“آنها به سادگی نام در یک لیست. آنها ما است.”

در 24 مه سال 2020 نیویورک تایمز در صفحه اول باشد فقط یک مقاله یک لیست از 1000 نام آمریکایی که درگذشت از COVID-19 [توییتی تصویر از صفحه اول], مقطر از نزدیک به 100,000 مرگ و میر در ایالات متحده نسبت به این ویروس در این آخر هفته روز یادبود.

هر فرد توضیح داده شده است با یک قطعه کوتاه است که قطاری چیزی که هر شد.

این پروژه در پشت یک صفحه کامل از نام • * * * نیویورک تایمز; جان Grippe; مه 23 سال 2020 • ‘ارائه اعلامیه و اطلاعیه مرگ از روزنامه ها در سراسر کشور تلاش می کند به قاب نا معلوم از دست دادن.’

ادارات در سراسر برابر شده اند استوار پوشش coronavirus همه گیر برای ماه می باشد. اما [سیمون Landon, دستیار سردبیر گرافیک میز] و همکاران او متوجه شد که “هر دو در میان خودمان و شاید در کل خواندن عمومی وجود دارد کمی از خستگی با داده ها.”

قرار دادن 100,000 نقطه و یا چهره های چوب در یک صفحه “واقعا به شما بگویم که بسیار مورد که این مردم بودند زندگی که آنها زندگی می کردند آنچه در آن به معنی برای ما به عنوان یک کشور” خانم Landon گفت. او آمد تا با ایده تدوین اعلامیه و اطلاعیه مرگ از Covid-19 قربانیان از روزنامه های بزرگ و کوچک در سراسر کشور و حذف واضح معابر از آنها.

ارسال شده توسط ZeusHumms (5 نظر تعداد) 2 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

.
ارسال شده توسط PhineasGage در 6:40 PM on May 23 [1 علاقه]
در رسانه ها از پوشش گسترده این آخر هفته مورد نیاز برای هر فرد به یک اگهی در گذشت. این شماره ها بسیار طاقت فرسا و هزینه است که اغلب بیشتر از مردم می توانیم حتی در زمان خوب اجازه دهید به تنهایی در میان این همه. دلخراش بود و همدلی ساختمان به گوش دادن به. من آرزو می کنم من می توانم لینک فردی بخش اما در اینجا قسمت کامل. (بدون متن آشکار در این زمان)
ارسال شده توسط hippybear در 6:43 PM on May 23 [1 علاقه]
شش مرگ و میر در و ما یک قتل قربانی… من واقعا آرزو NYT تا به حال صرف کمی بیشتر تلاش واقع چک کردن چنین مشخصات بالا صفحه.
ارسال شده توسط یک جعبه و یک چوب و یک رشته و یک خرس در 6:45 PM on May 23 [1 علاقه]
.
ارسال شده توسط سیلورستون در 6:55 PM on May 23
[یک زن و شوهر حذف شده; بهترین موضوع برای خروج حتی حسن نیت هستند.]
ارسال شده توسط ابرو مک گی (کارکنان) در 7:12 PM on May 23

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de