Top 10 Greatest نهایی چهار دست و پا از همه-زمان: شماره 10 – 1979

وجود خواهد داشت یک چهار نهایی در این سال – آتلانتا را از دست دادن پس از مسابقات NCAA لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما Atlanta Journal-Constitution مارک بردلی یک 2015 مشمول ایالات متحده آمریکا بسکتبال کانون نویسندگان سالن از شهرت حاضر خواهد شد خود را در لیست بالا 10 نهایی چهار دست و پا از همه زمان. لیست ارائه خواهد شد در جهت معکوس به اوج خود رسید با بزرگترین بسکتبال قهرمانی مردان.

امروز: شماره 10 – سال 1979

بسیاری از مردمی را در این/در نزدیکی بالای صفحه. قهرمانی جفت از سحر و جادو جانسون و ایالتی میشیگان در برابر لری پرنده و ایندیانا دولت باقی مانده بیشتر به تماشای بازی در بسکتبال کالج سالانه. اما من باور شده است که سحر و جادو-پرنده برای NCAA عنوان را بیشتر برای NBA که در آن این دو بازی بعدی خود بازی رقابتی نسبت به دانشگاهی با نام تجاری.

(بخشی از عدم تمایل به قرار دادن این چهار نهایی بالاتر است زیرا در بهار سال 1978 توله خبرنگار Bradley تحت پوشش سحر و جادو و پرنده به عنوان هم تیمی در یک تور تیم از ایالات متحده collegians. من می خواهم دیده می شود آنها را در همان دادگاه قبل از. من حتی می خواهم مصاحبه پرنده که صرف 1979 فصل عمدتا به دلیل خودداری از صحبت با مطبوعات است.)

همانطور که برای چهار نهایی خود را: آن را شروع abominably. Michigan State ضرب و شتم پن از آیوی لیگ در نیمه نهایی شناخته شده به انواع رسانه ها به عنوان “ایست پنسیلوانیا.” حاصل کار دو نمره 50-17. Sports Illustrated گزارش داد که گرگ Kelser the Spartans دوم-بهترین بازیکن تبدیل به مطبوعات ردیف هنگامی که آن را 38-8 و گفت: “ما در حال انجام آن را به آنها را ندارد.”

دوم نیمه نهایی کلاسیک بود. شماره 1 ایالتی ایندیانا رفته بود شکست نخورده طریق Missouri Valley کنفرانس تحت لایحه هاجز که می خواهم شروع سال تحصیلی به عنوان یک دستیار بود اما ضربه تا پس از سر مربی باب پادشاه دچار حمله قلبی و آنوریسم مغزی در ماه اکتبر. شکست Sycamores مبارزه کرده بود how-good-هستند-آنها-واقعا نبرد برای دو ماه و از آنها می خواهم آن را به دریاچه نمک از طریق یک نفس پیروزی بر آرکانزاس در میانه منطقه ای. انتظار بود DePaul که ناراحت UCLA در غرب نهایی – برگزار شد در پرووو; برای یکی از درخشان مارس یوتا مرکز hoops جهان – پشت دانشجوی سال اول علامت آگور.

پرنده تقریبا تا به حال چهار برابر دو برابر شیاطین آبی – 35 امتیاز در 16-از-19 تیر 16 ریباند و نه کمک و 11 گردش. (او در برخورد با انگشت شست درد.) باب Heaton یک راست دست زیر که چپ دست شات از خط تا به حال مورد ضرب و شتم آرکانزاس قرار داده ایالتی ایندیانا پیش با یک لیآپ در دقیقه آخر. آگور از دست رفته در پایان. Indiana State آمده است 33-0. اگر بود که نیمه, چگونه خوب خواهد نهایی در برابر سحر و جادو جانسون بود ؟

ان بی سی جمعه شب در برنامه تلویزیونی آغاز شد و با یک آهنگ از Bob Fosse را “Pippin.” عنوان آن: “سحر و جادو انجام دهد.” جانسون سحر و جادو خود را کمی در پایان با 25 امتیاز و هفت ریباند و پنج پاس گل. (همچنین شش گردش. توپ امنیتی نبود یک اولویت است که آخر هفته طولانی.) Kelser dunked پنج بار. اسپارتها به رهبری نه در نیم و 11 در پایان. پرنده از دست رفته 14 از 21 عکس بود و تقریبا به بسیاری از گردش (شش) به عنوان سبد (هفت). گراند رویارویی کمتر از گرند. او و سحر و جادو خواهد, اما, دیدار با بسیاری از بار. نه فقط به عنوان collegians.

همانطور که برای هاجز: او نمی خواهد کار دیگری NCAA tournament بازی. او به طول انجامید سه فصل بیشتر در ایالت ایندیانا. توسط 1986 او مربیگری گرجستان کالج NAIA مدرسه در میلجویل. او در زمان مرسر در سال 1991. او شش فصل در مکن رفتن 62-107. صحبت های سال گذشته از سال 1979 هاجز گفت: Mike Lopresti از NCAA.com: “آن رفت از سراشیبی وجود دارد.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

Mark Bradley

علامت Bradley

علامت برادلی یک ورزشی نویس و وبلاگ نویس برای Atlanta Journal-Constitution. او شده است با AJC سال 1984.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de