آنها که باید از فروش هستند و نه

“آنارشیست ها دور از نادیده گرفتن “طبیعت انسان” را تنها نظریه سیاسی است که به این مفهوم عمیق اندیشه و بازتاب. بیش از حد اغلب “طبیعت انسان” است پرت کردن به عنوان آخرین خط دفاعی در استدلال علیه آنارشیسم به دلیل آن است که تصور می شود فراتر از پاسخ. این مورد است با این حال. اول از همه, انسان طبیعت یک چیز پیچیده است. اگر طبیعت انسان به معنای آن است که “آنچه انسان انجام” واضح است که طبیعت بشر متناقض است — عشق و نفرت و محبت و heartlessness صلح و خشونت و غيره شده است و بیان شده توسط مردم هستند و بنابراین تمام محصولات “طبیعت انسان است.” یک آنارشیست پرسش و پاسخ
ارسال شده توسط ناپدید (51 دیدگاه کل) 30 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
استبداد Structurelessness (که نوشته شده بود در مورد فمینیستی کمون ساخته شده بر روی آنارشیست اصول) همچنان به رد. سازمان به نیروی چند برابر و عدم تصدیق میکنید که انکار واقعیت است.
ارسال شده توسط NoxAeternum در 10:50 AM در مارس 25 [15 علاقه]
چگونه می توان یک دولت از هیچ قدرت باقی بماند و اگر وجود دارد هیچ قدرت به اجرای آن تداوم? چه می شود اگر من می خواهم برای ایجاد یک سلسله مراتب است که متوقف خواهد شد ؟ احساس می کنم مثل این رنج می برد از “هر کس به توافق در یک بار برای همیشه”
ارسال شده توسط: sandking در 10:52 AM در مارس 25 [9 علاقه]
بیشتر پوست در “قایق عشق!”
ارسال شده توسط grumpybear69 در 11:12 AM در مارس 25 [3 علاقه]
منظورم این است که وجود دارد مقدار زیادی از آنارشیست ها که در structurelessness اما هرج و مرج به معنی عدم وجود حاکمان نبود قوانین. معادله rulerlessness با هرج و مرج بزرگترین ترفند رئیس کلاس تا کنون ایفا کرده است.

همیشه وجود دارد شرایطی که در آن فرد خواهد شد که به برخی از ورزش های خاص سازمان به نمایندگی از گروه, اما وجود دارد مقدار زیادی از راه های توزیع که اقتدار (sortition, sociocracy و غیره.) که نمی توانید هر یک نفر به جمع معنی دار مقدار از آن را تحت کنترل.

من بد آنارشیست توسط پرسش و پاسخ استانداردهای اما من به طور فزاینده ای کشیده شده به این باور است که حکومت قانون است و اساسا anarchistic مفهوم: این بدان معنی است که هیچ کس می شود به بازی با قواعد خاص. تمام اشکال انباشته قدرت (از جمله ثروت و وضعیت) در نهایت راه قادر به خم شدن قوانین هر کس دیگری را به بازی با. از این رو حکومت قانون در برجسته جوامع مانند ما است که همیشه قابل ملاحظه ای در یک نمایش مسخره و موضوع را که بر سر آن تبدیل به لحظه آن را تهدید به قدرتمند است.
ارسال شده توسط: نه چیزی در 11:18 AM در مارس 25 [24 مورد علاقه]

“…حکومت قانون در برجسته جوامع مانند ما است که همیشه قابل ملاحظه ای در یک نمایش مسخره”

خوب خوبه. آن استفاده می شود بدتر است. آن را ندارد به راه آن است و به اعتقاد من افرادی که می گویند “طبیعت انسان” باید یک ایده خاص از آنچه که در طبیعت است. و شما احتمالا نمی خواهید به آنها را متقاعد کند در غیر این صورت.

من فکر می کردم ایده های مانند این به احتمال بسیار بهتر در جوامع از افرادی که می خواستند به کار می کند (اگر آن را می تواند). و این اصلا به *شهرداری*.

من شنیده ام (تا حدودی) نادر گروه ساخته شده است که چیزی شبیه به آن کار می کنند. اما آنها تمایل به مرگ خاموش هنگامی که مردم اصلی (که تا به حال اصرار) درگذشت/چپ/هر آنچه.

شاید مانند راه تو رفتگی در دیوار-crazy گرفتن قلاب در سراسر اینترنت در حال حاضر گروه هایی مانند این می تواند یکی شدن. خواهد بود برای به دست آوردن *برخی* بهره مندی از پایه پوسته پوسته شدن ارتباطات (جهانی) است که تقویت طاقچه-دیوانه.
ارسال شده توسط الف در 11:34 AM در مارس 25

به عنوان یک سوسیالیست که به تازگی به شدت متمایل به سمت این ایده که بله داشتن سلسله مراتب به طور پیش فرض قرار می دهد برخی از انسان ها در یک موقعیت که در آن آنها را تبدیل به متفاوت تبدیل شدن به کمتر همدلانه و کمتر اجتماعی مفید تصمیمات صرفا به این دلیل آنها باید کنترل بیشتری بر جامعه این حلقه درست.

من شده است با مفهوم دانبار شماره و رابطه آن با میلتون فریدمن چهار راه پول خرج کردن برای یک مدت زمان طولانی. من فکر می کنم که آخرین راه پول خرج چیزی نیست فقط دولت انجام, من فکر می کنم این چیزی است که اتفاق می افتد به هر اندازه کافی گروه بزرگی از انسان ها در تلاش برای با هم کار کنند. هنگامی که این گروه به اندازه کافی بزرگ است برای هر فردی به سادگی قادر به می دانم که هر فرد دیگر در این گروه در برخی از نقطه, کسی در این گروه در حال گذراندن شخص دیگری پول در چیزی است که نمی گذارد آنها که فریدمن است حداقل درست است که اغلب پول بد صرف (نه همیشه). به عنوان مثال من اغلب نقطه به نقطه است که BP زمانی که نشت نفت در خلیج فارس اتفاق افتاده است. آنها تا به حال بیش از 10 ، 000 کارمند در سراسر جهان. برخی از مدیر میانی بود و تصمیم گیری در مورد آنچه اقدامات ایمنی برای کاهش فشار به چند دلار بیشتر از این پروژه برای خود مدیر عامل شرکت پس از او صرف پول است که او نیست. این مدیر میانی نمی دانم هر یک از کارگران که فوت در آن دکل نفت و غیره خود را انتخاب تحت تاثیر دیگران و نه خود را به طور مستقیم. این است که فریدمن چهارم راه پول خرج می افتد در شرکت های خصوصی. من امیدوارم که او نورد در قبر او این اساسنامه.

من فکر می کنم ما تقریبا در یک محل فن آوری که در آن یک نوع سست و غیر متمرکز کنترل مناطق کوچک حدود 500-1000 نفر است که به طور بالقوه امکان پذیر است (حداقل عملی تر از استعمار مریخ برای fucks در خاطر). موضعی خودگردان با یک چارچوب بزرگتر شامل کل سیاره و بدون هر گونه واقعی ساختاری حکومت در پشت آن.

بله نه عدم وجود قوانین اما عدم وجود حاکمان.
ارسال شده توسط deadaluspark در 11:38 AM در مارس 25 [8 علاقه]

آره نه بار از ده کسی با توسل به “طبیعت انسان” صحبت کردن در خارج از مناطق واقع در پایین. ما هیچ راهی برای دانستن اینکه چه چیزی در طبیعت ما خواهد بود و بدون تحت تاثیر قرار است که ما را شکل. حتی وحشی کودکان رشد می کنند تا در * * * * برخی* نوع از محیط زیست با این حال ملال انگیز.
ارسال شده توسط تا هیولا در 11:39 AM در مارس 25 [6 علاقه]
همچنین به خاطر میآورم که Barbara Ehrenreich مصاحبه دیروز:

این صدا ممکن است بی اهمیت است, اما آن را به من نیست. ما تا به حال یک جلسه—این جدید آمریکا جنبش یکی از پیشینیان دموکراتیک سوسیالیست آمریکا—که به میزبانی این یقه آبی زن و شوهر, پت و اد که مجموعه ای از یک واقعا خوب گسترش کوکی ها و کمی ساندویچ در خانه خود را. و ما دو خود مهم P. M. C. اعضای راه می رفت و به طور کامل نادیده گرفته ارائه مواد غذایی و فقط راه اندازی شد و به سخنرانی دراز وشدیداللحن در برابر من چون من می خواهم به ارمغان آورد و این یقه آبی مردم به گروه و آنها را “رقیق کردن سیاست است.” من فقط می خواهم, “Fuck you. یکی از آنها یک تمرین و یک قفل ساز. چون شما و اساتید شما فکر می کنم شما می توانید انجام این کار؟” قرار گرفتن در معرض P. M. C. تحقیر برای طبقه کارگر و مردم واقعا چیزی است که آن را انجام داد. من شروع به فکر می کنم “چه خبر است؟”

گاهی اوقات احساس می کنم مثل این است که عمده نگرش در این راه از هر نوع غیر متمرکز کنترل جامعه است. که ما باید هوشمند, آموزش حرفه ای مدیریتی کلاس که به معنای واقعی کلمه فکر می کنم که طبقه کارگر و مردم به طور کامل ناتوان دانستن هر چیزی در مورد هر چیزی و یا مراقبت از خود و آوردن آنها به خود حکومت است “رقیق کردن سیاست است.”
ارسال شده توسط deadaluspark در 11:48 AM در مارس 25 [8 علاقه]

من قدردانی کسی به من گفتن یک مثال واقعی(ص) از عملکرد هرج و مرج است که به طول انجامید بیش از 4 نسل و شامل بیش از 100 نفر که حداقل 1/2 نمی شد بیولوژیکی مربوط به دیگر 1/2. یا من نمی فهمم این fundamentals of anarchy (که ممکن است–من نمی به عنوان خوانده شده مقاله آن را به عنوان بیش از حد بسیاری از واژه ها و من از ترس من در حفظ و گفت:”بله اما”) یا من فقط نمی تواند تجسم چگونه آن را عمل می کند. هر چند نه در هر راه یک انسان شناس من خودم ب در تماشای فیلم های مستند در بی بی سی, ITV بیشتر 4 کنجکاوی جریان به علاوه در مقطع کارشناسی در رشته جامعه شناسی. نه به دنبال بحث فقط برخی از درک.
ارسال شده توسط rmhsinc در 11:56 AM در مارس 25 [11 مورد علاقه]
من فکر می کنم وجود دارد *است* هیچ “طبیعت انسان” ، به اعتقاد من بهترین قیاس من شنیده ام این است که مانند یک مدرن وب سایت پویا که در آن دوباره ساخته شده به طور مداوم به عنوان یک تعاملی “رقص” از محتوای آن (طبیعت/پرورش?) و خدمت که تا/تعامل با این محیط (پرورش/طبیعت؟).

البته بسیاری از زمان ما تغییر ندهید که بسیار لحظه به لحظه (به جز تروما) بنابراین بسیاری (از جمله ما) اصلا متوجه تغییرات. (علاوه بر اینکه یک *واقعا* قیاس ساده)

ما یک مقدار زیادی از “پشتیبانی سخت افزار” (عمدتا مغز) است که ما به سختی به گرفتن یک ایده از (طبیعت). تعجب نیست که من برای دیدن اساسی روال برای فاشیستی (و دیگر) نوع الگوهای وجود دارد. یا حداقل چیزهایی است که می تواند رو به با.

و سپس ما به سختی بدانند جامعه/اقتصادی/و غیره الگوهای ما در زندگی به عنوان گروه. ما ایجاد نمی کند آنها نوع از رشد در طول قرن ها (و دیگر). چگونه برای رفتن به جلو با آنها یک پازل است.

بسیاری از چیزهایی که به کار کردن. اگر ما برای زنده ماندن. 🙁
ارسال شده توسط الف در 11:59 AM در مارس 25 [2 علاقه]

“…که آوردن آنها را به خود حکومت است “رقیق کردن سیاست است.” “

زیرا آنها (عمدتا) در زندگی خود را که در آن است که آن درست است.
ارسال شده توسط الف در 12:05 PM در مارس 25

ما شواهد تجربی است که انسان خود را سازماندهی در متحده به عنوان زنبور عسل خود را سازماندهی در کهیر. این طبیعت خود را.
ارسال شده توسط هیچ روبات در 12:20 PM در مارس 25 [1 علاقه]
احساس می کنم مثل این رنج می برد از “هر کس به توافق در یک بار برای همیشه”

آیا این مورد برای تقریبا هر جامعه ؟

همه ما به نوعی توافق در برخی از راه و به طور دائم در برخی از نقطه است که اکثر مردم به دنبال حکومت قانون است و قدرت متمرکز در دولت است و این درست نیست فقط به شکل یک غول باند و تبدیل شدن به یک جنگ سالار و غارت شهرهای اطراف و یا وجود خواهد داشت عواقب…حداقل در بسیاری از کشورها است. اما این به وضوح همیشه مورد نیست.

و وجود سطوح مختلف از این. برای مثال در برخی از کشورها مردم هستند تا حکومت محدود آنها حتی نمی خواهد عبور از خیابان تا راه رفتن ثبت می آید ، حتی اگر هیچ کس را در حال آمدن است. در دیگران, مردم عبور هنگامی که آن را روشن است. به همین ترتیب در بعضی از نقاط شما می توانید لرزش عادلانه اگر شما نیاز به یک سرویس از دولت در دیگران “همه می دانند” شما مجبور به پرداخت به فروشنده اگر شما می خواهید برنامه شما را از طریق رفتن. هنگامی که این جوامع “توافق در یک بار و برای همیشه” که یکی از امور خوب بود و دیگر نیست? چه بود این مسیر است که منجر به که ؟

که گفت این فقط بدان معنی است که “چگونه همه موافق و با آن چوب” نیست خیلی از استدلال از آنجا که ما به وضوح این کار را چندین بار قبل از اینکه برای سیستم های دیگر. اگر چه آن را نیز نه یک بحث است که هر سیستم امکان پذیر است. این یک مسئله جداگانه است.
ارسال شده توسط خوشمزه-ناهار در 12:28 PM در مارس 25 [2 علاقه]

“…این هم یک استدلال است که هر سیستم امکان پذیر است.”

نوچ. ما builtin templates/الگوهای است که باید حمایت شود (در تفاوت درجه) با هر آنچه که ما ساخت به عنوان یک سیستم.

و ما متفاوت (با خشونت) چه کسانی که الگوهای هستند. 🙁

(از آنجا که بسیاری از “انتخاب” نمی برنامهنویسی. و برخی از مردم خواهد شد *هرگز* قبول آن است.)
ارسال شده توسط الف در 12:43 PM در مارس 25 [1 علاقه]

ما شواهد تجربی است که انسان خود را سازماندهی در متحده است.

شکارچی وجود داشته حدود 200 000 سال دیگر از متحده است. متحده هستند به معنای واقعی کلمه استثنا.
ارسال شده توسط Pyrogenesis در 12:47 PM در مارس 25 [15 علاقه]

همچنین در این بیانیه “این فقط طبیعت انسان” هرگز تا کنون استفاده شده است برای هر چیز دیگری از دفاع از وضع موجود است.
ارسال شده توسط Pyrogenesis در 12:49 PM در مارس 25 [10 علاقه]
اوه خدا. نه این دوباره. نیست و ما تا به حال به اندازه کافی از این سیاسی LARPing با آزادی خواهان در حال حاضر ؟

همه ما به نوعی توافق در برخی از راه و به طور دائم در برخی از نقطه است که اکثر مردم به دنبال حکومت قانون است و قدرت متمرکز در دولت است و این درست نیست فقط به شکل یک غول باند و تبدیل شدن به یک جنگ سالار و غارت شهرهای اطراف و یا وجود خواهد داشت عواقب…حداقل در بسیاری از کشورها است. اما این به وضوح همیشه مورد نیست.

هیچ. همه ما نه تنها “موافقم.” وجود دارد هنوز هم جنگ سالاران در سراسر این سیاره است. دوم که در آن وجود ندارد این دلیل است که کسی با قدرت بدنی و سازمان به اعدام محکوم شده و یا پیش نویس فقط به اندازه کافی مردم به زور که پس از جنگ سالاران و آنها را به توافق برسند. و آنها را که با یک سلسله مراتب است.

و ما باید برای حفظ آن را انجام تمام زمان. زیرا هنگامی که مردم فقط تصمیم می گیرید که آنها نمی نیاز به دولت داده شده و درصد کمی از آنها تبدیل به جنگ سالاران.
ارسال توسط همه انتظار اسپانیایی آنفلوانزا در 12:53 PM در مارس 25 [7 علاقه]

من قدردانی کسی به من گفتن یک مثال واقعی(ص) از عملکرد هرج و مرج است که به طول انجامید بیش از 4 نسل و شامل بیش از 100 نفر که حداقل 1/2 نمی شد بیولوژیکی مربوط به دیگر 1/2. یا من نمی فهمم این fundamentals of anarchy (که ممکن است–من نمی به عنوان خوانده شده مقاله آن را به عنوان بیش از حد بسیاری از واژه ها و من از ترس من در حفظ و گفت:”بله اما”) یا من فقط نمی تواند تجسم چگونه آن را عمل می کند. هر چند نه در هر راه یک انسان شناس من خودم ب در تماشای فیلم های مستند در بی بی سی, ITV بیشتر 4 کنجکاوی جریان به علاوه در مقطع کارشناسی در رشته جامعه شناسی. نه به دنبال بحث فقط برخی از درک.

من به خوبی در انسان شناسی هر چند من گفت: نمونه های بسیاری وجود دارد از این در جوامع بشری است. آن ممکن است مفید باشد برای شما در نظر قادر به پیش بینی امکانات برای خواندن در اورژانس سیستم های. من فقط آن آغاز شده اما در کتاب پیدایش توسط Steven Johnson ممکن است یک منبع خوب برای این کار ؟

من متقاعد شده است که نمونه هایی از جوامع سازمان یافته در anarchist اصول که کار کرده به جز فقط نبودند قادر به دفع حمله توسط این ترکیب ممکن است از چندین استعمار قدرت و نتیجه رو نابود قبل از آنها تا به حال شانس به آخرین نسل 4 نباید تعداد به عنوان معتبر نمونه. که شاید تا حدودی مانند گفت که دایناسورها بودند و نه-سازگار با محیط زیست خود را زیرا آنها از بین برود توسط یک سیارک برخورد به زمین است.
ارسال شده توسط eviemath در 12:55 PM در مارس 25 [7 علاقه]

شکارچی وجود داشته حدود 200 000 سال دیگر از متحده است. متحده هستند به معنای واقعی کلمه استثنا.

این استدلال قانع کننده شما فکر می کنم آن است.
ارسال توسط همه انتظار اسپانیایی آنفلوانزا در 12:55 PM در مارس 25 [6 علاقه]

این استدلال قانع کننده شما فکر می کنم آن است.

احتمالا زمان بندی ارسال موضوع به نظر من پوستر شما در پاسخ به, اما من گمان می کنم نظر من در مورد تناسب اندام از دایناسورها برابر حمله سیارک ممکن است مربوط به اینجا.
ارسال شده توسط eviemath در 12:57 PM در مارس 25

که شاید تا حدودی مانند گفت که دایناسورها بودند و نه-سازگار با محیط زیست خود را زیرا آنها از بین برود توسط یک سیارک برخورد به زمین است.

این است که واقعا یک نمایشگاه هم ارزی. دایناسورها تا به حال هیچ چیز به آنها آماده شدن برای یک سیارک برخورد به زمین است. انسان در ضمن باید شواهد کافی که چگونه انسان ها تابع در گروه.

“این طرح از بشر سازمان موفق شد تا زمانی که شما چشم پوشی از بازیگران بد که نشان داد و از بین برد” است که در مورد به عنوان منسجم استدلال که “این طرح از پرواز انسان موفق شد به عنوان طولانی به عنوان شما چشم پوشی از زمانی که جاذبه نشان داد و از بین برد و آن را”.
ارسال شده توسط tocts در 1:07 PM در مارس 25 [7 علاقه]

من بد آنارشیست توسط پرسش و پاسخ استانداردهای اما من به طور فزاینده ای کشیده شده به این باور است که حکومت قانون است و اساسا anarchistic مفهوم: این بدان معنی است که هیچ کس می شود به بازی با قواعد خاص.

این کاملا اشتباه است – حاکمیت قانون به طور معمول carves از قوانین ویژه ای برای گروه اغلب اوقات به دلایل قانونی. برای مثال ما نیاز به قانون است که معلول بود جایگزین برای روش های متعدد که بسیاری از نیاز دیگران را outlays.
ارسال شده توسط NoxAeternum در 1:16 PM در مارس 25 [3 علاقه]

برای کوتاه تر و کمی دوستانه خواندن موضوع آشنایی با آنارشیسم, من پیشنهاد می کنم آنارشیسم و آن آرمان توسط Cindy Milstein.
ارسال شده توسط eviemath در 1:17 PM در مارس 25 [1 علاقه]
این استدلال قانع کننده شما فکر می کنم آن است.

و مطمئن شوید که برای نه گفتن به هیچ وجه چرا شما فکر می کنم که. چرا که قطعا بهترین استدلال.
ارسال شده توسط Pyrogenesis در 1:20 PM در مارس 25 [5 علاقه]

هیچ. همه ما نه تنها “موافقم.” وجود دارد هنوز هم جنگ سالاران در سراسر این سیاره است.

“وجود دارد جنگ سالاران!” تقریبا هیچ ربطی به آنچه من صحبت کردن در مورد.
ارسال شده توسط خوشمزه-ناهار در 1:27 PM مارس 25 [1 علاقه]

و مطمئن شوید که برای نه گفتن به هیچ وجه چرا شما فکر می کنم که. چرا که مطمئنا بهترین استدلال.

زیرا متکی بر حدس و گمان به آنچه روز به روز شکارچی جمع زندگی بود که ده هزار سال پیش . به فرض آن که شکارچی جمع قبایل بودند اسیر توسط وحشیانه سرکوبگر strongmen که به کشته شدن هر کسی که نگاه وری در آنها و اجرا مضرس مفاهیم سلسله مراتب در دو طبقه و جنسیت.

و این واقعیت ما پیشرفت فراتر از آن حالت سازمان به عنوان جمعیت های بزرگ به دلیل بسیار مهم است که باید خدا سر در گم آشکار است.
ارسال توسط همه انتظار اسپانیایی آنفلوانزا در 1:29 PM در مارس 25 [2 علاقه]

این کاملا اشتباه است – حاکمیت قانون به طور معمول carves از قوانین ویژه ای برای گروه اغلب اوقات به دلایل قانونی.

اما چنین استثناهایی نیز قوانین. قوانین با نکات دقیق وظریف قوانین — اغلب بهتر قوانین. مسئله این نیست قوانین داشتن نکات دقیق وظریف موضوع است که افراد قدرتمند که قادر به خم شدن قوانین خاص خود را میل. (به این سوال که آیا شده است وجود دارد یک unbossed جامعه است که به طول انجامید بیش از N1 نسل و شامل بیش از N2 نفر از آنها بیش از N3 درصد مربوط به من پرس و جو که آیا تا به حال شده است برجسته جامعه ای که در آن کارفرمایان نمی توانید امتیازات ویژه.)

یکی از دلایل من بد آنارشیست است که من فکر می کنم آنارشیسم سازگار تنها با تدریجی. هرج و مرج یک شیب نه یک مقصد. ما می توانیم حرکت از بیشتر به سطوح پایین تر از bossedness اما حتی بیشتر هرج و مرج در جوامع باید به کار به طور پیوسته به ماندن در آن راه. از آنجا که من شخصا خالص هرج و مرج در مقابل هر چیز دیگری بحث که به این موضوع نوظهور به طور فوق العاده unedifying و خواهد بود از بین بردن این موضوع از فعالیت. خانواده از آن لذت ببرید.
ارسال شده توسط: نه چیزی در 1:31 PM در مارس 25 [5 علاقه]

“وجود دارد جنگ سالاران!” تقریبا هیچ ربطی به آنچه من صحبت کردن در مورد.

چرا ؟ فقط به خاطر اینکه شما نمی خواهید آن را به?

آنها وجود داشته باشد. آنها همیشه وجود داشته است. و آنها تا حد زیادی منفجر شدن شماره در خلاء سازماندهی عملکردی دولت و یا که در آن ملت متحده سقوط. که باید به شما چیزی بگویم.
ارسال توسط همه انتظار اسپانیایی آنفلوانزا در 1:32 PM مارس 25 [1 علاقه]

وجود دارد بسیاری از حدس و گمان به این دلیل که قبلا موجود قبایل ندارد کلمه نوشته شده است اما اگر شما نگاه مدرن شکارچی جمع قبایل مانند !کونگ و Yanomami در آمازون وجود دارد هیچ دلیلی برای فرض “عالی بود.”
ارسال شده توسط Selena777 در 1:34 PM در مارس 25 [3 علاقه]
هر گونه ارزیابی از اشکال مختلف انسانی سازمان است که نادیده می گیرد که ما خیره کردن بشکه از یک آب و هوا آخرالزمان است که کشتن میلیاردها دلار به دلیل قدرتمند ترین افراد در جامعه هستند یا سوخت های فسیلی نگرانی و یا به اشتراک گذاری منافع مادی با سوخت فسیلی نگرانی و توانایی خود را به قتل اکثریت نژاد بشر است که بر اساس موقعیت قدرتمند در جامعه است توخالی و بی فایده است.

مغز انسان ساخته شده نیست به عملکرد در ساختار قدرت. زمانی که ما در آنها ما در برابر ساییدگی آنها مگر ما می تواند متقاعد به شناسایی و با رهبری است. زمانی که ما در بالای آنها ما را از دست ما همدلی و چشم انداز و تبدیل شدن به هیولا.

این کاملا اشتباه است – حاکمیت قانون به طور معمول carves از قوانین ویژه ای برای گروه اغلب اوقات به دلایل قانونی. برای مثال ما نیاز به قانون است که معلول بود جایگزین برای روش های متعدد که بسیاری از نیاز دیگران را outlays.

حاکمیت قانون یک اصطلاح است که بسیار به طور خاص به معنی کسی در جامعه بودن معاف از قانون که در موضع قدرت معاف نیست شما از نظارت و پاسخگویی به جامعه به عنوان یک کل. گفت که این قانون به این معنی است که هیچ کس می شود به بازی با قوانین ویژه ای است که به سادگی یک paraphrasing که اصل نیست رد این ایده است که افراد با نیازهای منحصر به فرد خود را به گروه ها و هویت باید کسانی که نیاز به ملاقات کرد.
ارسال شده توسط پاپ گناه در 1:42 ب. ظ در مارس 25 [8 علاقه]

وجود دارد هیچ دلیلی برای فرض “عالی بود.”

دقیقا. با خیالبافی تا حد زیادی ناشناخته باستانی گذشته به عنوان برخی از بتن عصر طلایی مثال از هر چیزی است که بسیار منطقی و یا علمی و استدلال.

جامعه بشری یک کار در حال پیشرفت است. آن را نیز ثابت نیست. چیزهای مختلف در زمینه های مختلف.

اما در اینجا و در حال حاضر ما چند نمونه از آن اصول سازماندهی کار بسیار خوب و چه کار نمی کند در تمام. و پس از آن وجود دارد یک دسته کامل از ناشناختهها است که ما تلاش کرده اند. ما سعی هرج و مرج و آن را تکامل را به چیز دیگری و برای بهتر یا بدتر جمعیت های انسانی شکوفا به عنوان یک نتیجه.

که به من می گوید سازمان یافته دولت کار بهتر از نداشتن سازمان یافته دولت ها است. ما بهتر و بهتر راه برای آنها کار می کنند. یا شاید ما در بر هم زدن همه آنها را با هم در یکی دیگر از زمینه. اما این اتفاق می افتد در هر زمان به زودی. شده است و هیچ استدلال و یا به عنوان مثال مندرج است که معتقد به اندازه کافی از ما در غیر این صورت.
ارسال توسط همه انتظار اسپانیایی آنفلوانزا در 1:48 PM مارس 25 [2 علاقه]

مغز انسان ساخته شده نیست به عملکرد در ساختار قدرت.

دوباره, شما پایه این پس چه ؟
ارسال توسط همه انتظار اسپانیایی آنفلوانزا در 1:49 PM در مارس 25 [3 علاقه]

چرا ؟ فقط به خاطر اینکه شما نمی خواهید آن را به?

من نقطه اصلی این بود که جوامع به برخی از رایج مجموعه از فهم به فرم سیستم های که در حال حاضر وجود دارد یا وجود داشته قبلا. بنابراین آن را مسخره می گویند: “اما چگونه می همه ما تصمیم به انجام این کار به جای آن ؟” از آنجا که ما آن را انجام داده ام در حال حاضر چند بار فقط برای رسیدن به جوامع ما زندگی می کنند در حال حاضر. چگونه است که اتفاق می افتد و اینکه آیا این اتفاق می تواند برای سیستم های مختلف یک سوال بزرگتر. بنابراین نظر من بود واقعا کاملا عمومی. اما به نظر می رسد مانند شما ضامندار بر روی برخی از کلمات کلیدی در آنچه که من می گفت و من نقطه رو از دست داد.

گمان می کنم من باید جلوی لود شده “حداقل در برخی از کشورها” من “همه ما به نوعی توافق در برخی از راه…” مثال پس شما به نظر می رسد به قلم بیش از که و به این نتیجه رسیدند که من با داشتن برخی از نوع از استدلال در مورد چگونه مردم جهان بیش از توافق بر حکومت قانون و یا چیزی که من صرفا می خواستم بگم “برای مکان هایی که در این صورت” ما ” همه موافقت کردند به نحوی…”

اگر شما نمی مانند این مثال خاص را انتخاب کنید یکی دیگر از چیز های مورد علاقه خود را موجود جامعه است که مردم به نوعی به طور ضمنی توافق اگر آن کمک می کند تا برای روشن شدن.
ارسال شده توسط خوشمزه-ناهار در 1:58 PM در مارس 25

دوباره, شما پایه این پس چه ؟

من تمایل به می گویند “تاریخچه” اما جهنم در اینجا یک مقاله در مورد چگونه قدرت باعث تحت اللفظی فیزیکی مغز آسیب برساند. آن را مانند تابش در یک فیلم علمی تخیلی – این باعث می شود مردم هیولا.
ارسال شده توسط پاپ گناه در 2:03 PM در مارس 25 [3 علاقه]

بنابراین آن را مسخره می گویند: “اما چگونه می همه ما تصمیم به انجام این کار به جای آن ؟” از آنجا که ما آن را انجام داده ام در حال حاضر چند بار فقط برای رسیدن به جوامع ما زندگی می کنند در حال حاضر.

هرج و مرج به صراحت قوانین را وسیله ای است که این کار انجام شد در این نمونه شما در حال افزایش است. شما نمی توانید طلاق معاصر ساختارهای اجتماعی از ریشه های خود را هنگامی که صحبت کردن در مورد اینکه چگونه می شود از وضعیت موجود به پایان مورد نظر دولت است. جوامع مدرن دستیابی به انطباق با تهدید خشونت legitimated توسط اطراف آن جامعه است. هرج و مرج قوانین خشونت legitimated توسط اطراف آن جامعه است. این یک سوال معتبر چگونه یک هرج و مرج جامعه است که برای رسیدن به توافق کافی بر آنچه خود در خدمت رفتارهای تابو به عنوان برای جلوگیری از تجمع قدرت و موقعیت است که باعث ایجاد یک سلسله مراتب است.

به یاد داشته باشید که Altemeyer در بر داشت که کسانی هستند که می خواهند به استبدادی پیروان بیش از حد. برخی از افراد در دولت فعلی مانند سلسله مراتب qua سلسله مراتب پس از آن را به عنوان ساده به عنوان نوعی جادویی ضد اجبار زمینه: سلسله مراتب می تواند به شکل داوطلبانه و پس از آن تبدیل شدن به غیر ارادی. من می تواند متقاعد شود وجود خود پایدار هرج و مرج اشکال. من نمی تواند شما را متقاعد می توانید از اینجا به آنجا و بدون خونریزی.
ارسال شده توسط PMdixon در 2:22 PM در مارس 25 [3 علاقه]

من نمی دانم که بیشتر مضحک:

1. بحث “قوانین” هرج و مرج.
2. داشتن یک بحث در مورد هرج و مرج در گفتگو با بسیار فعال اعتدال.
ارسال شده توسط Anoplura در 3:08 PM در مارس 25

مدافعهء استدلالی از مسیحیت من خسته.

با ظهور “زیست شناسی اجتماعی” برخی ادعا می کنند (با بسیار کمی شواهد واقعی) که سرمایه داری یک محصول از ما “طبیعت” است که تعیین ژن های ما

من ادعا نمی, بنابراین من لازم نیست به آن را رد.

من خیلی دوست دارم برای دیدن یک بحث آنارشیسم است که با تمرکز بر آنچه در آن استو نه چگونه آن را بسیار بهتر از شعله ور shitshow که در جهان وجود دارد در حال حاضر. و به خصوص با تمرکز بر چگونه آن را بسیار بهتر از شعله ور shitshow وجود داشت که 10 یا 20 یا 150 سال پیش.

بسیاری از ما در توافقنامه ای که سرمایه داری پوپولیسم است دستور العمل های فوق العاده برای ظلم و ستم حرص و آز و فساد و سنگدلی به نقطه ای از ظلم و ستم. است که در هر راه برای حمایت از این ادعا که “آنارشیسم بهتر است” بسیار کمتر “آنارشیسم می تواند به رفع این مشکلات است که سرمایه داری پوپولیسم ایجاد و تشدید.”

هرج و مرج به معنی عدم وجود حاکمان نبود قوانین

1) که ایجاد قوانین ؟
2) که در اجرای قوانین ؟
3) چه کسی را انتخاب مجریان?
4) چه چیزی باعث می شود این افراد نه عملکرد معادل “حاکمان?”
ارسال شده توسط ErisLordFreedom در 3:19 PM در مارس 25 [3 علاقه]

این یک بحث عجیب و غریب.

ما روایات اغلب مصنوعی با توجه به نیروی طبیعت و غیر قابل اجتناب است. برتری استعمار/تمدن سرمایه داری بیش از همه دیگران است چیزی که ما در حال حاضر در نظر اجتناب ناپذیر اما در واقع آن را نسبتا اخیر است. بسیاری از انواع دیگر جامعه وجود داشته برای مدت زمان طولانی در طول تاریخ وجود دارد و هیچ دلیلی برای این باور است که وضعیت ما در حال حاضر خودمان را پیدا کنید در خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای.
ارسال شده توسط splitpeasoup در 3:24 PM در مارس 25 [4 علاقه]

این مفهوم از “فردگرایی انتزاعی” من اعتصاب به عنوان یک فرد بخشی از استدلال است. من آن را می گویند به طور خاص در خط من از کار. اگر شما در حال توسعه یک داروی جدید شما نیاز به صدها نفر از مردم هر کدام با منحصر به فرد skillsets را که تحت اللفظی عمر به کارشناسی کارشناسی ارشد. برخی از کسانی که skillsets شامل مدیریت منظور از عملیات است که به مکانیک تحقیق در مورد کیفیت بررسی ایمنی و اثر بخشی ارزیابی است و به هیچ وجه این روند می تواند تا کنون خود-سازماندهی. آن را ذاتا پر هرج و مرج مخلوط رقابت اولویت ها و میزان پیشرفت که برای عدم وجود یک راه بهتر از قرار دادن آن حل می شود و به هرج و مرج و بدون یک ساختار قرار می دهد که تصمیم گیری نهایی ساختن وظایف در پی مدیریت لایه ها از مردم است.
ارسال شده توسط اواخر بعد از ظهر خواب هتل در 3:27 PM در مارس 25 [2 علاقه]
و این واقعیت ما پیشرفت فراتر از آن حالت سازمان به عنوان جمعیت های بزرگ به دلیل بسیار مهم است که باید خدا سر در گم آشکار است.

دلایل بودن که چند پرخاشگرانه و خشونت آمیز گروه های خشونت اسیر برخی از گروه های دیگر کاملا به شدت?

کسانی که برخی از تعاریف عجیب و غریب از “پیشرفت” و “آشکار” است که شما در حال کار با ،
ارسال شده توسط eviemath در 4:43 PM در مارس 25 [1 علاقه]

دوباره, شما پایه این پس چه ؟

من تمایل به می گویند “تاریخچه” اما جهنم در اینجا یک مقاله در مورد چگونه قدرت باعث تحت اللفظی فیزیکی مغز آسیب برساند. آن را مانند تابش در یک فیلم علمی تخیلی – این باعث می شود مردم هیولا.

چرا سلسله مراتب ایجاد یک نیروی مخرب در روح و روان انسان (توسط dr. رابرت Sapolsky)
ارسال شده توسط لایم رها در 4:45 PM مارس 25 [1 علاقه]

1) که ایجاد قوانین ؟
2) که در اجرای قوانین ؟
3) چه کسی را انتخاب مجریان?
4) چه چیزی باعث می شود این افراد نه عملکرد معادل “حاکمان?”

1) همه ما
2) همه ما هوشمندانه تر طراحی بیشتر “خود محور” اجتماعی موافقت نامه و یا توسط دیگر توافق به معنی
3) همه ما
4) “حاکمان” هستند definitionally کوچک-ish زیرمجموعه ای از مردم اختیارات بیش از دیگران با نام مستعار همه ما
ارسال شده توسط eviemath در 4:45 PM مارس 25 [1 علاقه]

من نمی دانم که بیشتر مضحک:

1. بحث “قوانین” هرج و مرج.
2. داشتن یک بحث در مورد هرج و مرج در گفتگو با بسیار فعال اعتدال.

به وضوح شما را برآورده نکرده بسیاری از آنارشیست ها. برخی از بزرگترین مراحل پیشرفته من تا کنون ملاقات کرد. ایده این است که به سادگی که سازمان می تواند بدون نیاز به اقتدار متمرکز.

اولین فاکس کلر منی مقاله نیروی پيس مفهوم در نظریه تجمع در Cellular Slime Mold ارائه ممکن است مفید چارچوبی برای درک این تمایز با وجود این که یک مقاله در فلسفه علم و نه از سیاست. آنارشیسم ادعا که جوامع انسانی نیز لازم نیست سیاسی معادل سلول های ضربان ساز به منظور موثر ساختار.
ارسال شده توسط eviemath در 4:57 PM مارس 25 [1 علاقه]

“همه ما ایجاد و اجرای قوانین” برای تلفن های موبایل دوست داشتنی. چه اتفاقی می افتد به افرادی که مخالف با قوانین ؟ بدیهی است که آنها بخشی از “همه” خواهد شد که اجرای آنها.

که اجرای یک قرنطینه? که تصمیم می گیرد که یک قرنطینه لازم است و چه مراحل مورد نیاز برای مردم امنیت ؟

چون من کاملا تضمین کند که یک پاسخ “هر کس در معرض خطر” را دریافت نتایج است که به معنای “بدون کنترل جهانی و همه گیر.” ما در حال دیدن این در عمل در حال حاضر: در ما وجود ندارد “قرنطینه پلیس.” هیچ کس وظیفه خاص اجرای تمام اضطراری اعلان و اقامت در خانه سفارشات. و در نتیجه 1800+ مردم در لوئیزیانا با هم برای یک “دست گذاری” نماز نشست.

چگونه می آنارشیسم جلوگیری از این ؟ و یا چگونه می آنارشیسم اجازه می دهد تا جوامع دیگر حمایت خود را از آنهایی که فکر می کنند سیستم ایمنی بدن به بیماری ؟
ارسال شده توسط ErisLordFreedom در 5:04 PM در مارس 25 [2 علاقه]

قدرت یک عروسک خیمه شب بازی نشان می دهد, اما آن را هنوز هم نشان می دهد.
ارسال شده توسط منطقی همه چیز اتفاق می افتد در 5:59 PM در مارس 25
من نفرت را به شکستن آن را به شما چیزی نشده اما آنچه شما توصیف است که لیبرالیسم کلاسیک.
ارسال شده توسط LarsC در 6:08 PM در مارس 25
آنارشیست کتابخانه دارای صفحه زیر نام “یک آنارشیست پاسخ به ابولا” که ممکن است مورد علاقه.

“آنارشیسم” است بسیار گسترده ایدئولوژی با تعداد بی شماری های مختلف تغییرات ممکن است بر روی آن. آنارشیسم ندارد به “هر گروهی از مردم است که یک تخت سلسله مراتب و تمام تصمیمات با اجماع.” آنارشیسم ندارد به “هر کس فقط می کند هر چه می خواهند” (من در واقع نمی دانند که هر گونه خود توصیف آنارشیست در زندگی واقعی که موافق با این؟). برای مثال لینک بالا بر اساس این ایده از کارگر-اجرای تعاونی ها به عنوان وسیله اصلی مردم سازماندهی.

به عنوان یک قاعده آنارشیست ها تمایل به فکر می کنم که مردم بیشتر قادر به سازماندهی خود است که معمولا فکر و متمرکز سرکوبگر خشونت لازم نیست به اجرا در جامعه است. آنارشیست ها نیز فکر می کنم که تمایل به کمک به دیگر اعضای جامعه خود را قوی عامل ایجاد انگیزه برای مردم قوی تر از آنچه که آنها را “انگیزه کسب سود” (یا معادل آن ترس از مجازات).

برای مثال مردم در اهدای خانه ساخته شده از پارچه ماسک برای بیمارستان ها نیاز به PPE خواهد بود به عنوان مثال از سازماندهی است که آنارشیست ها خواهد بود. بیمارستان ها گفت: “هی ما نیاز به ماسک از هر نوع” برخی از افراد گفت: “ما می توانیم کسانی که” و آنها در حال ساخت پارچه ماسک از جیب بدون انتظار پاداش پولی و نه دولت ،

به طور مشابه زمانی که نیویورک وزارت بهداشت خواسته بازنشسته پزشکان به بازگشت هزاران نفر را به خاطر آنها احساس آن را درست انجام نمی کند چرا که آنها مجبور به.

که مردم تمایل به می خواهید برای کمک به دیگران در جامعه خود یک اصل برای آنارشیست ها. آنارشیست ها نیز نگه دارید که افرادی که نیست بخشی از یک بسیار تحصیل مدیریتی طبقه می تواند و باید به کمک اداره جامعه خود را (در مقایسه با فن های راه حل های است که اساسا “تنها ترین تحصیل کرده اند و چیزی برای ارائه”). این منجر به این مفهوم است که مردم باید قادر به درخواست برای چیزهایی که خود را به جای رفتن را از طریق یک نماینده و نماینده (غیرمنتخب) کارکنان.

من نمی دانم اگر من می خواهم همه در آنارشیسم برای تعدادی از دلایل (امر چنین جامعه ای قادر به حفظ خود در طول زمان ؟ خواهد چنین جامعه ای آسیب پذیر به حملات توسط گروه های خارج از? چگونه می تواند ما را در حفاظت از گروه های اقلیت در چنین شدت دموکراتیک جامعه ؟ چگونه به سرعت می تواند یک آنارشیست جامعه در پاسخ به تهدیدات?). اما این پرسش ها پرسش های هر نظام سیاسی باید از خود بپرسید. خودکامه کشور می تواند به یک بیماری همه گیر پاسخ با استفاده از تهاجمی نظارت برای پیگیری همه حرکات. لیبرال دموکراسی (و آنارشیسم) به شدت تکیه بر مشارکت شهروندان و آسیب پذیر هستند به بی تفاوتی.

به ویژه در هر نظام دموکراتیک مبتنی بر اکثریت حکومت است که نمی تواند عادلانه به اقلیت ها. لیبرال دموکراسی ندارد, یک راه حل ویژه برای این است که هرج و مرج نیست. (من هیچ تخصصی در سیستم های سیاسی اما من خطر یک حدس می زنم که چگونه برای محافظت از اقلیت های یک چالش است و در هر سیستم سیاسی است که مراقبت در مورد حفاظت از اقلیت.)

در ضمن آنارشیست فکر قطعا در معرض ناقص فرض من برگزار شد (بهترین راه حل ها راه حل های دولت; فقدان ایمان در توانایی فرد به طور متوسط به اجرا زندگی خود را). من نمی دانم اگر یک جامعه مبتنی بر به طور کامل بر آنارشیست آرمان امکان پذیر است. وجود دارد بسیاری از بحث در مورد آن جوامع یکی می تواند به عنوان آنارشیست و به عنوان شما می توانید تصور کنید که آن را بسیار لود بحث است.) اما من فکر می کنم بسیاری از این آرمان با ارزش هستند و باید اطلاع رسانی در دیگر مباحث “چگونه باید اجرا شود جامعه است.”
ارسال شده توسط phonemefox در 6:26 PM در مارس 25 [2 علاقه]

راستش من حداقل مورد علاقه MetaFilter چیزی است که ما چشم پوشی مانند بیش از 150 سال قبل در یک زمینه و وانمود کند که ما درخشان ایراد و یا اعتراض به اعتراض است به نحوی رمان و جالب است.
ارسال شده توسط tobascodagama در 6:42 ب. ظ در مارس 25 [2 علاقه]
هیچ کس ذکر Le Guin به محرومان?

همچنین تصور اینکه یک جامعه “کار” یا نه بستگی به خیلی افتضاح در یک چشم انداز.
ارسال شده توسط allthinky در 6:47 PM مارس 25 [3 علاقه]

به طور جدی. این یک موضوع است که به آن تعلق دارد در لیست از چیزهایی MetaFilter نمی کنم.

من قرار است به استراحت و دوره نقاهت بعد از Covid هستم و کاملا درگیر شدن اما برای هر کسی که علاقه مند, من می خواهم به توصیه قسمت در زمان ما در مورد این موضوع از آنارشیسم که من فکر می کنم ارائه می دهد خلاصه ای عالی.
ارسال شده توسط Acey در 6:50 PM در مارس 25 [2 علاقه]

هیچ کس ذکر Le Guin به محرومان?

محرومان با این نسخهها کار از طریق تلقین از دوران کودکی و پذیرش است که شما فقط باید برای قرار دادن با برخی از سرخوردگی مانند زندگی با همسر خود را برای چند سال در یک زمان. آن هم با این نسخهها کار از طریق total isolation: این anarchistic-سوسیالیستی-کمونیسم جامعه ندارد تعامل مستقیم با هر چیز دیگری است.

من شک نیست که چنین ترتیب می تواند کار کند و کار حتی بهتر در یک محیط با منابع بیشتر است. من شک آن را می تواند اجرا شود در هر نقطه بر روی زمین از آنجا که ما نمی باید گزینه “ما اینجا بروید و ایجاد یک جامعه از ابتدا فقط برای ما است.”

من می خواهم این ایده از “هیچ طبقه حاکم; فقط ما.” اما من نمی بینم که چگونه هر جامعه ای که تلاش می کند به تمرکز این مفهوم می تواند به جلوگیری از موضعی ظالم و گسترده تبعیض علیه اقلیت های دسته ها به خصوص در برابر اجتماعی بی دست و پا و افراد معلول است که بر ارتباطات است.

تا آنجا که من می توانید مرتب کردن بر اساس کسب و کار سیستم در ما می آید به نزدیک بودن anarchistic – وجود یک چارچوب قوانین و مقررات, اما هیچ خاص حاکمان فقط افرادی که متقاعد کردن دیگران به کار برای آنها را تحت نظر داشت (از لحاظ تئوری) متقابلا قابل قبول است. این است به خوبی کار می کرد.

من مانند بسیاری از anarchistic شد. اما زمانی که من شروع به نگاه کردن به این نکات من نمی توانم بگویم آن را جدا از آزادی. من نمی فهمم چگونه شر در جامعه کنونی ما/ies قرار است مانع می شود در یک آنارشیست جامعه است.
ارسال شده توسط ErisLordFreedom در 7:54 PM در مارس 25 [2 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>