Thomas Piketty در ایدئولوژی نابرابری

در گسترده تاریخ جدید اکونومیست سیستماتیک تخریب غرور که شدید نابرابری است که سرنوشت ما به جای ما انتخاب است. – مارشال Steinbaum بررسی Piketty “سرمایه داری و ایدئولوژی”.
ارسال شده توسط sapagan (4 نظر تعداد) 11 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من هنوز مشغول کار بر روی آخرین اپوس!

به عادلانه باشد تا حدودی به این دلیل من گاهی اوقات مکث به خواندن یکی از 19th c رمان او با استفاده از به عنوان مطالعات موردی.
ارسال شده توسط گلوله کردن در 2:18 PM در مارس 27 [2 علاقه]

من فکر کردم من به یاد که Piketty تا به حال ساخته شده قبلی خود کتاب برای دانلود در دسترس بنابراین رفت و برای دیدن آنچه که من می تواند پیدا کردن – و در واقع وجود دارد برخی از عصاره های از این کتاب جدید و بسیاری از آمار و ارقام و جداول در دسترس از وب سایت خود را (Et la version française aussi!) و هنوز هم وجود دارد یک دسته از اطلاعات از قبلی سرمایه در قرن 21 به لطف اینترنت بایگانی Wayback Machine.

من برای روز وقتی که من می تواند زمان را به طور کامل خواندن و اندیشیدن در این کتاب در عین حال سریع خامه ای از مارشال Steinbaum نقد و بررسی به نظر می رسد بسیار آموزنده است. شاید من حداقل قادر به به طور کامل اندیشیدن است.

از شما بسیار سپاسگزارم برای ارسال این sapagan!
ارسال شده توسط کریستی در 2:40 PM در مارس 27 [1 علاقه]

1105 صفحات!
چرا ؟
TLDR
که در آن یادداشت صخره?
ارسال شده توسط davebarnes در 2:43 PM در مارس 27
در اینجا اقتصاددان بررسی است. توجه داشته باشید که اقتصاددان است institutionally مخالف مارکسیست فکر کردم اما بررسی بسیار جامد است. نه کاملا یک صخره یادداشت نسخه اما آن را به شما اجازه می بلوف راه خود را از طریق یک حزب کوکتل چت تصویری.
ارسال شده توسط Nelson در 2:58 PM در مارس 27 [2 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>