سه بار قهرمان کلاغ جانسون است که دولت و دختر بازیکن سال

وستلیک شد هشتم مدرسه در دولت تاریخ را به نفع خود سه متوالی بسکتبال دختران قهرمانی دولتی در بالاترین طبقه بندی هنگامی که آن را شکست داد شکست نخورده قبلا Collins تپه 72-53 سه تعطیلات آخر هفته پیش در مکن Centreplex.

موضوع مشترک در شیرها’ موفق اجرا شده است ریون جانسون تنها بازیکن برای شروع در هر سه فینال رسید. جانسون است که در این سال مجله آتلانتا قانون اساسی را girls basketball all-طبقه بندی بازیکن سال.

پسران بازیکن سال: واکر Kessler, وودوارد آکادمی

“همه Metro تیم دختران | همه-دولت و تیم دختران

“او یک دانش آموز بسیار خوب. او یکی از ما افتخار-رول دانش آموزان, و ما بسیار مفتخریم که” Westlake مربی هیلدا Hankerson گفت. “اما ترک بدون شک Raven طرز فکر یک قهرمان. هنگامی که او آمد به عنوان یک دانشجوی سال اول او به من نگاه کرد و او گفت: “من قصد دارم به نفع دولت برای آن دسته از سالمندان است.’ ما تا به حال شش سالمندان در آن تیم بود و او تنها دانشجوی سال اول که آغاز شده است.”

در برابر هیل کالینز در این سال ، در یک مسابقه برگشت از 2019 نهایی که Westlake برنده 60-53 جانسون به ثمر رساند 23 امتیاز و شش ریباند و چهار پاس گل های مسدود شده به ضرب گلوله و سرقت. او همچنین شات 8-برای-12 از میدان 3-برای-3 در 3-اشاره گر و 4-5 از خط پرتاب آزاد در حالی که بازی تمام 32 دقیقه است.

“کلاغ سیاه واقعی است بازیکن تیم” Hankerson گفت. “او را میخوام انجام هر کاری که ما به او نیاز به انجام. اگر او نیاز به تغذیه پاسداران دیگر بیشتر او را انجام خواهد داد که. اگر او نیاز به نمره بیشتر او را انجام دهد. زمانی که هیل کالینز آمد و آنها که واقعی تنگ 2-3 منطقه در آغاز آنها گذاشته شده در وجود واقعی تنگ و او را خوب 3-نقطه تیرانداز. او کاهش یافته است یک زن و شوهر از 3s و از آنها ساخته شده آن را باز کنید تا کمی.”

جانسون led شیرها در این فصل در نقاط گل با 478 (15 در هر بازی) و تیم-بهترین میانگین 4.3 دزد و 3.9 کمک می کند. او همچنین کمک 5.2 ریباند و 0.6 بلوک در هر بازی. او رتبه شماره 13 در سراسر کشور در میان جوانان توسط ESPN و دریافت کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد از می سی سی پی امور خارجه بیلور کارولینای جنوبی گرجستان, UCLA, اورگان, میامی, کارولینای شمالی و راتگرز به نام چند با توجه به Hankerson.

“من فکر می کنم کلاغ جانسون بهترین بازیکن در ایالت جورجیا و بنابراین بسیاری از مردم دیگر من در جلسات گفت:” چروکی مربی مت چنانند که تیم را از دست داد به Westlake 62-33 در نیمه نهایی. “او بهترین بازیکن من دیدم تمام سال در داخل یا خارج از دولت است. او نوع بازیکنی که نمی لرزاند هنگامی که تحت فشار و او را نگه می دارد تیم او تحت کنترل است. اما وقتی که آن زمان برای او را به انجام کار اضافی او می کند. او می تواند تسلط هر بازی در هر زمان اما انتخاب شود بهتر هم تیمی و انجام آنچه بهترین برای تیم است.”

وستلیک به پایان رسید فصل 30-2 کلی (24-0 در برابر تیم های گرجستان) و رتبه شماره 14 در سراسر کشور توسط MaxPreps. Westlake 90-4 در طول سه فصل گذشته با چهار ضرر و زیان در آینده در برابر خارج از کشور رقابت است.

در این سال تیم, اما, احتمالا غالب از سه قهرمانان. شیرها برنده تمام 12 بازی های خود را در منطقه بازی حداقل 22 امتیاز و برنده خود را در پنج بازی حذفی به طور متوسط 32 امتیاز. پیروزی در برابر هیل کالینز در فینال شد تنها بازی حذفی نزدیک تر از 29 امتیاز.

“این قطعا قوی ترین تیم تا آنجا که توانایی ما قرار داده تا نقاط” Hankerson گفت. “این تیم می تواند احتمالا نمره سریعتر. تیم اول بود و عمق بیشتر از هر تیم به حال خود را کمی عطر و طعم. اما این یکی می تواند قرار داده تا نقاط سریع تر از هر تیم دیگری.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>