زمان خواهد شد بگویید تلفات در گرجستان مدارس تعطیل coronavirus

Coronavirus دارای طرح میتوانست به مدارس قطع معلمان از دانش آموزان خود و وادار کردن والدین برای پر کردن جای خالی در حالی که هل دادن کلاس های درس حاضر در مکان های که در آن برخی از دانش آموزان نمی باید از این ابزار برای رسیدن به آنها.

آن را مجبور مدارس را غیر منتظره تصمیم گیری در مورد همه چیز از تغذیه دانش آموزان به امور مالی. آنها تا به حال برای ایجاد جدید درجه بندی روش به حساب یک اختلال است که مصرف سه ماهه گذشته از سال تحصیلی و توسعه برنامه برای گرفتن دانش آموزان تا هنگامی که آن را بی خطر به جمع آوری دوباره. از آنجا که دانش آموزان از خانواده های کم درآمد کمتر احتمال دارد به تمام مظاهر یک زندگی دیجیتال, آنها به احتمال زیاد به سقوط پشت سر.

کامل علمی تلفات ممکن است شناخته شده برای یک سال دیگر.

بهداشت و درمان اضطراری led تنظیم کننده دولت برای لغو قوانین که نگه مدارس پاسخگو اجازه دادن به آنها به چشم پوشی از دست رفته حضور و غیاب و حتی پایان سال تحصیلی اوایل به عنوان برخی از مدارس در حال انجام است. یکی از معیار های طراحی شده برای اندازه گیری عواقب ایالت شده است پرتاب کنار: آزمون های استاندارد شده اند لغو شد این سال است. بدون آنها هیچ راهی وجود دارد به ارزیابی چقدر یادگیری است که از دست داده در سراسر گرجستان است.

اگر یک کمی شانس با این بیماری همه گیر در آن زمان: ویروس توقیف مدارس درست قبل از زمانی که آنها در حال حاضر تحت پوشش بخش عمده ای از برنامه درسی خود و بررسی مواد برای آماده سازی برای دولت-استاندارد آزمون است. پس از این تست نمی توان با توجه به دو مدرسه منطقه اعلام کرده اند که آنها در حال پایان دادن به اوایل کارولتون در مارس 1 و Chattahoochee شهرستان در 8 مه. در مترو آتلانتا Gwinnett County چسبیده به آن مه 20, پایان تاریخ, اما خواهد شد و به دانش آموزان از تکالیف در جمعه شروع این هفته است. کاب کانتی نیز در حال حرکت به چهار روز دیجیتال آموزش برنامه. Fulton County پایان مدرسه برای سالمندان در مارس 1.

دیگران می تواند به دنبال با توجه به نگرانی در مورد تحصیل از راه دور.

“این بسیار عادلانه مهم نیست چقدر سخت شما سعی می کنید” Chattahoochee سرپرست Kristie بروکس گفت. حدود 1 در 5 از دانش آموزان دبیرستانی عدم دسترسی به اینترنت به طوری کارکنان منطقه ارائه شده است دوره خود در درایوهای فلش. کاغذ مشق شب می رود به دانش آموزان جوان. آن بوده است استرس زا برای معلمان است.

“آنها کاملا خسته چرا که همه آنها فرزندان تا آنجا که آنها را برای کلاس های درس خود را, آنها همچنین انجام برای فرزندان خود را” بروکس گفت.

اگر چه دولت فدرال لغو کرده است حکم به اداره امتحانات دولتی شناخته شده به عنوان گرجستان نقاط عطف بسیاری از مدارس استفاده خواهد شد محلی خود را آزمایش برای اندازه گیری دانش آموزان, یا عدم آن است. هنوز هم وجود خواهد داشت هیچ ایالتی گزارش تا بیش از یک سال از هم اکنون و پس از این نقاط عطف بهار آینده.

Fulton County میان مدارس در نظر تهاجمی مدرسه تابستانی برنامه شروع به پر کردن شکاف. هسته مترو آتلانتا منطقه خواهد شروع به کار آنلاین در ژوئن و فاز در زمان کلاس درس در ماه جولای.

که فرض آن خواهد شد به اندازه کافی امن به جمع آوری در کلاس های درس به یک موضوع در سراسر کشور.

“در این مرحله من نمی بینم که به عنوان یک واقعیت” گفت: Kenneth دایر سرپرست مدارس در Dougherty County, کانون گرجستان شیوع کروناویروس. “من فکر سقوط به عنوان چیزی است که ما می تواند برنامه ریزی برای یک امکان واقعی.”

آتلانتا مدارس دولتی سرپرست نمی تونم بگم Carstarphen گفت: این منطقه ممکن است گسترش روز مدرسه یا مدرسه سال با شروع پاییز آینده, اما او برآورد هزینه آن را حداقل 20 میلیون دلار اضافی. کاهش در حال حاضر می تواند صرفه جویی در پول برای آن, او گفت:, در مارس 3 آنلاین فروم. پایان این سال های اولیه “را به معنای واقعی دلار که ما می تواند تغییر مسیر بعد,” او گفت:.

مدارس در سراسر گرجستان در حال حاضر نگرانی در مورد بودجه سال آینده است. مدارس باید به امضای معلم قرارداد ماه آینده و اتخاذ بودجه های محلی در ماه ژوئن هستند اما پرواز کور از قانونگذاران ایالتی که به حالت تعلیق در جلسه قانونی برای این ویروس نیست و مورد تایید خود تخصیص نشده است. آنها می دانند که وجود خواهد داشت کمتر اما چقدر کمتر ؟

در حال حاضر برای معلمان, دانش آموزان و والدین خود ادامه خواهد داد در حال حرکت و یا در برخی موارد سکندری به کنترل از راه دور تحصیل یک مفهوم انعطاف است که می تواند شامل ویدئو کنفرانس مطالعه مستقل بر روی کامپیوتر و کاغذ بسته است.

برخی از superintendents در مناطق روستایی کشور دایر شامل حال یادگیری است که به عنوان بسیاری از نیمی از دانش آموزان خود را عدم اتصال به اینترنت در خانه. همچنین بسیاری از همین حالا باید خود را در رایانه های خود و یا به اشتراک گذاری زمان بر پدر و مادر لپ تاپ با خواهر و برادر خود را و یا انجام تکالیف بر روی تلفن. در برخی از مناطق می توانید یک دستگاه خانه هر کودک و برخی از آنها خرید و توزیع قابل حمل اینترنت “نقطه داغ” دستگاه وجود دارد اما نه به اندازه کافی برای رفتن به اطراف. دولت پرده برداری از یک سایت به جستجو به صورت رایگان و عمومی و Wi-Fi به طور معمول در کتابخانه پارکینگ, اما بسیاری از والدین به ویژه کسانی که در خانواده های کم درآمد باید کارهایی که نمی زمان را به درایو خود را به کودکان وجود دارد و صبر کنید در حالی که آنها کار می کنند.

دسترسی به رایانه و اینترنت نیز یک مشکل در برخی از نقاط مترو آتلانتا.

Gwinnett County گزارش 97% دیجیتال, مشارکت, اما دیگران در حال دیدن یک نسبت کوچکتر از دانش آموزان خود را آنلاین.

آتلانتا مدارس دولتی یافت که 94 درصد از دانش آموزان مدارس متوسط وارد شده در طول دو هفته اول بعد از کلاس منتقل شده آنلاین. در اول و دوم نمرات آن نزدیک به 84 درصد اما در pre-k, kindergarten آن 43%.اندازه گیری شد و پایین نوار: دانشجویان فقط به حال برای ورود به سیستم یک بار محسوب می شود. منطقه گفت: آن را “امن فرض کنیم” آنها در حال از دست دادن زمین.

فولتن فکر می کند هم گفت: “شواهد کافی” نشان می دهد یادگیری آنلاین است پست تر به کلاس های درس سنتی آموزش است. حدود 15 درصد از Fulton دانش آموزان نمی تواند دریافت آنلاین هر حال این منطقه گفت:.

یک بررسی اخیر از مربیان توسط بزرگترین معلم انجمن در دولت یافت گسترده و نابرابری در پناهگاه-در-محل تحصیل. سرخوردگی با تکنولوژی یک موضوع در محدوده زمانی معین.

بیش از یک سوم از بیش از 15000 پاسخ دهندگان به انجمن حرفه ای از گرجستان مربیان سنجی گفت: گرفتن دانش آموزان حاضر شد و خود را بزرگترین چالش, مدیر اجرایی, کریگ هارپر گفت. حدود 1 در 5 گفت: بزرگترین مشکل شد و درس خود را تبدیل به یک فرمت آنلاین.

نیمی از آنها با انجام همه این کار را با کودکان خود را به تمایل به.

در حالی که برخی از مناطق آموزش و پرورش آماده شد برای یک انتقال آرام به کلاس های درس مجازی, دیگران تا به حال پر از دست انداز شروع می شود.

Neben ال که پسران از حضور در مدارس در شهرستان گوینت که در آن او زندگی می کند و یک دختر حضور در یک مدرسه در ریچموند کانتی که در آن او زندگی می کند با همسر سابق خود گفت: تفاوت شده اند استارک.

یکی از پسران او یک بسته از یکی از معلمان مدرسه با آرزوهای خوب و شکلات. معلمان وجود دارد و در دیگر او را پسر مدرسه ابتدایی شده اند در تماس مداوم است.

در ضمن دختر خود را نمی تواند دریافت پاسخ از دبیرستان معلم در Richmond County, که در خدمت آگوستا. زمانی که او دخالت او در یک پاسخ ایمیل از یک معلم است. “مدارس را در اینجا در Gwinnett شده اند اما ریچموند هیچ چیز” او گفت:. “این غیر قابل قبول است به خصوص در طول یک بحران است.”

یک سخنگوی Richmond منطقه گفت: “بسیاری از” معلمان “فاصله” برنامه های آموزش از طریق اینترنت و یا بر روی کاغذ و که آنها باید از طریق کار “چالش های تجربه بی سابقه ای در طول این زمان” به طور مداوم بهبود.

حتی وجود دارد تفاوت در مدارس. در نظر گرفتن تجربه از دو خانواده در Rockdale County, در مترو آتلانتا در سمت شرق است.

دبیرستان ارشد نیکلاس Yeager ترس او نمی خواهد فارغ التحصیل در زمان. قبل از مدرسه خود را بسته در اواسط ماه مارس او مرتب برای تدریس خصوصی در جلسات با معلمان پس از یک شروع ترم. در حال حاضر او تلاش می کند به مطالعه در یک خانه با سه خواهر و برادر جوان و شش بزرگسالان از جمله خواهر خود را به خانه فرستاد و توسط او بسته ، او می گوید: معلمان خود را نه در پاسخ به درخواست برای کمک.

“آنها فقط آپلود تکالیف” گفت: Yeager که 18 است و امیدوار است برای تبدیل شدن به یک آتش نشان و یا پیوستن به ارتش, اما نمی توانید انجام دهید که بدون مدرک. “بنابراین ما در حال گرفتن هر درسی.” او گفت که او نیاز به قادر به سوال بپرسید و به آنها پاسخ داده در زمان واقعی است.

“همه ما خوب هستند در آموزش تماشای فیلم های یوتیوب,” او گفت:.

یک-kima Batiste دو دختر, اما سرآمد هستند. مانند Yeager, آنها مدرسه-صادر لپ تاپ. از همه مهمتر, آنها استفاده کرده اند آنها را در خانه در قبل از “یادگیری مستقل” روز که مدارس خود را نگه دارید به صورت دوره ای.

“هنگامی که آن را به این coronavirus این چنین آسان, انتقال,” Batiste گفت. “آنها عشق این است.”

بیشتر مخل همکلاسی ها و بیشتر بیدار شدن از خواب در 6.m.. در حال حاضر دختران در سوم و کلاس هشتم, خواب سه ساعت بعد و سپس بحال گردش راه رفتن طبقه پایین به کامپیوتر خود را بعد از صبحانه. آنها می توانند سوار دوچرخه خود را در یک پارک محله در مدرسه وجود دارد هیچ وقت برای زنگ تفریح.

ولسوالی ها و توسل به قدیمی روش برای دانش آموزانی که به صورت دیجیتالی متصل می شود.

نزدیک به یک سوم از دانش آموزان عدم دسترسی به اینترنت در Grady شهرستان در فلوریدا خط. به همین دلیل سرپرست کرمیت Gilliard و مدیران ارائه شده است کاغذ مشق شب بسته در دور خود به دست مواد غذایی تحت فدرال یارانه وعده غذایی برنامه.

>>Coronavirus را ترک کرده است بسیاری از بدون شغل. اگر اخیر مشکلات اقتصادی منجر شما به دنبال مدرسه رایگان وعده های غذایی برای تغذیه کودک خود را به ما بگویید در مورد آن در [email protected]

از آنجا که این ویروس می تواند زنده ماندن در سطوح تا چند روز او گفت که او نمی خواهد اجازه دهید کارکنان نقد و بررسی کامل بسته تا بسته های نرم افزاری نشسته اند در یک کلاس درس برای چند هفته.

درجه بندی شده و یک سوال باز در سراسر دولت است.

هر یک از 180 مدارس می تواند انجام آنچه در آن می خواهد اما گرجستان وزارت آموزش و پرورش پیشنهاد تصویب شکست به ثمر رساند از طریق کلاس هشتم.

مت جونز رئیس ستاد برای مدرسه دولتی سرپرست ریچارد جنگل گفت: بحث های گسترده ای با دانشگاه های رد کرد که گزینه ای برای دبیرستان. آنها می خواهند یک عددی درجه. (واجد شرایط بورس تحصیلی یکی از دلایلی.) بنابراین دولت توصیه است که مدارس به دانش آموزان هر کلاس بودند زمانی که آنها در بسته در اواسط ماه مارس با گزینه ای برای بالا بردن آن را با کار اضافی.

آن را یک “سیاست صفر” در تکالیف جونز گفت. “دانش آموزان نباید جریمه برای چیزی است که فراتر از کنترل خود.”

کارکنان نویسندگان ونسا, دهنی, زن و Arlinda اسمیت Broady کمک به این مقاله

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im