پنجشنبه آب و هوا-ترافیک: آب و هوایی شدید ممکن است با امواج طوفان

شمال گرجستان را یک فرصت چند شدید آب و هوا سهشنبه به عنوان امواج طوفان حرکت در سراسر منطقه با توجه به کانال 2 اخبار.

آن است که فقط باران برای شروع روز است. هیچ طوفان انرژی در موج اول صبح روز پنج شنبه که ارسال سنگین بارندگی در سراسر ایالت آلاباما خط و به حومه غربی کانال 2 هواشناس برایان موناهان گفت.

“حتی اگر ما قوی وزش بالاتر از سطح زمین خواهد شد که یکی از مواد تشکیل دهنده شدید آب و هوا بعد از امروز هیچ طوفان انرژی به معنی آب و هوایی شدید به عنوان ما شروع صبح,” او گفت:.

تا 2 اینچ از بارش باران می تواند سقوط در برخی از نقاط تا پایان روز است. در حالی که باران سنگین خواهد بود یک عامل مشترک برای همه از شمال گرجستان نه هر منطقه دارای همان خطر طوفان شدید روز شنبه با توجه به کانال 2. خطر بالاترین است برای جوامع در امتداد و جنوب I-20.

خدمات ملی آب و هوا را از طوفان مرکز پیش بینی در نظر این مناطق به زیر سطح 3 از 5 تهدید در حالی که مناطق در Northside تحت یک سطح 2 را انتخاب کنید.

پس از اولین موج بارندگی حرکت می کند بعد از آن صبح روز پنج شنبه در شمال غرب گرجستان را دریافت کنید یک کمی استراحت. کانال 2 هواشناس Eboni Deon گفت: این که پاکسازی در ظهر است که رفتن به سطح شیب دار تا طوفان انرژی در موج بعدی که حرکت می کند در یک جبهه گرم در اواخر روز پنجشنبه بعد از ظهر.

“کسانی که معافیت واقعا کمک برای اضافه کردن به بی ثباتی” او گفت:. “همانطور که ما در طول روز گرم که به کمک جرقه برخی از کسانی که قوی تر از طوفان است.”

مناطق جنوب آتلانتا می تواند در معرض خطر از تگرگ آسیب باد و گردباد و طوفان انرژی موج در حدود 4 بعد از ظهر موناهان گفت: هر گردباد پنج شنبه پتانسیل طولانی-ردیابی با قوت EF2 یا بیشتر است.

“باید شدید آب و طرح توجیهی آماده,” او گفت:. بهترین مکان برای سوار کردن یک طوفان است که پایین ترین سطح از خانه خود را به دور از هر گونه ویندوز.

“شما می خواهید برای قرار دادن به عنوان بسیاری از دیوارها به عنوان ممکن است بین شما و خارج,” او گفت:.

آخرین موج از باران و ممکن است طوفان انتظار می رود که پنج شنبه شب به عنوان یک جبهه سرد حرکت می کند. با توجه به کانال 2 چند جدا شده از طوفان شدید هستند و ممکن است در پیشبرد و در طول جبهه به ساعات آخر شب.

هنگامی که به جلو حرکت می کند به دور از شمال گرجستان را فرصتی برای خشک شدن به عنوان همه چیز آرام کردن یک شبه. ابرها باید از طریق افزایش روز به روز جمعه اما Deon گفت که هیچ شانسی برای باران.

“ما تا پایان با برخی از آفتاب و بسیار ساکت تر پایان هفته کار,” او گفت:.

وجود دارد یکی دیگر از 40% شانس برای رگبار و طوفان در شنبه اما نیمه دوم از آخر هفته باید خشک و خنک با بعد از ظهر در اوج بالا, 60s به, با توجه به آخرین پیش بینی است.

وجود دارد چند نقاط مشکل در جاده ها پنج شنبه صبح که رانندگان باید با خیس پیاده رو با توجه به WSB 24 ساعته ترافیک مرکز.

اما حجم است که هنوز هم سبک تر از نرمال و هر گونه حوادث هستند باعث تاخیر عمده ترافیک مرکز در گزارش 6 صبح interstates انتظار می رود که باقی می ماند در شکل مناسب و معقول در طول صبح با اتومبیل کمتر در جاده های میان ایالتی اقامت در خانه سفارش دهید.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه.

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>