محتوای مقاله

بیش از عربستان سعودی — در هیئت مدیره یک هواپیمای مسافربری بسته بندی شده گرفتن نمایندگان ایالات متحده و اسرائیل به امارات متحده عربی در روز دوشنبه ، مسافران به زبان های عربی و همچنین انگلیسی و عبری استقبال شد ، ژست نشانه تاریخی اولین پرواز مستقیم اسرائیل از تل آویو به ابوظبی.

ال ال بوئینگ ۷۳۷ با قطع مستقیم خاک عربستان سعودی در مسیر پایتخت امارات، جایی که مقامات اسرائیلی و اماراتی روز دوشنبه مذاکرات عادی سازی با میانجیگری آمریکا را برگزار خواهند کرد، تاریخ هوانوردی ساخت.

خلبان، کاپیتان تل بکر، در اینترکام، به زبان های عربی، انگلیسی و عبری با استفاده از هر سه زبان برای اعلام شماره پرواز و مقصد نیز گفت: «با آرزوی همه ما سلام، صلح و شالوم، پرواز امنی داشته باشیم.»

مسافران کیسه های swag پر از دنده حفاظت از کروناویروس – ژل ضدعفونی کننده و دستمال مرطوب – و برخی از ماسک صورت donned emblazoned با پرچم اسرائیل و اماراتی دریافت کرد.

نمایندگانی که شامل مشاور ارشد رئیس جمهور دونالد ترامپ و داماد جارد یانگ و رابرت اوبرایان مشاور امنیت ملی آمریکا و همتای اسرائیلی اش میر بن شبات بودند، توسط جول با ماموران سرویس مخفی آمریکا و سازمان امنیت داخلی شین بت اسرائیل گونه نشستند.

یک سخنگوی ال ال گفت این هواپیما مجهز به یک سیستم ضد موشکی سی-موزیک بر روی کالسکه عقب خود – استاندارد برای دهه ۷۳۷ در ناوگان حامل است.

88801100011088 بیش از عربستان سعودی — در هیئت مدیره یک هواپیمای مسافربری بسته بندی شده گرفتن نمایندگان ایالات متحده و اسرائیل به امارات متحده عربی در روز دوشنبه، مسافران به زبان های عربی و همچنین انگلیسی و عبری استقبال شد، ژست نشانه اولین پرواز مستقیم تاریخی اسرائیل از تل آویو به ابوظبی است. ال آل بوئینگ 737 تاریخ هوانوردی ساخته شده […]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im