خشم علیه ماشین طرفداران لطفا یک لحظه به خواندن این اطلاعات در هنگام خرید بلیط. که چه گیتاریست Tom Morello شده است گفتن Ragers و بیش از بیش و بیش از دوباره از بلیط فروش رفت فقط قبل از روز ولنتاین.

طرفداران ضد سرمایهداری گروه راک وحشت زده شد در قیمت بلیط برای مراسم تور که در Ticketmaster قیمت مانده کرسی در محدوده از $300 به بیش از 600 دلار.

برخی به سرعت خود را در زمان تخلیه آنلاین گفت که به جای خشمگین در برابر این به اصطلاح ماشین نوازندگان بود و در واقع تبدیل به ماشین.

Morello رفت در توییتر روشن است که این گروه محفوظ است 90 درصد از بلیط در قیمت استاندارد و دیگر 10 درصد در “خیریه” قیمت می باشد. بنابراین برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به گیر استاندارد, بلیط آنها می خواهم به ما پرداخت 125 دلار به علاوه هزینه های خدمات. هر صندلی بالا که قیمت برچسب یک موسسه خیریه بلیط که مشخص شده بود تا در تلاش برای محدود کردن scalpers و نمایندگان فروش.

“هر بلیط در هر قیمت از scalpers,” Morello توییتی.

هنوز هم حتی در $125-قیمت نقطه طرفداران متهم این گروه از تلاش برای به پول نقد در یک سود بزرگ را در خود باز گشت تور.

Yo $125 برای پایین ترین قیمت بلیط برای خشم علیهماشین کنسرت. شاید…..خشم علیهماشین در حال حاضر تبدیل به بخشی از ماشین آلات ایم” یک کاربر.

$125 در حال ارزان ترین بلیط خشم علیهماشین در بوفالو. من تو را دیدم آنها را برای $15 بار. من من. من آرزو می کنم من حقوق افزایش سرعت مشابه قیمت بلیط را” روزنامه نگار دن Telvock توییتی.

وب سایت گروه دیگر توضیحی برای قیمت بلیط داده شده است. در بسیاری از کنسرت تا 50 درصد از بلیط ها مدال دیگر توسط scalpers به بالا بفروشید در قیمت بسیار بالاتر صفحه می خواند. 10 درصد از این سایت متعلق به موسسه خیریه صندلی ها به صورت تصادفی انتخاب شده در طول برگزاری این معنی حتی میانه-بخش صندلی می تواند هزینه بیش از $300.

“ما نفرت اسکالپینگ به همان اندازه که شما انجام و ادامه خواهد داد به تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای مبارزه با آن” بیانیه می خواند. “ما با اعتماد به نفس این کمک خواهد کرد که بسیاری از طرفداران دریافت بلیط در ارزش اسمی و بزرگ قرار داده دندانه در aftermarket درآوردن.”

با موسسه خیریه بلیط 100 درصد از درآمد حاصل اضافی را به های مختلف و سازمان های خیریه در شهرستان انتخاب شده کنسرت نشان می دهد.

در شنبه Morello ادعا کرد این گروه مطرح شده بیش از 3 میلیون دلار در 48 ساعت اول با غیر متعارف و فروش پیشتر 85 درصد از resales.

“علاوه بر این ما در حال اهدای تمام سود از ما سه نفر اول را نشان می دهد به مهاجران سازمان های حقوق.”

این $125-هزینه به نظر نمی رسد ظالمانه برای بزرگ headlining تورهای رولینگ استون اشاره کرد. بلیط های در پست مالون را نشان می دهد در واشنگتن دی سی در قیمت $129.50 به علاوه هزینه. پایین ترین قیمت بلیط برای Pearl Jam را نشویل کنسرت بود $109 و عقاب’ آینده نشان می دهد در شهر نیویورک شروع به اطراف $150 خوانده شده را علامت به علاوه هزینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im