توکیو 2020 کمیته می گوید نه در مرحله تصمیم گیری های المپیک به تعویق افتادن -Kyodo

توکیو — یک مقام ارشد توکیو 2020 المپیک کمیته برگزاری روز شنبه گفت که در مرحله تصمیم گیری یا نه برای به تعویق انداختن یا لغو این رویداد Kyodo news agency گزارش.

این عضو کمیته بود که در پاسخ به یک درخواست از نروژ کمیته المپیک به میزبان این رویداد تا coronavirus گسترش است که تحت کنترل آن گفت.

“کمیته بین المللی المپیک (IOC) یکی از اتخاذ تصمیم نهایی. ما بصورتی پایدار و محکم در ادامه تلاش های ما برای میزبانی این رویداد در ماه جولای” Toshiaki اندو, معاون رئيس جمهور از کمیته گفت Kyodo news.

نروژ کمیته المپیک تبدیل به آخرین ملت برای درخواست تغییر زمان بازی پیوستن به کلمبیا و اسلوونی ساخته شده است که مشابه درخواست در روز جمعه.

ورزش لیگ و مسابقات المپیک در سراسر جهان متوقف شده با این حال کمیته بین المللی المپیک گفته است که قصد ندارد به لغو این بازی مجموعه ای برای شروع در جولای 24.

در میان نگرانی های یک مشعل المپیک رویداد جلب صدها نفر از تماشاگران به عنوان شعله وارد روز جمعه در یک شهر شمالی در ژاپن است.

شعله سفر دور منطقه توهوکو آمار زلزله و سونامی در سال 2011 در چه سازمان تماس بگیرید “بازیابی شعله” قبل از سفر رسمی-لگد مراسم در فوکوشیما در مارس 26. (گزارش شده توسط Junko Fujita; ویرایش توسط Mansour Gopalakrishnan)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>