محتوای مقاله ادامه یافت

شماره 5 اکلاهما 48، ایالت میزوری 0

بازیکن خط حمله سال اول اسپنسر راتلر بود 14-for-17 عبور برای 290 متری و چهار تاچ کردن — همه در نیمه اول از اولین شروع حرفه ای خود را — به عنوان زودتر منفجر کردن بازدید از ایالت میزوری.

اوکلاهما (1-0) تا به حال 19 بازیکن از دو عمیق از دست بازی — برای مثبت COVID – 19 تست ، قرارداد ردیابی نگه می دارد و تعلیق — از جمله چهار شروع انتظار می رود ، اما هیچ مسائلی با FCS سطح خرس (0-1). راتلر تنها در سه ماهه اول ۸ بر ۹ برای ۱۹۹ یارد و سه تاچ کردن بود و سونرز امتیاز بیشتری (۴۱) نسبت به خرس ها داشت که در نیمه اول یاردها (۳۷) داشت.

ایالت میزوری تنها با ۱۳۵ یارد کل و هفت downs اول در اولین سرمربی جدید بابی پترینو به پایان رسید.

شماره 10 نوتردام 27، دوک 13

در حال اجرا به عقب Kyren ویلیامز دوید برای دو تاچ کردن به عنوان ایرلندی مبارزه با یک مناسبت تاریخی مشخص شده — اولین بازی مدرسه به عنوان یک عضو کنفرانس — با شکست دادن شیاطین آبی بازدید در جنوب خم ، Ind.

ویلیامز، سال دوم، 112 یارد بر روی زمین در 19 حمل به دست آورد. او همچنین دو صید به مدت ۹۳ یارد داشت. کوارتربک ایان بوک 19-for-31 با 263 یارد در هوا بود.

دوک مهاجم چیس برایس، انتقال تحصیلات تکمیلی از کلیمسون، اولین شروع کولژیک خود را انجام داد و ۲۰ پاس از ۳۷ پاس را به مدت ۲۵۹ یارد به پایان رساند.

شماره 14 تگزاس 59 ، UTEP 3

مهاجم سام Ehlinger پرتاب برای 426 متری و تاچ کردن به پنج گیرنده های مختلف، همه در نیمه اول، به عنوان میزبان Longhorns مهر گذشته معدنچیان در آستین، تگزاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im