این پست هیچ رویاها.

ده قانون از یک خواننده (جرم و رمز و راز داستان) “1. هیچ رویاهای لطفا. ظاهرا این بود که هنری جیمز که برای اولین بار گفت: “به یک رویای دست خواننده است.” بیلی کالینز یک بار نوشت: یک شعر به نام “خواندن در مقاله صبح که رویاهای ممکن است تنها بی معنی است.” “شما آمار بالش و لحظاتی بعد” او نوشت: “مادر خود را به نظر می رسد به شما به عنوان یک لاما فریاد در شما به زبان دیگری.” … ممکن است وجود داشته باشد افرادی که رویاهای درخشان ارائه بینش به شخصیت خود و یا ارائه راه حل های هوشمندانه به مشکلاتی که بازداشته و آنها را در طول ساعات بیداری خود را. اما من ندیده ام کسی که می خواهم. هر زمان یکی از دوستانم شروع به یادآوری یک رویا برای من شروع ذهنی پیمایش از طریق Netflix صف در تلاش برای تصمیم گیری آنچه من در تلویزیون بعد از شام….

… من و همسرم برای ازدواج شده است سی و نه سال و ما هر متزلزل شخص دیگر برای بیدار شدن او از خواب که باعث شد فریاد یا ندبه یا خرمن کوبی از bedsheets تعدادی از بار. همواره هنگامی که بیدار خیال را هم به یاد ندارد که باعث شده بود چنین آشوب و یا بیشتر گزارش که رویا بود در مورد چیزی کاملا پوچ است. یک شب حدود بیست و پنج سال پیش همسر من شروع به زوزه بنابراین terrifyingly در خواب او را که من می ترسید او باید reliving برخی از وحشتناک دوران کودکی تراژدی در یک کابوس. او کوبید و فریاد زد مانند کسی که در یک فیلم در مورد جنگیری. وقتی که من را تکان داد او را بیدار و پرسید که چه اشتباه بود, او به من گفت: “من خواب دیدم که یک سنجاب زد تا از پاچه شلوار من.” من هرگز مواجه می شوند یک رویا دنباله در یک رمان است که به من زده به عنوان چیزی غیر از یک ادبی contrivance. داستان-نوشتن یک نوع خاص از تخیلی عمل و خواب کاملا متفاوت از نوع تخیلی عمل می کنند. هیچ خیال همیشه رویاهای بزرگی رمان و هیچ نویسنده ای تا به حال می نویسد: یک رویای بزرگ. “

به علاوه چیزهای دیگر برای جلوگیری از, مگر اینکه شما یک نابغه هستید: اعتیاد جنسی روانی و کارآگاهان که انجام بسیاری از کار در google.

ارسال شده توسط storybored (19 نظرات کل) 7 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

شاید رویای دنباله یک ایده بد داستان اما من هرگز نفهمیدم داشتن کلی تحقیر برای oneiric فعالیت و به خصوص برای شنیدن آن مرتبط است. منظورم این است که کسی می تواند با مته سوراخ و بروید و در مورد غیر جزئیات درست مثل آنها می توانید در مورد هر چیزی اما اگر دوستان به من می گوید چیزی شبیه به “شب گذشته من رویای همه ما در فضا:1999 به جز آن یک فرقه و شما دچار مشکل بودند برای دزدی عقاب هنگامی که شما مست بود” من خودم به این بدتر برای این اطلاعات.
ارسال شده توسط thelonius در 6:13 PM در مارس 2 [15 علاقه]
اگر دوست من می گوید چیزی شبیه به “شب گذشته من رویای همه ما در فضا:1999 به جز آن یک فرقه و شما دچار مشکل بودند برای دزدی عقاب هنگامی که شما مست بود” من خودم به این بدتر برای این اطلاعات.

15-20 سال پیش یکی از دوستان به من گفت که آنها خواب آنها رو به یک تحریک وضعیت Xena شاهزاده خانم جنگجو, سپس, تعجب که چگونه او مدیریت انزال به کشف یک پیچیده به دنبال ماشین جمع به راز گوشه ای از اتاق. کیسه های با برچسب “باد صبا کرک” روی زمین دراز در این نزدیکی هست در حالی که دستگاه پمپ سفید خالص ماده از طریق یک سری از لوله های جهان اختصاص داده شده ترین ربات آکاردئون بازیکن.

در هیچ سطح من تاسف به حال این رویا توصیف کرد به من. (YMMV.)
ارسال شده توسط taquito طلوع آفتاب در 6:27 PM در مارس 2 [16 مورد علاقه]

من خواب دیدم که من در تلاش بود به رانندگی من سوبارو یک کوه بود اما با داشتن مقدار زیادی از مشکل معکوس از یک نقطه بد چون جاده بسیار باریک و ماشین من بود بسیار بسیار کوچک اما سر من بسیار زیاد بود و این باعث شد که تمام انواع مشکلات لجستیکی بنابراین من نورد پایین سمت کوه به یک کاج زیبا grotto با باتلاقی طبقه که در آن تصمیم گرفتم به زندگی بقیه زندگی من و صندلی A. A. جلسات به صورت ملایم افرادی که در آنجا زندگی می کردند.

و اگر که نیست یک رویای ارزش گفتن مردم پس شاید او درست است و وجود ندارد چنین چیزی.

همچنین من عاشق جیک Johanssen را “رویای سه گانه” در Comedy Central stand up ویژه “این را حدود یک ساعت” از 90s در. من حدس می زنم من اصلا به هیچ وجه از قضاوت در مورد صحت خود گزارش و تمام رویاهای گزارش سیناپس ضرورت, اما آنها تا به حال که رویای مانند کیفیت شرح داده شده در یک راه خنده دار.
ارسال شده توسط Horkus در 6:31 PM در مارس 2 [4 علاقه]

من دوست دارم به شنیدن خسته کننده رویاهای از مردم من می دانم که هست. نه برای بهره در خواب اما راه آنها آن را مربوط به من می دهد کمی بیشتر بینش راه آنها خود را ببینید دنیوی اضطراب; چیزهایی که معمولا undiscussed به دلیل وضع نامناسب.
ارسال شده توسط solarion در 6:35 PM در مارس 2 [6 علاقه]
من مخالفم با این نویسنده زمانی که آنها می گویند که اوج به چند مرد خوب است شانس گنگ که رو همه از قهرمانان قبل از کار پلیسی. ارزش این کار این است که آن را متقاعد داوران که سرهنگ Jessup گناه است اما آن متقاعد دفاع تیم خود را و الهام بخش شجاعت لازم برای آنها را به پرتگاه و goad Jessup به اعتراف گناه است.
ارسال شده توسط J. K. Seazer در 6:43 PM در مارس 2 [2 علاقه]
گوگل چیزی: این امر می تواند بیشتر سرگرم کننده, طرح, عاقلانه, به یاد داشته باشید تمام راه هایی که در گوگل جستجو می تواند منجر شما اشتباه است. هر پژوهش های تاریخی مربوط به گوگل را پرتاب چند نفر که به نظر می رسد مانند همان فرد اما نیست…

است جریان از آگاهی واقعا یک چیز در پرفروشترین پلیسی در این روز ؟
پست شده توسط thomas j عاقلانه در 6:48 PM در مارس 2 [2 علاقه]

یک بار من خواب دیدم کسی صدای کنترل شده و نسخه ای از نور-تفنگ بازی زمان بحران 4. یکی از آن تنها با فریاد “شلیک مرد” و بیش از بیش.
ارسال شده توسط aubilenon در 6:49 PM در مارس 2 [8 علاقه]
یک بار من خواب دیدم کسی صدای کنترل شده و نسخه ای از نور-تفنگ بازی زمان بحران 4. یکی از آن تنها با فریاد “شلیک مرد” و بیش از بیش.

شما می دانید که…, ما این تکنولوژی…
ارسال شده توسط taquito طلوع آفتاب در 6:54 PM در مارس 2 [2 علاقه]

قانون 11. استفاده از پاراگراف می شکند. آنها دوست شما هستند و خوانندگان خود بیش از حد.
ارسال شده توسط Pryde در 7:05 PM در مارس 2 [6 علاقه]
نه به چنگ در رویای چیزی بیشتر, اما من شریک ترین لعنتی باور نکردنی رویاهای. آنها را از خواب بیدار و به من بگویید در مورد این طولانی درگیر طرح است که در آن کودکان مطرح شد از بدو تولد به جادویی رزمندگان نظامی اما خود مادر بود کمی از یک شورشی و نمی شستشوی مغزی آنها را در این راه او باید تا زمانی که ارتش آمد و در 18 درخواست آنها را به کمک طلب کردن آنها خودداری کرد و روز بعد آنها به من گفت (adorably هر زمان که آنها یک شریک در رویاهای خود را, آن را همیشه به من) در مورد امتناع و من خراب شد گریه از آنجا که من تا به حال تبدیل 18 قبل از آنها و من تا به حال گفت: بله چون من خیلی ترسیده بودم به گفتن ندارد که منظور من بیرون رفتن برای مبارزه با این جنگ جادویی توسط خودم و آنها نمی توانند با من بیا زیرا هنگامی که شما می گویند بدون آن هیچ برای همیشه وجود دارد بدون در نظر گرفتن آن را به عقب و آنها را ناراحت چرا که آنها نمی تواند با من بیا به محافظت و مبارزه با من و بنابراین من رفت و کشته در این جنگ جادویی که ویران کل سیاره و کشته اکثریت جمعیت و آنها را تا پایان سرگردان که می رود از کوچک حل و فصل کوچک حل و فصل و رفع مشکلات کوچک و مراقبت از حیوانات و از جمله و یک روز سال بعد آنها در نهایت اقامت در این شهر در حالی که آنها بسیار بسیار مورد توجه خود را برای مراقبت از حیوانات آنها ظاهرا بسیار خوب با اسب برای برخی از این دلیل و این buff بوچ کشاورز زن سقوط در عشق با آنها و نگه می دارد تلاش برای دادگاه آنها را rebuffing چرا که آنها هنوز هم در حال پرستاری از درد از دست دادن من. و من فقط می خواهم آنچه واقعی فاک ؟

رویاهای خود را به طور کامل توسعه یافته جهان پیچیده توطئه سایهای گاییدن چخوف اسلحه که در قانون سوم آن را کاملا غیر واقعی است. همه که می گویند شریک زندگی من کاملا رویاهای بزرگ رمان بلکه من همواره در جست و خیز رویای دنباله کتاب. حتی در رمان های فانتزی, زمانی که رویا در واقع می تواند مهم من همیشه دوست دارم, “Fuck آن اگر آن را واقعا مهم آن را به عقب آمد که آنها بیدار است.”

در بقیه لیست:

2. دانشگاهیان کاملا بحث راه بیش از حد در مورد چیزی که آنها در تحقیقات اما به طور کلی آن است که جالب نیست به غیر روحانی فرد. بنابراین صحیح آن را ترک کردن نوشتن اما همچنین شما در واقع ملاقات یک باستان شناس
3. نکته بسیار خوب در مورد اعتیاد که من از بسیاری.
4. همچنین درست است.
5. جریان از آگاهی است جهنم از بسیاری از سرگرم کننده را به نوشتن و آن را باید تقریبا هرگز نور روز را به هر کسی اما نویسنده
6. Fanfiction کاملا اریب من ایده از آنچه که “واقعا گرافیک” صحنه جنسی ممکن است پس از من خواهد شد و از اظهار نظر خودداری کنند
7. معتبر, اما به من اجازه لذت بردن از من در “این زن با این نسخهها کار پاره وقت در یک بافندگی فروشگاه و زندگی در ناز کوچک کیپ Cod خانه در یک شهر کوچک شایان ستایش در مین” توهمات. درسته ؟
8. این اتفاق در آخرین رمان رمز و راز من سعی کردم به خواندن و من خیلی داغ کردن. من بود چه بود نقطه از کل رمان?
9. من می توانم در هر صورت در این یکی. معتبر بلکه نوع, چگونه, داستان, کار به طور کلی.
10. Nah. وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای باهوش با کار پلیسی با استفاده از فن آوری است. آن را نمی ممکن است عاشقانه, اما من فکر نمی کنم عاشقانه است که به طور کلی نقطه در رمان رمز و راز است ؟

نکته: من به عنوان خوانده شده مانند, 2 رمان رمز و راز در 10 سال گذشته است.
ارسال شده توسط بروک اسب در 7:10 PM در مارس 2 [7 علاقه]

هر زمان یکی از دوستانم شروع به یادآوری یک رویا برای من شروع ذهنی پیمایش از طریق Netflix صف در تلاش برای تصمیم گیری آنچه من در تلویزیون بعد از شام….

شاید شما بزرگ bing
ارسال شده توسط StarkRoads در 7:27 PM در مارس 2 [7 علاقه]

سعی نکنید به انجام قومی و گو مگر اینکه شما یک عضو از گروه قومی. سفید, نویسندگان, نوشتن “گتو” گفت و گو است که معمولا خواندن معادل ناخن روی تخته سیاه.
ارسال شده توسط Kirth Gerson در 8:36 PM در مارس 2 [2 علاقه]
در تجربه من اکثر مردم (از جمله خود من) بسیار بد در مربوط رویاهای حتی زمانی که آنها جالب است. نتیجه نهایی ممکن است “فضا: 1999 فیلم فرقه” اما روایت است که بیشتر شبیه “… و آن را به شما بود اما نه واقعا شما ؟ شما تا به حال که کوتاه کردن مو از کریسمس گذشته و پس صبر کنید در واقع موهای خود را کمی طولانی تر است. به هر حال من در خارج از پنجره و دیدم ستاره است. نه مانند, شب, آسمان, اما, سیاه, مانند در فضا است. پنجره دور بود اما یک بعدی به آن بیشتر بیضی شکل است. به هر حال من به شما گفت:—شما وجود دارد همه از ناگهانی من نمی دانم wh
ارسال شده توسط No-شمشیر در 8:40 PM در مارس 2 [3 علاقه]
re: رویاهای

من یک بار شنیده است که حضور خود را در دیگران رویاهای اثبات است که شما در واقع وجود دارد. من نمی توانم به یاد داشته باشید که منطق پشت, آن, اما من می خواهم این ایده به هر حال. بنابراین اگر من در یکی از رویاهای خود را, لطفا به من بگویید که در مورد رویای دلیل آن است که آسان بودن حداقل تا حدودی یک شخصیت داستانی.

re: موضوعی psychos

به خدا من از آنها بدم میاید این شخصیت است. شاید چون من به زحمت انجام برخی تحقیقات در واقعی قاتلان روانی راه برگشت وقتی و کشف کرد که موضوعی نوع به سادگی وجود نداشت آنها خالص فانتزی زمانی که من خودم را به خواندن برخی از بسیار مورد توجه کتاب است که ارائه خود را به عنوان تا حدودی واقع بینانه و سپس یک موضوعی روانی میآید که در آن پرتاب می شود. بلافاصله. فیلم و تلویزیون را نشان می دهد ، زندگی خیلی کوتاه است. اگر من می خواهم فانتزی, در حال حاضر وجود دارد یک نوع است.
ارسال شده توسط فیلیپ-تصادفی در 8:40 PM در مارس 2 [2 علاقه]

نه جرم و جنایت/راز های مرتبط, اما من اغلب احساس می کنید که تقریبا هر کافکا داستان – اعم از داستان کوتاه و یا رمان است که اساسا یک رویا است. نه در یک “فانتزی” یا ابری باشه اما به این معنا که همه چیز رخنه و احساس آنها را در یک رویا. (من فکر می کنم که چرا من مثل او نوشتن و همچنین چرا همسر من متنفر است.)
ارسال شده توسط splitpeasoup در 9:05 PM در مارس 2 [2 علاقه]
تنها دفاع مشروع از رویای دنباله است که در مطلق drek است که Chernyshevsky آنچه که باید انجام شود ؟ دارای دو فصل است که فوق العاده استادانه درست شده رویای دنباله در مورد یک آرمانشهر سوسیالیستی با کریستال پالاس و متقابل panopticon. این زحمت داستایفسکی به طوری که او نوشت: Notes from the Underground یکی از آثار بزرگ در پاسخ به آن است.

بهترین رویای دنباله است انجام دهید این است که الهام بخش بهتر قطعه از نوشتن. خوب است که یک انقلاب سوسیالیستی (لنین عاشق کتاب) اما من نمی روی آن حساب.
ارسال شده توسط Hactar در 9:12 PM در مارس 2 [1 علاقه]

از خودتان بپرسید “هنگامی که آخرین باری که من به عنوان خوانده شده واقعا عالی گرافیک فیلم صحنه؟”

به عنوان یک ضربه زننده-اما-هم-حریص fanfiction خواننده… دیروز.
ارسال شده توسط gloriouslyincandescent در 9:24 PM در مارس 2 [1 علاقه]

لیست خوب خوب استدلال. در مورد نیمه راه از طریق گرچه من نیمه احساس کردم او در حال پرداخت توسط کلمه.
ارسال شده توسط از Bklyn در 9:41 PM در مارس 2 [1 علاقه]
من چک کردن Mefi فقط پس از نوشتن یک رویا تجربه های یک روانی, جای تعجب, ثروتمند شناس به رابطه جنسی معتاد و یک استعداد تازه lockpicker: آه آه

بیشتر به طور جدی او شروع می شود با ضعیف ترین نقطه. رویاهای جذاب هستند. من از آنهایی که بزرگ است و من می خواهم به شما بگویم اما من وحشتناک در به خاطر سپردن آنها.
ارسال شده توسط zompist در 10:07 PM در مارس 2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im