پنجشنبه آب و هوا-ترافیک: آفتاب میانگین دماهای پس از سرد شروع

پس از یک زیر متوسط شروع پنج شنبه باید تبدیل به یک کار خیلی معمولی در اوایل مارس روز برای شمال گرجستان.

درجه حرارت رهبری برای بالا 60s پنج شنبه با توجه به کانال 2 اخبار. یک پیش بینی از 69 درجه مناسب است که در آن آتلانتا باید برای این زمان از سال است.

هیچ باران وجود دارد در هوا دوشنبه, کانال 2 هواشناس براد Nitz گفت.

“بسیاری از آفتاب امروز وزش باد — آن را در حال رفتن به زرق و برق دار,” او گفت:. “من می دانم که ما نمی تواند به بسیاری از نقاط, اما اگر شما می توانید در خارج حتی فقط در حیاط خلوت خود آن را امروز. آن را بزرگ خواهد بود.”

شمال گرجستان ممکن است محدود برای آفتاب و آب و هوای گرم اما سرد است برای شروع روز است. بسیاری از مترو آتلانتا در 40s صبح پایین و در برخی از مناطق از Northside به کوه در 30s.

درجه حرارت مشابه با شنبه شروع کنیم اما Nitz گفت: تفاوت بزرگ است و باد. در حالی که روز شنبه دیدم gusts از 20 تا 25 مایل در ساعت وجود دارد فقط یک نور ملایم وزش باد از شمال پنج شنبه صبح.

آفتاب و آسمان روشن باید حمل بعد, او گفت:. یک شب درجه حرارت خواهد شد و دوباره رها کردن به 40s با توجه به کانال 2.

“فردا صبح ما را به 46,” Nitz گفت: از آتلانتا در هوا. “چهل و هشت است متوسط, بسیار زیبا, نزدیک به جایی که ما باید و سپس بالاتر از حد متوسط به اواسط 70s فردا به عنوان ما در حال رفتن به لذت بردن از مقدار زیادی از نور خورشید.”

برخی از باران به غرب گرجستان ارسال خواهد شد چند ابر در این راه اما خشک کشش پیش بینی ادامه از طریق پایان کار در هفته است. Nitz گفت: همچنین تا حدودی ابری شنبه و یکشنبه اگر چه یکشنبه 20% شانس برخی ولگرد دوش.

در زیر آفتاب مترو آتلانتا است که انتظار می رود به بازگشت به بالا 70s این آخر هفته. روز یکشنبه پیش بینی شده است که از 78 درجه با توجه به آخرین پیش بینی است.

دوشنبه نیز با پیش بینی بالا از 78 اما باران شانس در حال بالا رفتن است. دوش پراکنده هستند و 40 درصد احتمال زیاد برای شروع کار در هفته Nitz گفت.

با وجود چند اوایل تصادفات در شرایط کم سبک تر از نرمال در مترو آتلانتا interstates پنج شنبه با توجه به WSB 24 ساعته ترافیک مرکز.

کمتر رانندگان در حال هدف قرار دادن جاده در میان coronavirus بحران است. شرایط انتظار می رود باقی می ماند و نور در سراسر معمولی پنج شنبه صبح با عجله.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه.

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de