محتوای مقاله

دومینیک تیم روز یکشنبه در یک فینال کلاسیک اوپن آمریکا از الکساندر زویو پیشی گرفت تا اولین عنوان حرفه ای خود گرند اسلم را در ورزشگاه آرتور آش نیویورک به دست آورد.

تیم در اواخر مسابقه از طریق گرفتگی مبارزه کرد تا یک برد ۲-۶، ۴-۶، ۶-۴، ۶-۳، ۷-۶ (۶) مقابل Zverev را ثبت کند تا اولین اتریشی شود که تا به حال برنده مسابقات آزاد آمریکا شده است.

تیم که دوم دانه دار شده بود، پس از مسابقه گفت: «کاش امروز می توانستیم دو برنده داشته باشیم.» “هر دومون لياقتش رو داشتيم”

تیم ۴۳ برنده را ثبت کرد و بر ۵۵ خطای نااجباری غلبه کرد تا در مسابقه ای که چهار ساعت و دو دقیقه طول کشید پیروز شود. او هشت آس را ثبت کرد و هشت گسل مضاعف داشت.

پنجمین Zverev دانه دار که در حال مناقصه برای تبدیل شدن به اولین آلمانی بود که از زمان بوریس بکر افسانه ای در سال ۱۹۸۹ برنده مسابقات آزاد آمریکا شد، ۵۲ برنده را به ثبت رسانید و ۶۴ خطای نااجباری مرتکب شد. Zverev تا به حال 15 آس و مرتکب 15 گسل دو برابر.

“برخی از افراد خاص گم شده در جمعیت وجود دارد. برای یک چیز، پدر و مادرم.» یک Zverev احساسی بعد از مسابقه گفت. او می گوید: «متاسفانه نمی توانستند با من بروم. دلم براشون تنگ شده”

اوپن از ابتدا تا پایان به دلیل همه گیر COVID-19 در ورزشگاه های تقریباً خالی بازی می شد.

Zverev برنده دو ست اول اما قادر به قرار دادن Thiem دور.

در کراوات بریک، تیم یک لبه ۶-۴ داشت اما موفق به تبدیل یک نقطه قهرمانی نشد و سپس در دومی پهن پایین خط پایه باقی مانده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im