اتحادیه اروپا, دادگاه می گوید ایالت های شرقی را شکست قانون امتناع میزبان پناهندگان

بروکسل — اتحادیه اروپا دادگاه عالی در روز پنج شنبه که در لهستان و مجارستان و جمهوری چک به قانون شکسته با امتناع از میزبان پناهندگان برای کمک به سهولت بار در ایالت های جنوبی مانند یونان و ایتالیا پس از یک افزایش مهاجر ورود از 2015.

حاکم بر اروپا تلخ بخش بیش از مهاجرت هر چند سه کمونیستی سابق سازمان ملل صورت فوری مجازات به عنوان نقل مکان از دهها هزار نفر از مردم توافق با اتحادیه اروپا بود و تنها پیش بینی شده تا سال 2017.

“با امتناع از پیروی موقت راهکاری برای جابجایی از متقاضیان برای حفاظت بین المللی لهستان و مجارستان و جمهوری چک شکست خورده اند به تعهدات خود تحت قانون اتحادیه اروپا” لوکزامبورگ مستقر در دادگاه عدالت اتحادیه اروپا گفت: در آن حاکم است.

این انتصاب ملی دولت های اتحادیه اروپا و آمریکاییها تا به حال ذکر دلایل امنیت ملی در امتناع را در هر یک از این عمدتا مسلمان پناهندگان و مهاجران که در حال فرار از جنگ و فقر در خاورمیانه و شمال آفریقا و فراتر از آن.

خط مقدم کشورهایی مانند ایتالیا و یونان شکایت عصبانیت بیش از عدم همبستگی اروپایی به عنوان آنها در تلاش با جرم ورود که ضعف خود را در امنیت و رفاه سیستم.

ثروتمند شمال کشورهای اروپایی مانند آلمان نیز با انتقاد از سابق کمونیستی شرق به دلیل امتناع از کمک به در حالی که در ادامه به بهره مندی از سخاوتمندانه اتحادیه اروپا کمک های مالی.

بیش از یک میلیون نفر رسیده سواحل اروپا را از سراسر مدیترانه در سال 2015 ابتلا به اتحادیه اروپا آمادگی آنها به عنوان مهاجرت در سراسر این قاره و راه اندازی موج جدیدی از حمایت در برخی از محله های برای راست و ضد مهاجر ،

اتحادیه اروپا از سرکوب مهاجرت و تقویت مرزهای خارجی آن و ارائه پول و کمک به کشورهایی مانند ترکیه برای کمک به جلوگیری از مهاجران از رفتن به اروپا است.

اما داخلی اتحادیه اروپا در بخش مهاجرت به دور از شفا. 2015 توده هجوم مهاجران حداقل تا حدودی کمک به بریتانیا 2016 تصمیم به ترک اتحادیه اروپا در بدترین شکست برای پیوستن به اتحادیه اروپا پس از جنگ جهانی دوم ،

اتحادیه اروپا در حال حاضر چهره های تازه و آزمون آن وحدت از coronavirus گیر با کشورهای عضو بیشتر به دنبال استراتژی های خود را برای مقابله با گسترش این بیماری و بدترین آسیب دیده ملل – ایتالیا و اسپانیا – دوباره شکایت از عدم همبستگی اروپایی و کمک.

(گزارش شده توسط گابریلا Baczynska; ویرایش توسط گرت جونز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im