پنجشنبه آب و هوا-ترافیک: گسترده بارندگی را صبح روز سفر از روی حیله و تزویر

باران و باران و باران بیشتر است در پیش بینی پنج شنبه.

پس از یک وتر-از-دمای زمستان و چند روز از دوش و بارندگی این هفته, شمال گرجستان اب اشباع شده است. بیش از 2 اینچ از بارش باران کاهش یافته است در نقاط در 24 ساعت گذشته و این منطقه می تواند انتخاب کنید تا اضافی 1 به 2 اینچ قبل از روز است با توجه به کانال 2 اخبار.

یک فلش سیل تماشای باقی مانده است در اثر مترو آتلانتا و مناطق جنوب از طریق 7 p. m. دوشنبه.

هنگامی که باران دور ؟ در اوایل بعد از ظهر امروز کانال 2 هواشناس برایان موناهان گفت.

“پس از حدود 1 p.m مداوم باران تهوع به دوش و اواخر امشب ما در حال شروع به روشن کردن” او گفت:. “است که رفتن به مرحله برای یک آخر هفته خوب در سراسر شمال گرجستان.”

آن است که ریختن سراسر شمال گرجستان به عنوان رفت و آمد صبح می شود در جریان است. سنگین ترین باران کشویی به شرق آتلانتا اما موناهان وجود دارد گفت: امواج بیشتر از بارندگی رهبری در سراسر آلاباما مرز.

در مناطق دور دست در شمال گرجستان را دیده اند و نه مقدار باران از این سیستم است که ادامه خواهد داد به صورت پنج شنبه. موناهان گفت: چیزهای سنگین تر است ماندن در جنوب کوه.

“آن را مرطوب آن را طوفانی و در زمان می تواند وجود داشته باشد چند غرند از رعد و برق امروز صبح,” او گفت:. “و درجه حرارت حرکت نمی کند بسیار زیاد است. ما خواهید بود حدود 50 درجه به عنوان ما در حال حاضر و ناهار امروز با باران شانس ماندن در سمت بالا از طریق ظهر.”

پس از آن باران شانس شروع به پایین آمدن. در حالی که باران تاثیر به سفر بالا خواهد بود برای صبح و ناهار درایوهای موناهان گفت: تاثیر کاهش برای سوار شدن به خانه از محل کار.

این کل داستان متفاوت جمعه که باید مقدار زیادی از نور آفتاب و بعد از ظهر در اوج کم 50s با توجه به کانال 2. جمعه شروع از یک مقدار خشک الگوی آب و هوا را در شمال گرجستان به هفته آینده.

“چگونه در مورد این ؟ جمعه, شنبه, یکشنبه و دوشنبه همه باید عمدتا خشک و روز در سراسر شمال گرجستان” موناهان گفت.

فقط هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. پنج شنبه دیده است “واقعا وحشتناک شروع به ساعت شلوغی,” WSB ترافیک خبرنگار علامت Arum گفت.

“من نمی خواهم به وحشت هر کسی در خانه اگر شما در حال گرفتن آماده به عنوان بخشی از خود را عادی و معمول صبح اما (شما) ممکن است بخواهید برای تنظیم آن صبح” او گفت:. “شاید دیدن اگر شما می توانید صبر کنید تا بعد به سر از خانه.”

چند اوایل سقوط ساخته شده یک ظرف غذا از همه چیز در مترو آتلانتا سیستم بزرگراه بین ایالتی. Arum است ارائه مشاوره به مسافران برای جلوگیری از I-285 اگر ممکن است به عنوان اکثریت از حوادث صبح روز پنجشنبه رخ داده در محیط.

در شهرستان دکالب یک jackknifed تراکتور-تریلر مسدود کردن چندین عازم جنوب خطوط در کمبلی تاکر جاده با توجه به WSB 24 ساعته ترافیک مرکز. خراب است همچنین شروع به تاثیر سوار بر من-85 جنوبی از Gwinnett County است.

و یک تصادف در سوتهسید باعث شده است تا یک هشدار قرمز. Arum گفت خراب در I-75/I-675 تبادل حداقل 20 شامل تراکتور-تریلر این سال است.

“دوباره در هوای بارانی پیاده رو, ما تا به حال یک تراکتور-تریلر که از سمت چپ اتوبان در استوک بریج” او گفت:.

ترافیک در حال منحرف کردن I-75 جنوبی بر روی Ga. 138 در حالی که مقامات در صحنه ترافیک مرکز گزارش شده است.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه.

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>