تیفتون مرد پنجه نرم می کند گناه پس از تهدید به منفجر کردن بانک در سرقت

یک تیفتون مرد با چهره های دو دهه در زندان فدرال پس از شفاعت گناه سهشنبه به یک 2018 سرقت که در آن او ادعا کرد که یک بمب و تهدید به منفجر کردن یک بانک.

شیدا آنجلو تپه 34 دستگیر شد اکتبر 2, 2018, پس از راه رفتن به جنوب گرجستان شرکت بانکی انداختن یک کیسه پلاستیکی روی گوی ضد و گفتن آنها او را “منفجر کردن همه در اینجا” اگر آنها نمی پر کردن کیسه با پول نقد, مقامات گفت.

او فرار کرد پا با پول به سرقت رفته بود اما به زندان گرفته شده توسط تیفتون پلیس بعد از آن روز دادستان فدرال در انتشار اخبار گفت.

تپه مجرم شنبه به یک تعداد از سرقت از بانک در طول تلفنی شنوایی و چهره حداکثر 20 سال پشت میله های زندان, مقامات گفت.

“متهم مواجه است عواقب جدی برای قابل توجه ترور به بانک سخت کاری کارکنان و مشتریان” آمریکا وکیل چارلی مؤثر در بیانیه ای گفت. “من می خواهم به ستایش تیفتون اداره پلیس و Tift شهرستان کلانتر دفتر سرعت دستگیری متهم و کار در کنار اف بی آی در حال بررسی این جرم و جنایت است.”

تپه همچنان پشت میله های زندان در انتظار او صدور حکم شنوایی است که برنامه ریزی شده است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>