محتوای مقاله ادامه یافت

“این مسئولیت ما بود که با استفاده از پلت فرم کوچک ما برای دریافت آن پیام خارج وجود دارد.”

آمار مربوط به معلولان دگرباشان جنسی+ در بریتانیا کمیاب است اما حدود ۱۴ میلیون بریتون معلول هستند و تقریباً ۷٪ غیر دگرجنس گرا هستند، داده های دولت نشان می دهد که نشان می دهد یک جامعه معلول دگرباشان جنسی+ نزدیک به ۱ میلیون نفر است.

فیلم ها به تدریج فراگیرتر می شوند، با شخصیت های دگرباشان جنسی+ در رکورد ۱۹٪ از ۱۱۸ انتشار بزرگ استودیویی در سال ۲۰۱۹، به گفته دگرباشان جنسی آمریکایی+ مانیتور رسانه ای GLAAD – اما تنها یک فیلم یک شخصیت با ناتوانی را به نمایش داشت.

اما فیلم سازی و حرفه بازیگری اغلب برای معلولان و دگرباشان جنسی+ «درهای بسته» باقی می مانند.

او می گوید: «برای ما خیلی مهم است که مردم را وارد صنعت فیلم سازی کنیم که شاید فرصت درگیر شدن را نداره.»

شخصیت های کوئر

ایر-مورگان و الی برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ در “کوئر در نقش فرینج” با هم ملاقات کردند، مجموعه ای از نمایشنامه های ۱۵ دقیقه ای دگرباشان جنسی+ که در شهر منچستر در شمال انگلیسی به روی صحنه رفت – جایی که “اس.ای.ام” اخیراً با بودجه رشته کفش تیرباران شد.

الی گفت: «ما واقعاً به آن ضربه زدیم.» “و ما خیلی سریع ثابت کرد که ما در گفتن همان داستان ها پرشور هستیم.”

داستان ها تا کنون شامل رشته ای از فیلم های کوتاه «عمدتاً بر اساس شخصیت های عجیب و غریب» بوده اند، از جمله برنده جایزه در سال ۲۰۱۶ کوتاه “گنجه ها” که در مدارس به نمایش در آمد و بعدها با یک موزیکال اقتباس شد.

مراکز “گنجه ها” در اطراف هنری ۱۶ ساله که در سال ۱۹۸۶ با تمایلات جنسی و قلدری هوموفوبیک خود دست به گریبان است. او به داخل گنجه اش می رود و زمان به سال ۲۰۱۶ سفر می کند و در آنجا با بن ۱۶ ساله آشنا می شود و در اتاق خوابش زندگی می کند و با مسائل مشابهی سر و کار دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im