توکیو دهندگان بی سر و صدا طرح به صورت بالقوه المپیک, تاخیر, منابع می گویند

توکیو — توکیو 2020 دهندگان را آغاز کرده اند پیش نویس جایگزین های ممکن برای برگزاری بازی های المپیک در تابستان امسال دو منبع آشنا با این مذاکرات گفت: در مقابل دولت موضع که تعویق یک گزینه نیست.

در حالی که شیوع کروناویروس است مختل رویدادهای ورزشی در سراسر جهان ژاپن شده است ثابت قدم و گفت که این بازی بر روی بروید. بالا و سخنگوی دولت روز چهارشنبه گفت: توکیو نبود آماده شدن برای به تعویق افتادن.

نخست وزیر شینزو آبه بنا میراث خود را به عنوان در ژاپن طولانی ترین خدمت برتر در بازی ها است و امید برای رونق گردشگری و هزینه های مصرف کننده. در معرض خطر است بیش از 3 میلیارد دلار داخلی حمایت المپیک ثبت و بعضی از 12 میلیارد دلار صرف شده در آماده سازی.

“ما خواسته شده است برای ایجاد یک شبیه سازی در مورد به تعویق افتادن” گفت: یکی از منابع رسمی نزدیک به کمیته سازماندهی است که در تهیه پیش نویس این حالات.

هر دو منابع صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت با رسانه ها.

“ما در حال ساخت برنامه های جایگزین – plan B, C, D – نگاه متفاوت به تعویق افتادن زمان-فریم” به گفته این مقام اضافه کردن حالات شامل برآورد هزینه های مختلف به تاخیر می اندازد.

نه توکیو 2020 سازمان و کمیته بین المللی المپیک (IOC) بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. دولت ژاپن نمی تواند نظر رسیده است.

گزینه ها که شامل پوسته پوسته شدن پشت بازی ها و یا نگه داشتن آنها را بدون تماشاگر خواهد بود بحث توسط کمیته سازماندهی در پایان ماه مارس این مقام گفت.

منبع دوم که نزدیک به توکیو 2020 کمیته تایید کرد که به تعویق افتادن مطرح شد از جمله تاخیر یک یا دو سال.

برخی از سازماندهی ستاد برگزاری شد از امید برای یک تاخیر یک ماه یا 45 روز گفت: مقام های درگیر در تهیه پیش نویس این حالات.

تصمیم نهایی در تعویق خواهد شد که از IOC اما ژاپن موضع نیز مهم است.

هیئت مدیره نگرانی

کمیته بین المللی المپیک و قدرتمند خود رئیس, توماس باخ, می گویند این بازی را پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده طراحی آتش از ورزشکاران که می گویند که می تواند خطر سلامت.

دو دیگر خودی هر دو از اعضای ارشد توکیو 2020 کمیته برگزاری تکرار آن. یکی از آنها عضو هیئت مدیره کمیته گفت: این تصمیم به تعویق انداختن باید به سرعت ساخته شده.

“بیشتر به آنها فشار تصمیم دور … بیشتر و بیشتر فرآورده ها باید ساخته شده و این باعث خواهد شد هزینه های لغو به رفتن را از طریق سقف” این عضو هیئت مدیره گفت.

باخ اخیرا به نظر می رسد به تغییر لحن خود گفت: کمیته بین المللی المپیک بود “با توجه به حالات مختلف.”

رسمی درگیر در تهیه پیش نویس حالات گفت: تاخیر طولانی می تواند جرقه شکایت از ورزشکاران و نیاز به نگه داشتن حامیان مالی در هیئت مدیره برای طولانی تر است. یکی دیگر از سردرد دهکده المپیک با توجه به توان تبدیل به آپارتمان پس از بازی.

تابستان 2021 تقویم در حال حاضر شلوغ در حالی که 2022 را ببینید, جام جهانی فوتبال و پکن بازی های المپیک زمستانی.

ژاپنی, حامیان عصبی هستند, نمایندگان شرکت کرده اند گفت: بخش خصوصی است. عمده حامیان عبارتند از: Toyota Motor Corp و پاناسونیک Corp.

“البته شرکت ها به صورت جداگانه به بحث در مورد آنچه به انجام” گفت: یک نماینده از یکی از بیش از 60 حامیان مالی. “هیچ کس می خواهد برای اولین بار به می گویند هر چیزی در مورد احتمال به تعویق افتادن.”

خطوط هوایی ژاپن شرکت مورد بحث بود که 80% شانس المپیک را برگزار نمی شود به عنوان برنامه ریزی شده در اخیر کنفرانس های داخلی تماس با یک فرد مطلع در این تماس گفت.

یک جال سخنگوی گفت: “ما در حال انجام مقدمات برای بازی برای باز کردن به عنوان برنامه ریزی شده.”

در توکیو وجود دارد یک حس تاخیر ممکن است اجتناب ناپذیر. تارو آسو وزیر دارایی است و در مقایسه با توکیو 2020 به سال 1940 المپیک لغو شد با جنگ جهانی دوم و تحریم از سال 1980 مسکو بازی.

“این یک مشکل است که اتفاق افتاده است هر 40 سال,” او گفت:. “این نفرین های المپیک – و این یک واقعیت است.”

(گزارش شده توسط Maki کالج, فاحشه, Ju-min Park یوکی Nitta, Ritsuko Ando, Makiko Yamazaki, نائومی Tajitsu, Yoshifumi Takemoto, Leika Kihara, Tim Kelly, Ami Miyazaki, Chang-زد کیم و آنتونی Slodkowski در توکیو; گزارش های اضافی توسط کین وو در هنگ کنگ ویرایش توسط دیوید دولان و راجو Gopalakrishnan)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>