بالا 10 گارد/مراکز در سال 2020 پیش نویس NFL

در اینجا 10 صفحه گارد/مرکز چشم انداز (با پیش بینی دور) برای پیش نویس NFL است که برای مارس 23-25:

1. لوید Cushenberry LSU, 6-پا-3 و 312 پوند (اول/دور دوم): او 40 yard dash در 5.27 ثانیه و نیمکت فشرده 225 پوند 25 بار. “شروع کالیبر مرکز با دست, سلاح های طولانی و خوب قدرت هسته ای برای مطابقت با قدرت در قدرت زمانی که مورد نیاز” NFL.com پیش نویس تحلیلگر لنس Zierlein گفت. “Cushenberry نیست سفت و سخت و یا سفت اما او باید برخی از محدودیت های جانبی با سرعت که نشان می دهد تا در برابر ورزشی لبه rushers و با پتانسیل اجرای-بازی محدودیت در فضا است. او را بسیار دشوار است برای گاو-راش و به ندرت مورد ضرب و شتم به پانچ در تصویب مجموعه است.”

2. کسر رویز, میشیگان, 6-3, 307 (اول/دور دوم): در سال 2018 شد یک سوم تمام تیم-انتخاب بزرگ ده. او فصل گذشته بود و تمام تیم دوم کنفرانس انتخاب پس از شروع تمام 13 بازی. او با بازی برخی از راست گارد اولیه در حرفه خود.

3. یونس جکسون ایالت اوهایو, 6-3, 306, (دور دوم): او در راتگرز برای چهار فصل قبل از انتقال به ایالت اوهایو. او با بازی در سمت چپ گارد برای Buckeyes به دست آورده و سوم-تیم آسوشیتد پرس آمریکا و افتخارات و برای اولین بار تمام تیم بزرگ ده.

 4. مت Hennessy, معبد, 6-4, 307 (دور سوم): هنسی آغاز شده 35 بازی بیش از کار خود را. او از دست رفته چهار بازی به دلیل آسیب دیدگی بیش از سه فصل است. او همچنین برخی از چپ گارد است. برادر خود را در دانشگاه دوک و طولانی-اهمیت برای جت.

5. نیک هریس, واشنگتن, 6-1, 202 (دور سوم): شد مربی سابق NFL lineman پت هارلو که پسر شان هارلو است که با شاهین است. هریس برگزار گارد سمت چپ و راست گارد به عنوان یک دانشجوی سال اول. او بیشتر حق نگهبان به عنوان یک دانشجوی سال دوم قبل از حرکت به مرکز در سال سوم خود را. او اولین-تیم تمام Pac-12 به عنوان یک کاربر و ارشد.

6. رابرت شکار لوئیزیانا-Lafayette 6-5, 336 (دور سوم): او چهار سال استارت برای Ragin’ Cajuns. او با بازی در سمت چپ گارد به عنوان یک اشتباه دانشجوی سال اول و پس از آن تقسیم زمان بین چپ گارد (نه شروع می شود) و در سمت چپ مقابله با (دو شروع می شود). شکار بازی مناسب برای مقابله با تمام 14 بازی در سال 2018 است. او دچار آسیب کشاله ران پس از هفتمین بازی خود در فصل ارشد, اما هنوز هم به نام به همه خورشید-کمربند کنفرانس تیم

7. بن Bredeson میشیگان 6-5, 315 (دور سوم): او با بازی در 50 بازی های حرفه ای با 46 شروع می شود در سمت چپ گارد برای Wolverines. او سه بار همه-ده بزرگ انتخاب شده است. او کاپیتان تیم در سال 2019.

8. Netane موتی Fresno State, 6-3, 307 (دور سوم): نام خود را تلفظ نوح-قهوهای مایل به زرد-EE MOO-سه راهی. او مقدار زیادی قوی او به عنوان نیمکت فشرده 225 پوند 44 بار در سراغ ترکیب بود که بالاترین تعداد در سال 2020 است. او دارای یک تاریخ است که شامل یک پاره آشیل و یک Lisfranc (پا) میباشد. در سال 2017, او شروع به تمام 14 بازی و محترم-ذکر همه-غرب کوه مجری.

9. دیمین لوئیس, LSU, 6-2, 329 (دور سوم): او راست گارد در تاریخ و کالج و در LSU. او به نام همه ثانیه دوم تیم بعد از شروع همه 15 بازی در سمت راست گارد در تیم اجرا به عنوان ملی.

10. تایلر Biadasz, ویسکانسین, 6-4, 314 (دور سوم): نام خود را تلفظ زنبور عسل-AH-ظرف. او در آغاز تمام 14 بازی از اشتباه اول فصل در مرکز در سال 2017 پس از دفاعی lineman در مدرسه بالا است. او تا به حال جراحی مفصل ران در بهار سال 2019 اما بازگشت به شروع همه 14 بازی در مرکز. او برنده Remington جایزه می رود که به ملت مرکز. او همچنین به دست آورده اول-تیم آسوشیتد پرس آمریکا و تیم اول همه بزرگ ده افتخارات.

بهترین از بقیه: اورگان شین Lemieux کنتاکی لوگان Stenberg گرجستان جزایر Kindley, Clemson جان سیمپسون, میشیگان, مایکل Onwenu رود آیلند را Kyle مورفی, واشنگتن Jared Hilbers می سی سی پی امور خارجه صور فیلیپس و سن دیگو ایالت کیت Ismael.

“در اینجا یک نگاه در 10 صفحه linemen توهین آمیز سال 2011 است.

تیم نیاز دارند. سان فرانسیسکو و شیکاگو, کانزاس, شهرستان, دلفین, New York Jets, کارولینای و جدید انگلستان است.

نیاز منطقه برای شاهین. بله. شاهین به دنبال کسی به گام در سمت چپ گارد است که به طور بالقوه می تواند گام در مرکز پایین جاده زمانی که الکس مک که تبدیل به 35 در ماه نوامبر آماده برای سفر خود را به کانتون.

بالا 5 سالمندان برای 2021 پیش نویس است. گرجستان Trey تپه تنسی حیوان دست اموز Mays آلاباما Deonte قهوه ای, اوکلاهما, کیش هامفری و بوستون کالج الک Lindstrom.

AJC را 2020 موقعیت موقعیت پیش نویس سری

Quarterbacks: جو نقب زدن منجر کلاس | Top 10 QBs

پشت در حال اجرا: Cam Akers’ درس زندگی | صفحه 10 RBs

بخش 3: تنگ به پایان می رسد
بخش 4: خط حمله (سپاه پاسداران/مرکز)
بخش 5: خط حمله (تکل)
قسمت 6: گسترده گیرنده
بخش 7: دفاعی در مقابله با
قسمت 8: پایان دفاعی
قسمت 9: Linebackers
بخش 10: Safeties
بخش 11: تیم های ویژه
بخش 12:, Cornerbacks

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im