توکیو گزارش 143 جدید کروناویروس موارد بالاترین پرش در یک روز – فرماندار

توکیو — برخی از 143 بیشتر موارد از رمان coronavirus گزارش شده در توکیو فرماندار شهر گفت: روز یکشنبه با کمترین روزانه پرش آوردن تعداد موارد در پایتخت ژاپن به بیش از 1000.

توکیو شهری دولت به شدت از مردم خواست تا در خانه بماند و به شهر نزدیک به 14 میلیون دیده است یک چشم انداز مثبت در تعدادی از موارد در روز های اخیر.

تعداد موارد با untraceable راه های انتقال افزایش یافته بود در روزهای اخیر فرماندار Yuriko Koike گفت: در livecast ویدیو یوتیوب در روز یکشنبه با اضافه کردن آن را به نگرانی که وجود دارد تعداد زیادی از افرادی که آلوده شده بودند در بیمارستان.

اکثریت تایید COVID-19 موارد بیش از آخر هفته در توکیو بودند از افراد زیر سن 50 عضو ژاپن وزارت بهداشت و گروه ضربت برای این ویروس گفت: در همان livecast یکشنبه شب افزود که بسیاری از آنها در 20s و 30s.

توکیو شهری دولت بارها و بارها به نام ساکنان در شهر پرجمعیت برای جلوگیری از غیر ضروری گردش. Koike گفت: در اوایل تلویزیون ظاهر است که “زندگی در خطر بود.”

جهانی موارد جدید coronavirus را شات گذشته 1 میلیون با بیش از 64,000 مرگ و میر. ژاپن با حدود 3000 موارد و 73 و میر ناشی از جمعه تا کنون شده است در امان نوع موج انفجاری دیده می شود در اروپا و ایالات متحده و جاهای دیگر.

با افزایش موارد در توکیو وجود دارد در حال رشد بوده اند تماس از توکیو فرماندار و گروه به نمایندگی از متخصصان پزشکی برای دولت مرکزی به صورت یک “وضعیت اضطراری.” بر خلاف برخی از کشورها که به دولت محدود اجرای قدرت. (گزارش شده توسط Mari سایتو ویرایش توسط لینکلن جشن و فرانسیس کری)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de