بالا 10, cornerbacks در سال 2020 پیش نویس NFL

در اینجا 10 صفحه cornerback چشم انداز پیش نویس NFL (با پیش نویس-دور بینی):

1. جف Okudah اوهایو دولت 6-پا-1 و 205 پوند (دور اول): آخرین نخبگان ایالت اوهایو cornerback در این پیش نویس پس از Denzel بخش و Marshon Lattimore. او به اتفاق آرا همه آمریکایی انتخاب شده است.

2. C. J. Henderson, فلوریدا, 6-1, 204 (دور اول): او در یک تیم همه-SEC و دوم تمام تیم-آمریکایی است. او با بازی در 33 بازی و 27 شروع می شود. او به پایان رسید کار خود را با 93 پردازد و هشت پردازد برای از دست دادن دو مجبور گیر میکنه و 28 پاس breakups و شش interceptions. ممکن است هدف برای شاهین.

3. Kristian Fulton, LSU, 6-0, 197 (اول/دور دوم): او بالاترین درجه cornerback در ثانیه در فصل گذشته با توجه به طرفدار فوتبال تمرکز می کنند. او به انتظارنشسته بودند تا در پوشش مطبوعاتی سوم-ترین جرقه بزند از هر گونه پیش نویس واجد شرایط cornerback (301).

4. Trevon Diggs, آلاباما, 6-1, 205 (اول/دور دوم): او تمام تیم دوم-SEC فصل گذشته.

5. Jaylon Johnson, یوتا, 6-0 193 نفر (اول/دوم): او دو سال استارت برای Utes. او با بازی در سمت چپ cornerback در 4-2-5 پایه طرح و اندود شده تا در داخل و خارج.

6. A. J. Terrell, Clemson, 6-1, 195 (اول/دور دوم): در دو فصل به عنوان یک نویسنده به او کمک کلمسون به کلی 29-1 رکورد. این Westlake بالا گراد به پایان رسید با 107 حرفه پردازد و 20 پاس breakups شش interceptions و دو ازدست بیش از 1,827 جرقه بزند در 44 بازی ها (30 شروع می شود).

7. جف Gladney, TCU, 5-10, 191 (اول/دور دوم): یک اندک اما سریع پا cornerback او چهار سال استارت.

8. نوح Igbinoghene, Auburn, 5-10, 198 (دوم/دور سوم): او دو سال استارت برای ببر. او یک ورزشکار خوب است که شما باید به اصلاح خود را پوشش مهارت در NFL.

9. دامون Arnette Ohio State, 6-0, 195 (دوم/دور سوم): او یک استارت در سمت راست cornerback. همچنین بسیاری از مطبوعات-man پوشش برای Buckeyes. او با بازی در 53 بازی و 38 شروع می شود.

10. برایس سالن, ویرجینیا, 6-1, 202 (دور سوم): او دچار چپ آسیب مچ پا است که باعث او را به دست بیشتر از فصل گذشته است. او تمام تیم دوم-آمریکایی و برای اولین بار تمام تیم-ACC در سال 2018 است. او در 44 بازی و 39 شروع می شود و به پایان رسید با 44 تصویب breakups.

بهترین از بقیه: Louisiana Tech را Amik رابرتسون, می سی سی پی دولت کامرون Dantzler میشیگان دولت Josiah طلایه دار Tulsa رخی رابینسون دانشگاه UCLA Darnay هولمز نوتردام را تروی, غرور, Auburn را Javaris Davis, آیووا, مایکل Ojemudia پن دولت جان رید و پیتسبورگ Dane جکسون.

در اینجا یک نگاهی به بالا 10, cornerbacks در سال 2013.

تیم نیاز دارند. شاهین, سان فرانسیسکو, شیکاگو, بوفالو, Denver, سن دیگو, کانزاس, شهرستان Dallas.

نیاز منطقه برای شاهین. بله شاهین بنا به گزارش ها علاقه مند به تجارت تا پیش نویس Henderson. شاهین منتشر شد دزموند Trufant و نه جایگزین او.

بالا 5 سالمندان برای 2021 پیش نویس است. گرجستان تایسون Campbell, آلاباما, پاتریک Surtain اوهایو دولت شاون وید کارولینای جنوبی اسرائیل Mukuamu و استنفورد را پالسون Adebo.

AJC را 2020 موقعیت موقعیت پیش نویس سری

Quarterbacks: جو نقب زدن منجر کلاس | صفحه 10

پشت در حال اجرا: Cam Akers’ درس زندگی | صفحه 10

تنگ به پایان می رسد: Harrison برایانت بالا چشم انداز | صفحه 10
سپاه پاسداران/مراکز: جزایر Kindley اواخر طفیلی | صفحه 10
توهین آمیز پردازد: Austin جکسون درس زندگی | صفحه 10
گسترده گیرنده: Jeudy یا بره | صفحه 10

دفاعی پردازد: قهوه ای, Kinlaw ایستادگی | صفحه 10

دفاعی به پایان می رسد: یک ‘نسل’ استعداد | صفحه 10

Linebackers: سیمونز یک موقعیت کمتر LB | صفحه 10

Safeties: لود شده با گرجستان استعداد | صفحه 10

بخش 11: تیم های ویژه
بخش 12:, Cornerbacks

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im