“اين بايد متوقف بشه”

امروز بعد از ظهر، دادگاه منطقه ای جنوب می سی سی پی مصونیت واجد شرایط برای افسران پلیس در مورد Jamison در برابر مک کلندون، که در آن شاکی سیاه و سفید رنج می برد یک ساعت طولانی در کنار جاده در دستان یک افسر سفید پوست که او را برای برچسب موقت در مرسدس تازه خریداری شده خود را بیش از حد سخت به خواندن رنج می برد. اما نظر خود یک چیز غم انگیز، زیبایی درست است.
نوشته شده توسط Navelgazer (4 نظر در کل) ۱۰ کاربر این را به عنوان یک مورد دلخواه علامت گذاری کرده اند
پاورقی ها. خدای من.
نوشته شده توسط awfurby در 5:08 PM در تاریخ 4 اوت [1 مورد علاقه]
کاملا شگفت انگیز است. بهترین استناد از “argle-bargle قانونی” Scalia از اختلاف ویندزور خود را من تا کنون دیده ام.

لعنت به تمام افسر مک کلندون ها اون بیرون، لعنت به فقه مصونیت ما، و یه فیلم پیش از زمان قبل از شما به مدار پنجم، که من کاملا ً انتظار دارم که در مورد تجدید نظر تایید شکنم.
نوشته شده توسط cheapskatebay در 5:16 PM در تاریخ 4 اوت [2 مورد علاقه]

درخشان. واضحه که نامزد بعدی دیوان عالی باید کی باشه
نوشته شده توسط PhineasGage در 5:18 PM در تاریخ 4 اوت
این مثل دفعه سوم یا چهارم امروز است که می خواستم فقط بیرون راه بروم و شروع کنم به جیغ زدن در بالای ریه هام. بین گزارش در مورد زنان و دختر خود را متوقف و دستبند در آئورا، CO و زنان و نوزادان خود را به اجرا و بازداشت شده توسط سرویس مخفی ایالات متحده در DC من تا با نژادپرستی سیستمیک در این کشور تغذیه می کنم که من نمی توانم ببینید مستقیم. و يادم رفت که در هر دو مورد به خوک ها اشاره کنم که تو صورتشون اسلحه نشون داده سوگند می خورم اگر بشنوم یک سفیدپوست دیگر می گویند چیزی به عنوان نژادپرستی سیستمیک در این کشور وجود نداره من می خوام با مشت بزنم توی صورتشون.

ACAB
نوشته شده توسط photoslob در 5:42 PM در اوت 4

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im