تاد Stansbury بیانیه بر واجد شرایط بودن برای کمک به بهار ورزشکاران

Georgia Tech مدیر ورزشی تاد Stansbury انتشار بیانیه ای روز دوشنبه در NCAA تصمیم به اعطای بخش ورزشکاران با اضافی فصل واجد شرایط که در این بخش به تصویب شورای مارس 30. این قانون به دنبال NCAA را لغو تمام بهار-مسابقات ورزشی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و در نتیجه لغو بهار ورزشی در دسترس نباشد.

Stansbury بیانیه ارائه شده خود را تعجب آور تصویب و اندازه گیری آن را به عنوان به طور گسترده ای پشتیبانی از عمل است. Stansbury را ندارد ذکر است از پاسخ به دیگر بخش هایی از این قانون که مدارس قادر خواهد بود برای رفتن فراتر از نرمال بورس محدودیتی برای ارائه کمک به بازگشت سالمندان, اما همچنین که مدارس نمی خواهد نیاز به ارائه همان سطح از کمک که آنها دریافت کرده بود در 2019-20 سال تحصیلی.

این بیانیه را توجه داشته باشید که “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات به کار می شود.”

توانایی مدارس به پرداخت اضافی بورس تحصیلی هزینه ها مطرح شد به عنوان یک پتانسیل دشواری برای بخش ورزشی به عنوان آنها به احتمال زیاد در صورت کمبود درآمد در سال به آمده است. حتی قبل از توقف کالج, دو و میدانی, انجمن ورزشی, انجمن سالانه بودجه طرح به پایان سال مالی با $700,000 کسری بودجه و صندوق ذخیره در یک $3.9 میلیون کسری.

Stansbury بیانیه: “من خوشحال هستم که NCAA بخش به تصویب شورای پوشی دانشجو-ورزشکاران شرکت کننده در فصل بهار, ورزشی برای به دست آوردن یک سال اضافی از واجد شرایط بودن. من فکر می کنم آن را درست انجام پس بی سابقه حوادث که منجر به لغو آنها 2020 فصل است. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات به کار می کرد اما مثل همیشه ما اولویت شماره 1 اقدام در بهترین منافع ما دانشجو-ورزشکاران و ما در ادامه با اولویت در ذهن داشته باشند.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im