوا خوب بود پس ما را به یک پارک محلی به یک پیک نیک. ما شاهد یک گروه از مردم در اتومبیل های متعدد و تولد 30 حزب پیک نیک. خیلی مطمئن نبود آنها همه در همان خانه. من واقعا خوشحالم که ممکن است تا به حال چنین آب و هوای سرد به دلیل آن را در تشویق مردم به ماندن در.
ارسال شده توسط: هر جا رختی در یک طوفان در 11:16 AM on May 19

در اینجا در سال قبل از میلاد من هرگز دیده می شود یک روباه. من همیشه شگفت زده هستم که چگونه مناطق مختلف باید حیوانات مختلف. در اینجا خرس و گوزن رایج حیات وحش سرگردان خیابان ها. برخی از سر من قسم می خورم که گذشت دانش است که اگر آنها عبور و در عبور از آن مطمئن تر است برای آنها.

توصیه من این است به ماندن در داخل برای 2 هفته به همه چیز باز است. صبر کنید تا ببینید که چگونه همه این افراد جاری شدن سیل در سواحل کرایه. متاسفانه ما شده است داشتن درخشان و آفتابی روز و این بدان معناست که تمام افکار Covid از پنجره به بیرون بروید. من از دیدن آتش و نوشیدن و محلی شنا نقاط بود پرتکاپو با مردم در سراسر ویکتوریا بعد.
ارسال شده توسط kanata در 12:36 PM on May 19

در لندن و انگلستان و ما باید راه بیش از حد بسیاری از روباه. اگر من برای یک شب راه رفتن در اطراف و حومه شهر من محله من را ببینید یکی تقریبا تضمین شده است. شما می توانید آنها را در مبارزه هر شب. آنها اغلب صرف روز آفتاب در همسایه ها ریختن سقف. آنها فراتر از ناز و وضعیت به وضعیت آفات. در واقع شاید این نوزادان است. آنها هنوز هم زیبا!
ارسال شده توسط leo_r در 1:48 PM on May 19 [1 علاقه]
روباه گرفته تا اقامت در خانه مادر بزرگ درونی محله حومه. آنها به نظر می رسد به انجام این کار بسیار خوبی وجود دارد; یک زن و شوهر از کریسمس پیش دیدم یکی در حال عبور از خیابان بود که بزرگ به عنوان بزرگ به عنوان یک سگ گله اسکاتلندی و ماهیت روباه بودن. ضخیم قرمز خز بزرگ انبوه دم به وضوح یک روباه در نخست از زندگی است.
ارسال شده توسط tavella در 3:25 PM on May 19 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de