آخر این هفته آتلانتا موتور جاده سریع السیر نژاد به اجرای بدون طرفداران

نسکار اعلام کرد بعد از ظهر پنجشنبه که طرفداران نمی خواهد در حضور و غیاب برای آخر این هفته فعالیت در آتلانتا موتور جاده سریع السیر است که شامل مسابقات برای هر سه نسکار تور سری.

“در این زمان نسکار را برگزاری مسابقه حوادث در آتلانتا موتور جاده سریع السیر و حیاط-میامی جاده سریع السیر بدون طرفداران در حضور. این حوادث خواهد بود محدود به رقبای خدمه مسئولان و دیگر پرسنل لازم برای انجام مسابقه. ما کار خواهد کرد و با مقامات بهداشت عمومی به عنوان ما تعیین آینده برنامه ریزی فراتر از این حوادث است.”

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

در برنامه ریزی برای این آخر هفته در AMS هستند دامپزشک Tix, اردو جهان 200 کامیون مسابقه در ساعت 2 بعد از ظهر شنبه پس از EchoPark 250 Xfinity سری مسابقه در 4 بعد از ظهر روز یکشنبه برابر افتخار QuikTrip 500 مسابقه در جام سری برنامه ریزی شده است برای ساعت 2 بعد از ظهر

حدود 100000 طرفداران انتظار می رود برای شرکت در مسابقه در مسیر هنری در شهرستان است.

نژادها در حیاط-میامی جاده سریع السیر در حال برنامه ریزی برای آخر هفته از ماه مارس 20-22.

نگرانی در مورد کوروناویروس منجر به لغو بسیاری از رویدادها و گردهمایی های زیادی. کمیسیون پاسخگویی و عدالت را نظارت بر این اطلاعیه و شما در حفظ و آگاهانه در مورد هر تعویق, تغییر زمان و لغو اما بهتر است برای بررسی با سالن و یا سازمان دهندگان این رویداد قبل از ساخت برنامه ای برای حضور در.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im